Dziś w sklepie online Apple oprócz dwóch przejściówek pojawiły się również nowe akcesoria przeznaczone do tegorocznych iPadów Pro.

W internetowym sklepie Apple można zamówić:

  • Etui Smart Keyboards Folio do 11-calowego iPada Pro w cenie 849 złotych
  • Etui Smart Keyboard Folio do 12,9-calowego iPada Pro w cenie 929 złotych

Etui Smart Keyboards Folio

Kiedy masz coś napisać, etui Smart Keyboard Folio do nowego iPada Pro zmienia się w pełnowymiarową klawiaturę. A kiedy skończysz – w chroniącą go z obu stron elegancką nakładkę. Innowacyjna składana konstrukcja pozwala ustawić urządzenie pod dwoma wygodnymi kątami. Klawiatura nie wymaga też ładowania ani parowania. Wystarczy, że ją podłączysz i możesz od razu zabrać się do pracy.

  • Rysik Apple Pencil 2 w cenie 599 złotych. Ciekawostką jest, że nowe akcesorium można zamówić wraz z indywidualnym laserowym grawerunkiem. Dodatkowo potencjalny klient nie otrzyma już dodatkowych końcówek - do pierwszej wersji były dodawane

Apple Pencil 2

Nowy, dokładny co do piksela Apple Pencil ma najmniejsze w branży opóźnienie, dzięki czemu doskonale nadaje się do rysowania, szkicowania, notowania, dodawania adnotacji do mejli i wielu innych rzeczy. A używa się go tak łatwo i naturalnie, jak zwykłego ołówka. Nowy Apple Pencil ma też intuicyjną powierzchnię dotykową reagującą na dwukrotne stuknięcie. A to oznacza, że możesz zmieniać narzędzia, nie przerywając pracy. Skonstruowany specjalnie dla iPada Pro 11 cali i iPada Pro 12,9 cala (3. generacji), ma również płaski brzeg, dzięki któremu magnetycznie przywiera do iPada, umożliwiając automatyczne ładowanie i parowanie.