Już dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się pierwsza w tym roku konferencja Apple. Firma z Cupertino zaprezentuje na kalifornijskiej scenie prawdopodobnie iPhone'a SE z czterocalowym ekranem, mniejszego iPada Pro oraz dodatkowe paski dla zegarka Apple Watch. Już na wstępie chcielibyśmy Was zaprosić na wspólne oglądanie tego wydarzenia w łódzkim salonie iDream. Zachęcam również do zapoznania się z poniższym vlogiem, w którym opowiadam o wszystkich plotkach.

iPhone SE zostanie wyposażony w 4-calowy ekran Retina, szkło 2.5D, układ A9 oraz koprocesor M9. Ponadto w urządzeniu znajdą się prawdopodobnie kamery iSight oraz FaceTime, które znalazły wcześniej zastosowanie w modelu 6s z 2015 r. Jeżeli wierzyć plotkom, nowy iPhone zostanie pozbawiony podzespołów odpowiedzialnych za działanie funkcji 3D Touch. Oznacza to również, że jego użytkownicy nie będą mogli wykonywać animacji Live Photos w trakcie robienia zdjęć. Nowy smartfon Apple ma rzekomo łączyć design modeli 5s oraz 6.

Kolejnym produktem, który prawdopodobnie zobaczymy już w najbliższy poniedziałek, będzie iPad Pro w mniejszej wersji - z ekranem o przekątnej 9,7 cala. Ma zostać w nim zastosowany najbardziej wydajny mobilny SoC na rynku - układ A9X z 4 GB pamięci RAM. Ponadto tablet ma współpracować ze stylusem Apple Pencil, a ponadto może on zostać wyposażony w cztery głośniki stereo.

Ostatnim punktem konferencji Apple będzie prawdopodobnie prezentacja nowych pasków do zegarka Apple Watch. Być może poza klasycznymi dodatkami, firma z Cupertino zaprezentuje akcesoria zwiększające możliwości smartwatcha, jak na przykład bransolety mierzące dodatkowe aspekty aktywności użytkownika.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019