Apple Keynotes 2019 Apple Special Event 2019 więcej wydarzeń

  • 2019-09-10 - 2019-09-10
  • Steve Jobs Theater

News

Wraz z premierą iPhone'ów 11, 11 Pro i 11 Pro Max z oferty znikają ubiegłoroczne modele XS i XS Max.

Apple zaprezentowało właśnie następców popularnych modeli XS i XS Max. Są to iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Tak, jak można było się spodziewać, Apple zaprezentowało właśnie następcę iPhone'a Xr - iPhone'a 11 wyposażonego także w ekran LCD o przekątnej 6,11-cala.

Apple zaprezentowało właśnie nowy model swojego zegarka - Apple Watch Series 5. Jest on wyposażony w nowy innowacyjny ekran Always On Retina Display, który pozostaje włączony przez cały czas.

Apple zaprezentowało właśnie nowy model iPada z ekranem o przekątnej liczącej 10,2 cala. To już siódma generacja iPada.

Apple podało dzisiaj szczegółowe informacje o swojej usłudze VOD - Apple TV+.

Apple ujawniło właśnie datę premiery swojego serwisu z grami dla macOS, iOS i tvOS na abonament - Apple Arcade. Usługa ta wystartuje 19 września na całym świecie, a miesięczna opłata za dostęp do niej wynosić będzie 24,99 zł za miesiąc dla całej rodziny i miesięcznym darmowym okresem próbnym.

Jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się konferencja, na której Apple zaprezentuje prawdopodobnie nowe iPhone'y, zegarki Apple Watch oraz przedstawi daty premiery nowych systemów operacyjnych - iOS 13, tvOS 13, macOS 10.15 oraz watchOS 6.

Jak donosi MacRumors, tegoroczne modele iPhone'ów mają zostać wyposażone w koprocesor o kodowej nazwie „Rose” oraz „R1”. Ma być on częścią procesora A13, który zadebiutować ma wraz z nowymi modelami smartfonów Apple.

Już za 3 dni Apple zaprezentuje najnowsze urządzenia, w tym kolejne generacje iPhone'ów. W związku z tym w sieci pojawia się coraz więcej doniesień, a o smartfonach wiemy już niemal wszystko.

Dotychczas Apple udostępniało nagrania ze swoich konferencji w serwisie YouTube kilka dni po zakończeniu wydarzenia. Tym razem firma postanowiła wykorzystać ten serwis w dodatkowy sposób.

Blogi

1 kwietnia 2017 roku na łamach serwisu MyApple pojawiła się informacja o planowanej reedycji pierwszego modelu iPhone'a. Wiadomość ta była oczywiście primaaprilisowym żartem, jednak dała ona początek kilku ciekawym dyskusjom dotyczącym tego, jak taki nowy-stary iPhone mógłby w rzeczywistości wyglądać. Na jakim systemie operacyjnym by działał? Ile by kosztował? Jakie miałby parametry? I najważniejsze: czy ktoś w ogóle chciałby kupić taki telefon?