Apple oficjalnie wysłało zaproszenia dla mediów na pierwszą w tym roku konferencję, która odbędzie się pod nazwą 'It's Show Time'. Już 25 marca o godzinie 10 czasu lokalnego w Steve Jobs Theater amerykański gigant pokaże swoje nowe produkty.

Tegoroczna konferencja najprawdopodobniej będzie poświęcona nowemu serwisowi streamingowemu. Podczas tego wydarzenia pokazana zostanie także platforma Apple News umożliwiająca dostęp do magazynów takich jak The Wall Street Journal, the Washington Post czy The New York Times za 9,99 dolarów miesięcznie.

Nie oznacza to, że na konferencji zabraknie nowych produktów. Apple prawdopodobnie pokaże drugą generację słuchawek AirPods, iPada Mini 5, a także budżetowego iPada 7-generacji. Bardzo możliwe, że w końcu oficjalnie zostanie wprowadzona do sprzedaży ładowarka AirPower. Wciąż jednak nie ma pewności, że akcesorium rzeczywiście trafi na półki sklepowe.

Wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem oficjalnej strony Apple, a także serwisu MyApple Live.

Źródło: MacRumors


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.