Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Series 6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#76 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 22 września 2020 - 14:55

A jest możliwość wyłączenia  Always On  w AW5/6 ???
Czy bateria wtedy dłużej nie będzie trzymała?

Tak z czystej ciekawości...

 

Tak, jest taka możliwość.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#77 stiv1984

stiv1984
  • 8 postów

Napisano 22 września 2020 - 16:21

Tak, jest taka możliwość.


Super :) Dzięki za szybką odpowiedź...



#78 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 22 września 2020 - 18:30

I tak, trzyma wtedy troche dluzej.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#79 Qbańczyk

Qbańczyk
  • 28 postów

Napisano 23 września 2020 - 11:15

[...]

Wybór tylko między tymi modelami. 6 nie potrzebuje.

[...]

To idź do wątku o modelach innych niż 6. / ftpd



#80 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 401 postów

Napisano 23 września 2020 - 11:41

Panowie czy warto iść w kierunku 6 jeśli jedyna opcja której bym ewentualnie używał to AOD ?

Czy ten AOD jest rzeczywiście taki przełomowy? Używacie go czy raczej jest zbędnym dodatkiem który drenuje baterię.


IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#81 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 września 2020 - 11:46

Panowie czy warto iść w kierunku 6 jeśli jedyna opcja której bym ewentualnie używał to AOD ?

Czy ten AOD jest rzeczywiście taki przełomowy? Używacie go czy raczej jest zbędnym dodatkiem który drenuje baterię.

 

Jeżeli chcesz AOD, to równie dobrze możesz kupić 5. Ja mam włączone od początku. Fajnie to działa, chociaż trochę drenuje baterię.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#82 wiesiek3d

wiesiek3d
  • 401 postów

Napisano 23 września 2020 - 11:49

Jeżeli chcesz AOD, to równie dobrze możesz kupić 5. Ja mam włączone od początku. Fajnie to działa, chociaż trochę drenuje baterię.

 

 

Właśnie 5 jest średnim pomysłem bo chce kupić prosto od Apple na NIP EU płacąc Netto :) Więc 6 wychodzi taniej niż 5 w innych sklepach

Dylemacik między SE a 6 :)


IP 14 Pro Max/ AW Ultra 

MB Pro 14/ IMAC 24/ IPAD PRO M1


#83 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 23 września 2020 - 12:22

Dla mnie AOD (to szczególnie jaśniejszy na dworze niż w 5) jest głównym powodem zmiany z 3 na 6 (3 już sprzedana, 6 w drodze) - chodzi o możliwość dyskretnego spojrzenia na zegarek, bez podnoszenia ręki oraz odczytania czasu w sytuacji, w której nie mogę odpowiednio przekręcić nadgarstka. 



#84 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2020 - 13:56

Ja nie mam AOD (jeszcze - kupię aw6 po premierze iPhone, żeby zamówić naraz wszystko), ale trochę zazdroszczę żonie, że w Samsungu (telefonie) widać godzinę bez dotykania czegokolwiek. Przez to zakładam, że zdecydowanie mi się to spodoba w zegarku.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#85 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 23 września 2020 - 14:03

Bo to jest świetna funkcja. 

Ja mam wybudzanie przez ruch nadgarstka wyłączone, tylko aod. W pracy zazwyczaj tryb widownia, bo zegarek i tak pod rękawem koszuli i marynarki, a wszystko obsługuję z MBP.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#86 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 września 2020 - 14:07

Ja nie narzekam na wybudzanie ruchem, działa świetnie - ale chętnie przyjmę AOD. Poza tym wymieniam zabawki co dwa lata, więc i tak kupuję.

Największy smuteczek to to, że nie da się kupić product red (który jest śliczny - i mówi to gość, który generalnie niekoniecznie lubi czerwony kolor) z paskiem nie-red (które to paski są obrzydliwie paskudne). Chciałem reda + niebieską plecioną solo, ale w takim układzie musiałbym kupić osobno zegarek za 2050 + opaskę za 450, co jest zdecydowanie za dużą kwotą za kawałek sznurka i gumki. Kupię niebieskiego z plecioną za 2300 w tym układzie.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#87 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 23 września 2020 - 14:08

Ja bym kupił wyłącznie niebieskiego z jakimś paskiem niebieskim, ale chyba nie plecionkę. Nie wiem, nie dotyczy mnie to. 

Czerwony by pasował mojej żonie do iP11.


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#88 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 września 2020 - 08:54

Bo to jest świetna funkcja. 

Ja mam wybudzanie przez ruch nadgarstka wyłączone, tylko aod. W pracy zazwyczaj tryb widownia, bo zegarek i tak pod rękawem koszuli i marynarki, a wszystko obsługuję z MBP.

