Kilka miesięcy temu firma Apple zamówiła serial kryminalny zatytułowany „Are You Sleeping". Niedawno ujawniono nowe szczegóły na temat jego obsady.

„Are You Sleeping" będzie bazować na powieści Kathleen Barber o tym samym tytule, opowiadającej o autorce podcastu kryminalnego, która trafia na nowe tropy dotyczące morderstwa popełnionego dwadzieścia lat wcześniej. Od samego początku wiadomo było, że w główną bohaterkę wcieli się Octavia Spencer, zdobywczyni Oskara za rolę w filmie „Służące". Teraz okazało się, że u jej boku wystąpi znany z serialu Breaking Bad Aaron Paul, który wcieli się w mężczyznę skazanego za popełnienie wspomnianej zbrodni. Lizzy Caplan zagra natomiast podwójną rolę bliźniaczek - córek ofiary.

W serialu wystąpią też Elizabeth Perkins, Mekhi Phifer, Michael Beach, Tracie Thoms, Haneefah Wood i Ron Cephas Jones. Za scenariusz odpowiadać będzie Nichelle Tramble Spellman, która pracowała wcześniej m.in. przy serialu „Żona idealna". Co ciekawe, swój wkład w powstawanie „Are You Sleeping" będzie miała też Sarah Koenig - autorka podcastu „Serial", który w 2014 roku przyczynił się do wznowienie śledztwa w sprawie morderstwa popełnionego piętnaście lat wcześniej i zorganizowania ponownego procesu oskarżonego o nie mężczyzny. Będzie ona pełnić rolę konsultantki.

„Are You Sleeping" to jeden z siedemnastu seriali zamówionych dotychczas przez Apple. Wśród pozostałych znajdziemy m.in. ekranizację powieści „Shantaram", muzyczny komediodramat „Little Voices" oraz komedię historyczną o dziewiętnastowiecznej amerykańskiej poetce Emily Dickinson. Seriale te najprawdopodobniej będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem usługi Apple Music. Żaden z nich nie ma jednak jeszcze oficjalnej daty premiery.

Źródło: Variety, MacRumors


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie akcesoria marki SPIGEN.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: spigen719 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

10% kupon ważny jest do 31 lipca 2019