Apple nieustannie zamawia kolejne seriale, które będziemy mogli obejrzeć za pośrednictwem zapowiedzianej niedawno usługi Apple TV+. Do listy tej dołączyła niedawno ekranizacja powieści „Historia Lisey" Stephena Kinga.

„Historia Lisey" opowiada o wdowie po znanym pisarzu, która przez ponad dwie dekady małżeństwa dzieliła z nim pewien mroczny sekret. Dwa lata po jego śmierci zostaje zmuszona do stawienia czoła demonom przeszłości, gdy zapiski pozostawione przez jej męża stają się obiektem zainteresowania niebezpiecznego szaleńca. W rolę Lisey wcieli się Julianne Moore, znana m.in. z filmów „Godziny", „Motyl Still Alice", „Carrie" i „Igrzyska Śmierci". W projekt zaangażowany jest też bezpośrednio sam Stephen King, który napisze scenariusze do wszystkich ośmiu odcinków. Produkcją serialu zajmą się wspólnie J.J. Abrams i Ben Stephenson z Bad Robot, Julianne Moore, Stephen King oraz Warner Bros. Television.

„Historia Lisey" nie jest pierwszą ekranizacją powieści zamówioną przez Apple. W Apple TV+ będzie można obejrzeć także seriale bazujące na takich książkach jak „Shantaram", „Pachinko", „W obronie syna" i „Are you sleeping?". Apple zamówiło też serial bazujący na cyklu „Fundacja" Isaaca Asimova.

Źródło: Variety


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.