Ciekawe jest to, co napisałeś z tym wyłączonym wybudzaniem przez ruch nadgarstka. Weryfikowałeś może jak dużo to ma wpływ na baterię? Mam nadzieję, że za moment nikt nie wywali tego wpisu, no ale nie chcę zakładać nowego wątku dla jednego pytania. Także z góry dzięki za wyrozumiałość ;)



#89 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 24 września 2020 - 08:57

Weryfikowałem. Przy wyłączonym ruchu nadgarstka ładuję co 2 doby podczas gdy przy włączonym po jednej dobie zostaje jakieś 30%, czyli za mało na następny dzień. Latem i w dni wolne to może się sprawdza, ale w pracy przy długim rękawie i marynarce jest kompletnie bez sensu, a często włącza się przypadkowo.


  • damianmajk lubi to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#90 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 24 września 2020 - 09:23

Widziałem wczoraj w sklepie czerwonego i niebieskiego - czerwony wali po oczach (ładny, ale nie skromny), niebieski jest dość ciemny, elegancki, ale mi troche nie pasuje czarny środek pokrętła. Ale iSpot, choć miał demo, to do sprzedania miał jedną sztukę 40mm, więc nadal czekam na dostawę z Apple.



#91 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2020 - 09:26

A mieli demo pasków solo?


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#92 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 24 września 2020 - 10:33

A mieli demo pasków solo?

Nie rzucało się w oczy, a nie interesował mnie ten pasek.



#93 Piotr83

Piotr83
  • 89 postów

Napisano 24 września 2020 - 13:33

Panowie chcę kupić AW żonie , napiszcie mi czym różni się SE od serii 6 prócz Always on display. Tylko proszę nie piszcie skrótami bo to mi nic nie mówi. Ten SE mierzy heart rate i kroki , można nim zapłacić zbliżeniowo ?

#94 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 758 postów

Napisano 24 września 2020 - 14:53

6 robi EKG i mierzy saturację. Koniec. Płacić można. Więc 6 jest dla tych, co chcą więcej pomiarów medycznych i wyświetlacza. Dodatkowo tylko 6 ma wersje stalowe oraz niebieską i czerwoną. Techniczny drobiazg to WiFi na 5Ghz realnie nie krytyczne.
Aaaa. Jeszcze 6 ma czip U1 który na razie nie robi nic.
I 6 szybciej się ładuje.

#95 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 24 września 2020 - 22:00

A mieli demo pasków solo?

Byłem wczoraj w iSpot Galeria Mokotów Warszawa.

Mieli niebieskie i czerwone. Ale jak dla mnie tylko stal i tylko silver. Ewentualnie titanium silver.

Info od sprzedawcy:

W polskich sklepach nie będzie sprzedaży żadnych pasków Solo ze względu na mnogość kolorów i rozmiarów.

Sprzedaż wyłącznie przeaz apple.com/pl


Użytkownik depe edytował ten post 24 września 2020 - 22:05

 MacBook Pro 13 M1 16GB 1TB  iPad Air LTE 32 GB  iPad Mini 4 LTE 16 GB  iPhone 12 Pro 128 GB  Apple Watch Series 4 LTE SS


#96 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2020 - 22:27

Meh, szkoda, bo chciałem sobie pójść testowo założyć przed kupieniem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#97 depe

depe
  • 484 postów

Napisano 25 września 2020 - 09:52

^^ Dokładnie to samo zamierzałem.

Zawsze można zamówić przez neta i zwrócić jak nie pasuje.


Użytkownik depe edytował ten post 25 września 2020 - 09:53

 MacBook Pro 13 M1 16GB 1TB  iPad Air LTE 32 GB  iPad Mini 4 LTE 16 GB  iPhone 12 Pro 128 GB  Apple Watch Series 4 LTE SS


#98 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 25 września 2020 - 09:54

Na 9to5mac o ile dobrze pamiętam był artykuł ze zdjęciami pokazujący jak można po rozmiarze pasków sportowych dostępnych dotychczas określić wielkość solo.

 

O tutaj:

https://9to5mac.com/...lo-loop-sizing/


iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#99 jedzbo

jedzbo
  • 45 postów

Napisano 25 września 2020 - 21:27

Cześć. Czy ktoś z was orientuje się może, czy istnieje możliwość ustawienia Watcha w ten sposób, żeby powiadomienia z Messengera wydawały na Watchu dźwięk lub wibracje (bądź jedno i drugie), zaś na telefonie ich nie było? Obecnie jedynym rozwiązaniem jakie znalazłem jest wyciszenie telefonu, a włączanie dźwięków z messengera, ale niezbyt mi to odpowiada. A dźwięk powiadomienia z Messengera przy odblokowanym ekranie (czyli w momencie w którym przychodzi ono na telefon a nie na Watcha) jest dla mnie strasznie irytujące. Z góry dziękuję!



#100 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 25 września 2020 - 23:00

Możesz wyłączyć na telefonie w ustawieniach (pozycja Powiadomienia) dźwięk dla Messengera, a w aplikacji Watch (też pozycja Powiadomienia) pozostawić włączone klonowanie powiadomień z iPhone’a, ale nie jestem pewna, czy będą pojawiać się dźwięki... Jeżeli to nie zadziała to raczej nie da się tego inaczej zrobić.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych