News

Dziś wystartowała usługa Apple One - zawierająca między innymi dostęp do Apple Music, iCloud Drive oraz AppleTV+. Okazuje się, że dzięki niej można znacząco powiększyć przestrzeń dyskową.

Na liście zapowiedzi nowych gier, które w najbliższych tygodniach będą miały swoje premiery w usłudze Apple Arcade, pojawił się nowy tytuł - „Warp Drive”.

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Apple zamierza wydłużyć darmowy dostęp do serwisu AppleTV+ klientom, którzy w zeszłym roku kupili nowy sprzęt firmy. Proces ten trwał od jakiegoś czasu i dotarł również do Polski.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj w usłudze Apple Arcade pojawił się kolejny tytuł – „The Collage Atlas”.

Podczas zeszłorocznej, jesiennej konferencji Apple poinformowało, że każdy klient, który kupi nowe urządzenie, będzie mógł skorzystać z darmowego, rocznego dostępu do usługi AppleTV+.

Lista zapowiedzi nowych gier w usłudze Apple Arcade robi się coraz dłuższa. Właśnie dodane zostały do niej dwa kolejne tytuły: „The Pathless” oraz „Reigns: Beyond”.

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj w usłudze Apple Arcade pojawił się nowy tytuł - „The Survivalists”.

Na liście zapowiedzi nowych gier, które już niedługo trafią do usługi Apple Arcade pojawiły się nowe tytuły. Są to „South of the Circle” oraz „All of You”.

Od pewnego czasu pojawiają się doniesienia o tym, że Apple pracuje nad nowym Apple TV. Być może w ofercie pojawią się dwa urządzenia z różnymi procesorami.

Mimo iż gra The Pathless była bardzo często wykorzystywana przez Apple w materiałach promujących Apple Arcade, ponad rok po starcie tej usługi wciąż nie jest ona dostępna w jej katalogu. Wczoraj zapowiedziano jednak wreszcie oficjalnie jej premierę, która odbędzie się 12 listopada.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dzisiaj w usłudze Apple Arcade swoją premierę ma gra „Slash Quest”.

Na liście zapowiedzi nowych gier w usłudze Apple Arcade pojawił się nowy tytuł: „Wonderbox: The Adventure Maker”.

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj w usłudze Apple Arcade pojawiła się nowa gra - "Marble Knights".

Na liście zapowiedzi gier, które w najbliższych tygodniach pojawia się w usłudze Apple Arcade pojawił się kolejny tytuł – „The Collage Atlas”.

Kilka dni temu w kodzie aplikacji Apple Music dla systemu Android odkryto odniesienia do pakietu usług o nazwie Apple One. Teraz, serwis MacRumors donosi o rejestracji przez Apple wielu domen o tej właśnie nazwie.

Co jakiś czas w sieci pojawiają się informacje sugerujące, że Apple przygotowuje tak zwane paczki swoich usług, dzięki czemu klienci będą mogli zaoszczędzić pieniądze.

Kilka tygodni temu Apple zmieniło dzień premier nowych gier w usłudze Apple Arcade z piątku na czwartek. Dzisiaj w tej usłudze pojawił się zapowiadany już wcześniej tytuł - „A Monster's Expedition”.

Na liście zapowiedzi gier, które w najbliższych tygodniach będą dostępne w usłudze Apple Arcade pojawił się nowy tytułu - „The Survivalists”.

Wczoraj w Apple Arcade pojawił się jeden z zapowiadanych ostatnio nowych tytułów - „World's End Club”.

Na liście zapowiedzi nowych gier, które trafią do Apple Arcade w najbliższych tygodniach pojawiła się kolejna pozycja „Slash Quest”.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w usłudze Apple Arcade pojawił się nowy tytuł - „The Last Campfire”. Zaskoczeniem jest jednak dzień, w którym nowa gra ma swoją premierę - czwartek. Od startu tej usługi premiery miały miejsce zawsze w piątki. Nie wiadomo, czy dodanie nowej gry w czwartek jest wynikiem błędu, czy Apple postanowiło przesunąć premiery nowych gier na czwartek, tak by nie kolidowały z premierami filmów i seriali w Apple TV+.

Wygląda na to, że Apple uda się utrzymać tempo dodawania nowych tytułów do usługi Apple Arcade. Obecnie bowiem w usłudze tej nowa gra pojawia się co tydzień, w każdy piątek, a na liście zapowiedzi są kolejne cztery. Ostatnią dodaną jest „Marble Knights”, która powinna pojawić się w Apple Arcade za niecały miesiąc.

Zgodnie z zapowiedziami dzisiaj w Apple Arcade pojawiła się nowa gra - „Samurai Jack: Battle Through Time”.

Apple w najnowszych systemach operacyjnych (macOS Big Sur, iOS 14, iPadOS 14 i tvOS 14) dostępnych wciąż w wersjach testowych beta wprowadziło w Apple Arcade zapowiedzi nowych tytułów. Dzięki temu użytkownicy czy osoby, które zastanawiają się nad subskrypcją mogą zobaczyć, co pojawi się w tej usłudze w najbliższych tygodniach.

W Apple Arcade dostępna jest kolejna nowa gra, to jeden z zapowiadanych przez Apple tytułów - „Next Stop Anywhere”.

Kiedy w czerwcu 2019 roku Apple prezentowało podczas keynote usługę Apple Arcade jednym z przedstawionych tytułów była gra „The Pathless”. Apple wykorzystało ją także do promowania swojej nowej usługi. Gra miała ukazać się nie tylko w wersji dla Apple Arcade, ale konsoli PS4 czy komputerów PC. Prace nad nią nie zostały wstrzymane, ale jak widać znacznie się przedłużyły. „The Pathless” ostatecznie ma zostać wydana jeszcze w tym roku, ale dostępność jej także dla PS5 sugeruje, że będzie to raczej w okresie świątecznym.

W usłudze Apple Arcade udostępniającej gry na żądanie na platformy iOS, macOS i tvOS, pojawił się dzisiaj nowy tytuł: „Game o Thrones: Tale of Crows”.

Apple nie udało się dodawać co piątek nowy tytuł do swojej usługi oferującej gry na żądanie, zwykle nowości pojawiają się trochę rzadziej, raz lub dwa razy w miesiącu. Nowe gry bedą się jednak pojawiać, a już wkrótce swoją premierę będą w niej mieć cztery nowe tytuły: „Samurai Jack: Battle Through Time”, „The Last Campfire”, „Next Stop Nowhere” oraz „World's End Club”.

W ostatnich dniach Apple mocno promuje usługę Apple Arcade, na kanale wsparcia technicznego oraz na kanadyjskim kanale w serwisie YouTube pojawiło się kilka poradników wideo, pokazujących to, jak korzystać z tej usługi i cieszyć się dostępnymi tam grami na różnych urządzeniach. W każdym poradnikowym wideo pojawia się jeden lub kilku bohaterów z gier dostępnych w tej usłudze.

Tak jak niemal w każdy piątek, także i dzisiaj w usłudze Apple Arcade oferującej gry na żądanie pojawił się nowy tytuł. Tym razem jest to „The Lullaby of Life”.