Jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się konferencja, na której Apple zaprezentuje prawdopodobnie nowe iPhone'y, zegarki Apple Watch oraz przedstawi daty premiery nowych systemów operacyjnych - iOS 13, tvOS 13, macOS 10.15 oraz watchOS 6.

Transmisję na żywo za pośrednictwem strony internetowej będą mogły oglądać osoby korzystające z iPadów, iPhone'ów i iPodów Touch z systemem iOS 10 lub nowszym oraz komputerów Mac z systemem macOS w wersji co najmniej 10.12. Również osoby, które mają komputer z Windowsem 10 będą mogły śledzić emisję w przeglądarce internetowej Edge.

Przekaz na żywo będzie dostępny również poprzez Apple TV drugiej oraz trzeciej generacji z systemem w wersji co najmniej 6.2 oraz na Apple TV z tvOS.

Dodatkowo możliwość obejrzenia tego wydarzenia będzie też na YouTube.

Nasza redakcja poprowadzi Live z tego wydarzenia - na jednej stronie będziecie mogli obejrzeć wideo od Apple + nasz komentarz. Serdecznie zapraszamy!


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019