Apple rozsyła właśnie zaproszenia na prezentację nowych produktów, która odbędzie się 21 marca na terenie kampusu Apple w Cupertino.

Jak inne tego typu prezentacje produktowe Apple, także i ta rozpocznie się o godzinie 10 rano czasu pacyficznego, czyli o godzinie 18:00 czasu środkowoeuropejskiego.

Wśród nowości, jakie mogą zostać zaprezentowane mówi się przede wszystkim o nowym iPhonie SE z 4-calowym ekranem. Apple pokazać może także nowego iPada z ekranem o przekątnej 9,7 cala, który może być mniejszą wersją modelu Pro. Nowy iPad ma wspierać wprowadzony jesienią elektroniczny ołówek Apple Pencil, może być też pierwszym urządzeniem tego typu wyposażonym w aparat z lampą błyskową. Wsród innych nowości spodziewać się można także nowych odświeżonych modeli komputerów Mac.

MyApple i iDream zapraszają na wspólne oglądanie konferencji do Centrum Handlowego Sukcesja w Łodzi

Serdecznie zapraszamy też Was na wspólne oglądanie razem z MyApple i iDream transmisji z prezentacji produktowej Apple do Centrum Handlowego Sukcesja w Łodzi. Czekać na Was będą prezentacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez salon iDream, kawa i przekąski ze znajdującej się w centrum popularnej kawiarni.

Startujemy 21 marca o godzinie 17:00 przed salonem iDream w Centrum Handlowym Sukcesja w Łodzi przy Al. Politechniki 5. (Zasubskrybuj kalendarz imprez MyApple)

Zachęcamy do zapisania się na to wydarzenie na Facebooku

Dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu w Łodzi poprowadzimy jak zwykle relację Live z tego wydarzenia