Już za 3 dni Apple zaprezentuje najnowsze urządzenia, w tym kolejne generacje iPhone'ów. W związku z tym w sieci pojawia się coraz więcej doniesień, a o smartfonach wiemy już niemal wszystko.

Kilka dni temu pojawiły się grafiki przedstawiające potencjalny wygląd tegorocznych etui przeznaczonych do smartfonów wyposażonych w trzy obiektywy. Na ich pleckach zmieniono położenie logo Apple, co sugerowało, że może ono wskazywać użytkownikom tych sprzętów miejsce, w którym mają ułożyć na przykład AirPodsy w celu ich naładowania. Okazuje się, że również smartfony mają mieć logo w innym miejscu - na środku tylnej części korpusu (można było się tego oczywiście spodziewać, biorąc pod uwagę nowe etui).

Jeżeli informacje te się potwierdzą to prawdopodobnie w tym miejscu będzie trzeba położyć Apple Watcha, żeby go naładować, ponieważ tegoroczny iPhone ma mieć możliwość dwukierunkowego ładowania.

Warto przypomnieć również, że różne doniesienia sugerowały, że smartfony nie będą już miały napisu iPhone, a jedynie samo logo amerykańskiego giganta.

Źródło: Macerkopf