Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Apple Watch Series 5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
349 odpowiedzi w tym temacie

#176 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 21 grudnia 2019 - 22:07

Podejrzewam, że pod tą zaślepką jest jakieś złącze serwisowe.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#177 buhh69

buhh69
  • 63 postów

Napisano 22 grudnia 2019 - 20:59

Sądzę, że Twoje podejrzenia są prawidłowe, ale nie potraktuję ich jako odpowiedź na moje pytanie ;)

Macbook 12 & iPhone X & Apple Watch series 5 Nike+ & AirPods & Apple TV 4


#178 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 stycznia 2020 - 22:27

Witam. Czy warto kupić folię ochronną do AW5 w Media Markt?

iPhone 14 Pro Max 128 GB , iPad 2018 9.7 , Apple Watch 5 (44) (Cellular) , Air Pods Pro , Apple TV 4 GEN 4K ,Belkin 3-in-1 Wireless Charging Pad Black 


#179 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 04 stycznia 2020 - 01:06

Najlepiej w ogóle trzymać w pudełku i tylko czasem zerkać. Ale nie za często, bo kurz i promienie uv
  • Emej lubi to

#180 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 04 stycznia 2020 - 12:13

Witam. Czy warto kupić folię ochronną do AW5 w Media Markt?

Nie - każda folia wcześniej czy później wygląda beznadziejnie. Temat na forum był już wielokrotnie.



#181 Duke123

Duke123
  • 488 postów

Napisano 04 stycznia 2020 - 12:56

Witam. Czy warto kupić folię ochronną do AW5 w Media Markt?

 

Tak. Używam. Folia jest prawie niewidoczna i skutecznie chroni przez zarysowaniem.

Jednak nie warto jej naklejać jeżeli pływasz/kapiesz się z zegarkiem. Wtedy szybko zaczyna odklejać się na krawędziach i wygląda nieestetycznie.


  • crash5 i damianmajk lubią to

#182 mpyro

mpyro
  • 154 postów
  • SkądDen Haag

Napisano 05 stycznia 2020 - 13:26

Własnie mam zamiar zakupic Apple Watch 5 ,tylko nie wiem czym róznia sie wersja normalna od wersji Nike.Czy tylko kilkoma dedykowanymi tarczami i paskiem?



#183 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 05 stycznia 2020 - 13:44

Tak.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#184 crash5

crash5
  • 404 postów
  • SkądGdynia

Napisano 21 stycznia 2020 - 16:33

Istnieje aplikacja Pillow (monitoruje sen i wybudza) byłbym w stanie za nią zapłacić , gdybym wiedział , że z AW można spać. Bo właśnie ta apka , oprócz działania na iPhone działa również na AW. Ale czy jest to zdrowe spać z AW? Mając włączony Always On Display próbowałem , zasnąć ale dawało NIEBIESKIM światłem jak z latarki i zdjąłem i usunąłem apke  , nawet gdybym wyłączył AOD to czy nie jest to szkodliwe dla oczu i ogólnie zdrowia? Czy jest ktoś kto śpi z zegarkiem i może polecić tą aplikację PILLOW?


iPhone 14 Pro Max 128 GB , iPad 2018 9.7 , Apple Watch 5 (44) (Cellular) , Air Pods Pro , Apple TV 4 GEN 4K ,Belkin 3-in-1 Wireless Charging Pad Black 


#185 krzysztofsds

krzysztofsds
  • 2 064 postów
  • SkądRzym

Napisano 21 stycznia 2020 - 17:10

Istnieje aplikacja Pillow (monitoruje sen i wybudza) byłbym w stanie za nią zapłacić , gdybym wiedział , że z AW można spać. Bo właśnie ta apka , oprócz działania na iPhone działa również na AW. Ale czy jest to zdrowe spać z AW? Mając włączony Always On Display próbowałem , zasnąć ale dawało NIEBIESKIM światłem jak z latarki i zdjąłem i usunąłem apke  , nawet gdybym wyłączył AOD to czy nie jest to szkodliwe dla oczu i ogólnie zdrowia? Czy jest ktoś kto śpi z zegarkiem i może polecić tą aplikację PILLOW?

Włączasz tryb kino i ekran się nie włączy. Mnie bardziej martwi wygoda spania w zegarku. 


  • crash5 lubi to

#186 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 stycznia 2020 - 21:48

Istnieje aplikacja Pillow (monitoruje sen i wybudza) byłbym w stanie za nią zapłacić , gdybym wiedział , że z AW można spać. Bo właśnie ta apka , oprócz działania na iPhone działa również na AW. Ale czy jest to zdrowe spać z AW? Mając włączony Always On Display próbowałem , zasnąć ale dawało NIEBIESKIM światłem jak z latarki i zdjąłem i usunąłem apke  , nawet gdybym wyłączył AOD to czy nie jest to szkodliwe dla oczu i ogólnie zdrowia? Czy jest ktoś kto śpi z zegarkiem i może polecić tą aplikację PILLOW?

Ja śpię i nie mam z tym problemu, ale tak jak wyżej - tryb kino włączony. Do monitorowania snu zdecydowanie polecam AutoSleep.



#187 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 21 stycznia 2020 - 23:02

A do poszukiwań aplikacji jest osobny wątek, tak tylko przypomnę. Nie róbmy śmietnika.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#188 buhh69

buhh69
  • 63 postów

Napisano 23 stycznia 2020 - 12:09

Kto powie do/od czego jest otwór, w lewym górnym rogu, widoczny po wyjęciu paska?
Przypomnijcie proszę, do czego Apple używa to szerokie, zasłoniete zaślepką z otworem, środkowe „złącze” widoczne również po wyjęciu drugiego paska? Było ono też a AW2, ale nie pamiętam zastosowania...

