Apple zaprezentowało odświeżoną aplikację Apple TV oraz własny serwis VOD o nazwie Apple TV+

Nowa aplikacja TV to połączenie iTunes z aplikacjami wybranych kanałów telewizyjnych. Będzie można z niej wypożyczać i kupować filmy oraz subskrybować wybrane kanały telewizyjne. Nowa aplikacja TV pojawi się na Apple TV, iPhonie i iPadzie już maju. Jesienią tego roku aplikacja Apple TV pojawi się także na Macu oraz wiosną na smart telewizorach Samsunga, LG, Sony i Vizio. Aplikacja dostępna będzie także na Roku i FireTV.

Zgodnie z przewidywaniami Apple ogłosiło także swoją własną usługę VOD o nazwie Apple TV+. Usługę zaprezentował sam Steven Spielberg, który przy okazji zapowiedział nowy sezon serialu „Amazing Stories”. Reese Witherspoon oraz Jennifer Aniston zapowiedziały serial „The Morning Show”. Jason Momoa raz z Alfre Woodard zaprezentowali postapokaliptyczny serial „Without Sight”. Kumail Nanjiani, aktor pochodzący z Pakistanu, mówił z kolei o serialu "Little America" prezentującego życie emigrantów w USA. W serialu grają nie tylko aktorzy, którzy emigrowali do USA, ale także reżyserzy. Nowy serial z bohaterami „Ulicy Sezamkowej”, w którym dzieci uczyć się będą kodowania zaprezentował nie kto inny, jak Wielki Żółty Ptak.

JJ Abrams oraz Sara Bareilles zaprezentowali nowy serial zatytułowany „Little Voice” poświęcony młodym muzykom w Nowym Jorku.

Usługa Apple TV+ dostępna będzie za pośrednictwem aplikacji Apple TV już tej jesieni w ponad stu krajach. Można się więc spodziewać, że pojawi się ona w Polsce wraz ze wspomnianym programem dostępnym wtedy już nie tylko na iOS i tvOS, ale także na macOS i smart telewizorach. Cena usługi nie jest jeszcze znana.

Zdjęcia: The Verge


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.