Apple Keynotes 2019 It's show time więcej wydarzeń

  • 2019-03-25 - 2019-03-27
  • Steve Jobs Theater

News

Na kanale Apple w serwisie YouTube dostępny jest już zapis poniedziałkowej konferencji „It's Show Time”. W sumie prezentacja trwała niemal 1 godzinę i 50 minut.

Podczas zakończonej niedawno prezentacji Apple przedstawiło szereg usług: od Apple News+ oferującej w ramach subskrypcji dostęp do kilkuset tytułów prasowych, przez wirtualną ale i fizyczną kartę kredytową Apple Card, Apple Arcade - serwis oferujący w ramach abonamentu gry dla iOS, macOS i tvOS po Apple TV+, własną usługę VOD z głośnymi nazwiskami zarówno jeśli chodzi o aktorów, jak i reżyserów.

Apple zaprezentowało odświeżoną aplikację Apple TV oraz własny serwis VOD o nazwie Apple TV+

Apple zaprezentowało właśnie swoją Apple Arcade własną usługę z grami na żądanie dla iOS i macOS.

Apple zaprezentowało właśnie nową usługę płatniczą zwaną Apple Card. Ma ona działać na całym świecie, wszędzie tam, gdzie dostępne jest Apple Pay. Apple Card to właściwie pełnoprawna usługa bankowa powstała przy współpracy z bankiem Goldman Sachs. Firma wchodzi więc na zupełnie nowy obszar FinTech.

Tim Cook ogłosił właśnie podczas prezentacji w auli Steve Jobs Theater rozszerzenie usługi Apple News o cyfrowe wersje magazynów. Będą one dostępne w ramach zupełnie nowej usługi zwanej Apple News+.

Już za kilka godzin Apple zaprezentuje prawdopodobnie nowe usługi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 (czasu polskiego).

Apple podgrzewa atmosferę przed jutrzejszą prezentacją w dość niecodzienny, ale jakże sugestywny co do jej treści, sposób. Od kilku godzin na stronie tego wydarzenia w serwisie Apple.com można już podglądać przekaz na żywo z kilku różnych kamer.

Już jutro, 25 marca, podczas imprezy „It's Show Time”, poświęconej prawdopodobnie wyłącznie nowym usługom, Apple może zaprezentować obok konkurenta Netfliksa oraz usługi oferującej wiadomości i być może magazyny także własny serwis oferujący gry dla iOS na żądanie w ramach abonamentu.

Najnowsza konferencja Apple „Its Show Time” zaplanowana jest na najbliższy poniedziałek. Wiadomo już, że będzie transmitowana na żywo. Apple zaktualizowało wczoraj swoją aplikację Apple Events dla Apple TV, za pośrednictwem której można oglądać prezentacje nowych produktów tej firmy.

Apple oficjalnie wysłało zaproszenia dla mediów na pierwszą w tym roku konferencję, która odbędzie się pod nazwą 'It's Show Time'. Już 25 marca o godzinie 10 czasu lokalnego w Steve Jobs Theater amerykański gigant pokaże swoje nowe produkty.

Blogi

Punktualnie o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego w auli Steve Jobs Theater na terenie nowego kampusu Apple w Cupertino rozpocznie się prezentacja zatytułowana „It's Show Time”, podczas której firma zapewne przedstawi swoje nowe usługi, w tym swój własny serwis VOD.