Apple Keynotes 2018 There's more in the making więcej wydarzeń

  • 2018-10-30 - 2018-10-30
  • Howard Gilman Opera House w Nowym Jorku

News

Podczas wczorajszej konferencji zatytułowanej „There's more in the making" firma Apple zaprezentowała nowe iPady Pro, drugą generację Apple Pencil, nowego MacBooka Air oraz nowego Maca mini. Zapis całego wydarzenia jest już dostępny do obejrzenia w sieci.

W ofercie Apple oprócz nowych przejściówek i smart klawiatury, pojwiły się również etui przeznaczone dla tegorocznych iPadów Pro.

Apple zaktualizowało stronę internetową z informacjami o cenach różnych usług serwisowych, w tym wymiany uszkodzonego urządzenia.

Apple zaprezentowało właśnie nowe modele iPadów Pro. Tak, jak można było się spodziewać urządzenia pozbawione są przycisku Home oraz klasycznych, znanych od lat ramek. Wyposażone zostały za to w skaner twarzy FaceID umieszczony w górnej części ramki.

Zgodnie z przewidywaniami, podczas dzisiejszej imprezy Apple zaprezentowało nowego MacBooka Air. Komputer został wyposażony w ekran Retina o przekątnej liczącej 13,3".

Po latach oczekiwań Apple wreszcie zaprezentowało dzisiaj nowego Maca mini.

Dziś w sklepie online Apple oprócz dwóch przejściówek pojawiły się również nowe akcesoria przeznaczone do tegorocznych iPadów Pro.

Tegoroczne iPady Pro zostały wyposażone w złącze USB-C. W związku z tym w ofercie Apple pojawiły się nowe akcesoria.

Nowy pełny Photoshop dla iPada Pro posiada przeprojektowany interfejs, tak by wygodnie obsługiwało się go za pomocą stylusa Apple Pencil oraz kciuka. Dla tego ostatniego przygotowano specjalny przycisk ekranowy, przywołujący szybko wybrane narzędzie programu.

Wczoraj informowaliśmy Was o tym, że odświeżony rysik Apple Pencil ma obsługiwać gesty.

Internetowy sklep Apple kilka minut temu został zamknięty.

Dziś popołudniu o godzinie 15:00 rozpocznie się konferencja, na której Apple zaprezentuje prawdopodobnie nowe produkty - iPada Pro z Face ID, nowe MacBooki, rysik Apple Pencil oraz być może słuchawki AirPods.

Niektóre wcześniejsze doniesienia sugerowały, że Apple jesienią wprowadzi do sprzedaży odświeżony stylus Apple Pencil. Najnowsze informacje zdają się to potwierdzać.

W najnowszej becie systemu iOS 12.1 jeden z deweloperów - Guilherme Rambo - znalazł ikonę przedstawiającą wygląd iPada z ekranem typu edge to edge.

Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że jeszcze w tym miesiącu Apple udostępni oficjalną wersję systemu iOS 12.1. Najnowsze informacje zdają się to potwierdzać.

Już w najbliższy wtorek 30 października odbędzie się konferencja Apple - There's more in the making, podczas której zostaną zaprezentowane między innymi nowe iPady Pro z Face ID, MacBooki oraz być może odświeżone słuchawki AirPods.

Guilherme Rambo, deweloper znany między innymi z analiz kodu systemów iOS, znalazł w piątej wersji beta iOS'a 12.1 informację o tym, że tegoroczne iPady wyposażone będą w kamerę TrueDepth pozwalającą na korzystanie z technologii Face ID.

Już w najbliższy wtorek 30 października odbędzie się konferencja Apple - There's more in the making. Podczas tego wydarzenia Tim Cook i jego współpracownicy mają przedstawić między innymi nowe iPady Pro z Face ID, MacBooki oraz być może odświeżone słuchawki AirPods.

Informowaliśmy już jakiś czas temu o tym, że Apple transmitować będzie prezentację nowych produktów, która odbędzie się 30 października. Przekaz na żywo, a później zapis wideo z tej imprezy, dostępny będzie m.in. za pośrednictwem specjalnej aplikacji Apple Events dla Apple TV.

Ming-Chi Kuo opublikował swoje przewidywania na temat produktów, które przedstawiciele firmy Apple zaprezentują na konferencji There's more in the making, która odbędzie się 30 października.

Apple wysłało zaproszenia na konferencję There's more in the making, która odbędzie się 30 października w Howard Gilman Opera House w Nowym Jorku. Rozpoczęcie imprezy przewidziane jest na godzinę 10:00 czasu lokalnego.

Blogi

Do konferencji Apple pozostały już tylko dwa dni. Najprawdopodobniej do oferty trafi zupełnie nowy iPad Pro z Face ID, a także odświeżone komputery Mac. Tym razem odkładamy na bok przewidywania pana Kuo i sami zastanawiamy się nad prawdopodobnymi scenariuszami, jakie przygotowała dla nas firma z Cupertino.