News

Wczoraj wieczorem pojawiła się aktualizacja systemu watchOS 5, która przeznaczona jest dla wąskiego grona użytkowników zegarka 4 generacji.

Daniel Marcinkowski odkrył w aplikacji Alarmy, odniesienie do niezaprezentowanej funkcji śledzenia snu dla zegarka Apple Watch. Czy to oznacza, że oczekiwana przez użytkowników funkcjonalność w końcu zostanie zaprezentowana?

Od kilku tygodni pojawiały się doniesienia o tym, że w najbliższym czasie Spotify zostanie zintegrowane z Siri w iOS 13. W AppStore pojawiła się aktualizacja programu, który wprowadza nową funkcjonalność.

Dziś wieczorem dość niespodziewanie Apple udostępniło najnowsze wersje systemów iOS oraz iPadOS. Pojawiły się również aktualizacje oprogramowania przeznaczonego dla smart zegarków.

Redakcja serwisu iFixit wzięła ostatnio na warsztat i rozebrała zegarek Apple Watch Series 5. Urządzenie jest bardzo podobne do tego z serii czwartej. Różnice są jednak na tyle duże, przede wszystkim w przeprojektowanych złączach, że nie będzie można stosować przy naprawie części z Apple Watcha Series 4.

Nie ulega wątpliwości, że smart zegarki obok usług są dla Apple najprężniej rosnącymi segmentami rynku. Najnowsze prognozy dostarczone przez TrendForce na przyszły rok zdają się to potwierdzać.

Funkcje zdrowotne w zegarku Apple Watch, w tym stały monitoring tętna, EKG czy wykrywanie upadku już nie raz ratowały życie jego użytkowników. Ostatni przypadek dotyczył użytkownika Apple Watcha Series 4, który spadł z roweru górskiego, uderzył się w głowę i stracił przytomność.

Deweloper Steve Troughton-Smith udostępnił na Twitterze informacje na temat niektórych szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej nowych modeli iPadów oraz zegarków Apple Watch.

Przed chwilą Apple udostępniło oficjalną wersję systemu watchOS 6. Przed aktualizacja zalecamy wykonanie kopii zapasowej.

Za nami jeden z najważniejszych momentów w roku – premiera nowych iPhone'ów oraz nowego Apple Watcha. Komentujemy nowości sprzętowe, jak również po raz kolejny zastanawiamy się, czy nowe usługi, czyli Apple Arcade i Apple TV+ osiągną sukces. No i w końcu omawiamy kolory pasków zegarka ;) Tak, ten temat zajął nam jak zwykle sporo czasu. Czy można było inaczej, skoro jednym z kolorów jest „wielbłądzia sierść"?

Jak to zwykle bywa, kilka dni przed rozpoczęciem sprzedaży nowych produktów, Apple udostępniło je redaktorom najpopularniejszych serwisów technologicznych. Dziennikarze otrzymali najnowsze modele iPhone'ów - 11, 11 Pro i 11 Pro Max oraz zegarki Apple Watch Series 5.

Jedną z nowości w tegorocznych zegarkach Apple Watch jest kompas. Okazuje się, że niektóre paski przeznaczone do nich mogą powodować zakłócenia jego działania.

Wczoraj wieczorem pojawiła się finalne testowe wersje systemów iOS 13 oraz iPadOS 13. Natomiast przed chwilą Apple udostępniło watchOS 6 w wersji Golden Master.

Wczoraj podczas konferencji Apple zaprezentowało odświeżony model zegarka Apple Watch. W trakcie wystąpienia firma skupiła się jedynie na opowiedzeniu o najważniejszych jego funkcjach, natomiast pominęła specyfikację techniczną.

Wczoraj wieczorem w internetowym sklepie Apple oprócz nowych telefonów, zegarków, iPada, pasków oraz etui ochronnych, pojawił się również przewód przeznaczony dla Apple Watcha.

Wczoraj wieczorem oprócz nowych urządzeń pojawiły się również daty premier nowych systemów operacyjnych - iOS 13, iOS 13.1, tvOS 13 oraz watchOS 6.

To już niemal tradycja, że wraz z nowymi iPadami, iPhone'ami oraz zegarkami Apple Watch amerykański producent wprowadza do sprzedaży nowe wersje kolorystyczne akcesoriów, przeznaczonych do tych urządzeń. Poniżej znajduje się ich pełna lista:

Krótko po zakończeniu prezentacji nowych produktów Apple na kanale tej firmy w serwisie YouTube pojawiły się wszystkie filmy podczas niej zaprezentowane jak i cały zapis wideo tej imprezy. Była ona bowiem transmitowana na żywo także w tym serwisie.

Apple zaprezentowało właśnie nowy model swojego zegarka - Apple Watch Series 5. Jest on wyposażony w nowy innowacyjny ekran Always On Retina Display, który pozostaje włączony przez cały czas.

Internetowy sklep Apple kilka minut temu został zamknięty.

Jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się konferencja, na której Apple zaprezentuje prawdopodobnie nowe iPhone'y, zegarki Apple Watch oraz przedstawi daty premiery nowych systemów operacyjnych - iOS 13, tvOS 13, macOS 10.15 oraz watchOS 6.

Do premiery najnowszych iPhone'ów pozostało zaledwie sześć dni. Podczas tego wydarzenia Apple prawdopodobnie przedstawi również najnowszą generację swojego smart zegarka.

Pisaliśmy niedawno o tym, że Apple pracuje nad funkcją śledzenia snu dla zegarków Apple Watch. Ma ona pojawić się wraz z piątą generacją tych urządzeń. Nie jest jednak to jedyna nowość dotycząca zegarków Apple, o której informacje znaleziono w kodzie systemu iOS 13.

Jak donosi serwis 9to5Mac, Apple intensywnie pracuje nad funkcją śledzenia snu dla zegarków Apple Watch. Nowa opcja ma zostać zaprezentowana przy okazji premiery piątej generacji Apple Watcha.

Apple ogłosiło dzisiaj start nowego programu naprawczego związanego z pękającymi ekranami w aluminowych zegarkach Apple Watch Series 2 i Series 3. Użytkownicy, tych urządzeń mają prawo do darmowej wymiany pękniętego ekranu w autoryzowanych serwisach.

Apple wysłało dziennikarzom zaproszenie na konferencję "By innovation only", która rozpocznie się 10 września o godzinie 10.00 (19:00 czasu polskiego) w auli Steve'a Jobsa na terenie największego kampusu firmy.

Dziś wieczorem Apple udostępniło system macOS 10.14.6. Pojawiły się również najnowsze oficjalne wersje watchOS 5.3.1, tvOS 12.4.1 oraz iOS 12.4.1.

Im bliżej wrześniowej konferencji tym coraz więcej pojawia się informacji, dotyczących urządzeń mających zostać zaprezentowane w jej trakcie.

Przed chwilą Apple udostępniło najnowsze, testowe iteracje systemu iOS 13, iPadOS 13 oraz watchOS 6.

Prawdopodobnie już we wrześniu Apple zaprezentuje między innymi nowe iPhone'y, zegarki Apple Watch oraz iPady. W związku z czym amerykański producent stara się zdążyć ze wszystkimi potrzebnymi formalnościami, żeby móc wprowadzić do sprzedaży te urządzenia.