 

Odnośnie otworu:

 

"If you remove the bands from your Apple Watch Series 4, you may notice a new mysterious hole in the top side of the device. This isn’t a speaker or microphone. In fact, it has nothing to do with audio at all.
According to iFixit, this is a small air vent hole that helps to equalize pressure on the new Apple Watch Series 4. It also helps the wearable’s built-in barometric altimeter accurately detect relative altitude.
It's worth noting that this is also a placement change compared to past Apple Watches. On the Series 3, the pressure vent was located on the bottom of the device."

 

Odnośnie "złącza":

 

"... mysterious slot that almost looks like it could be a cover for a port.
That's largely because it is. The physical feature is a cover for the Apple Watch Series 4's 6-pin diagnostic port, which could be used by Apple staff and service technicians to connect the wearable to repair machines or access hidden and demo features. Its exact purpose is relatively unclear, however.
On that note, we do not recommend that you go messing around with the port. It's undocumented and messing around with it could lead to unexpected consequences on your device (including a potentially voided warranty)."

 

Tutaj źródło: https://www.idropnew...-is-for/86114/7

 

Informacje dotyczą series 4, ale sądzę, że w series 5 nic się nie zmieniło. 


Macbook 12 & iPhone X & Apple Watch series 5 Nike+ & AirPods & Apple TV 4


#189 Zireael

Zireael
  • 905 postów
  • SkądPomorze Zachodnie :)

Napisano 23 stycznia 2020 - 19:54

Czyli z tym złączem dobrze podejrzewałam :D.


 MacBook Pro 13 (2018)   |    Magic Mouse 2   |    iPhone 13 Pro Max   |    Watch Series 7 (41 mm)   |    iPad Pro 11 WiFi (2018)   |    AirPods 1


#190 Robert Pawelec

Robert Pawelec
  • 6 postów

Napisano 24 stycznia 2020 - 00:14

Witam. Czy warto kupić folię ochronną do AW5 w Media Markt?

Witam , 

Ja nakleilem na nowego AW5 taka folie w MM. Wyglada bardzo ładnie, ale mam ja dopiero kilka dni, dam znać z czasem jeśli coś się będzie działo, natomiast ma ona gwarancje która rzekomo w momencie jeśli zacznie się odklejać pozwala na bezpłatne ponowne naklejenie. 



#191 mxv1

mxv1
  • 20 postów
  • Płeć:

Napisano 28 stycznia 2020 - 18:24

3MK naklejone po tygodniu na rogu się odkleiła, nie ma porządnej folii ?



#192 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 28 stycznia 2020 - 20:08

Widocznie źle nakleiłeś.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#193 mxv1

mxv1
  • 20 postów
  • Płeć:

Napisano 28 stycznia 2020 - 20:40

Widocznie źle nakleiłeś.

 

Raczej nie bo wszystko było idealne, myślę że przez rękaw odzieży zahaczone. Czyli słabo jakoś te folie działają  :(


Użytkownik mxv1 edytował ten post 28 stycznia 2020 - 20:41


#194 Robert Pawelec

Robert Pawelec
  • 6 postów

Napisano 30 stycznia 2020 - 19:13

Witam,

ja mam od około tygodnia naklejona z MediaMarkt I poki co idealnie. Pływałem, brałem prysznic i wiele innych aktywnosci i wszystko super. 

Pozdrawiam 



#195 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 30 stycznia 2020 - 20:02

3MK naklejone po tygodniu na rogu się odkleiła, nie ma porządnej folii ?

 

Polecam folie kauczukowe w RTV Euro AGD rok gwarancji. 


iPhone 12 mini 


#196 DMCK

DMCK
  • 211 postów

Napisano 05 lutego 2020 - 00:45

A ja mam dwa pytania.

1. Ile AW5 aluminiowy za 2149 zł straci na wartości w powiedzmy dwa lata?

2. Czy prawdą jest, że łatwiej jest zrzucić nadmiarowe kg z pomocą AW? Nigdy nie miałem AW.

 

Przymierzam się do kupna i będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi  :wub:



#197 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 05 lutego 2020 - 06:34

Zobacz po ile jest AW 3 teraz w sklepach. Potem na olx i będziesz wszystko wiedzieć co do spadku cen
  • DMCK lubi to
Fallout ...war, war never changes...

#198 MC_

MC_
  • 6 830 postów

Napisano 05 lutego 2020 - 06:47

Tak samo się zrzuca. Dla mnie różnica jest tylko taka, że idę biegać z zegarkiem w słuchawkami, bez balastu w postaci telefonu. Jedynie więc kwestia motywacji wchodzi w grę.

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#199 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lutego 2020 - 08:06

Czy prawdą jest, że łatwiej jest zrzucić nadmiarowe kg z pomocą AW?

:lol:  :lol:  :lol:

Jasne, zakładasz na rękę i kilogramy po prostu znikają. No sorry, tak to nie działa. Musisz kontrolować żarcie i regularnie się ruszać. A czy będziesz używać dodatkowo jakiegoś gadżetu, jest rzeczą dalece wtórną. Jak Ci się nie będzie chciało ruszyć d***, a kiełbasa będzie w magiczny sposób znikać z lodówki, to żaden zegarek świata Ci nie pomoże.


  • Ganjuana i lousylucky lubią to

#200 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 lutego 2020 - 08:18

A ja mam dwa pytania.
1. Ile AW5 aluminiowy za 2149 zł straci na wartości w powiedzmy dwa lata?
2. Czy prawdą jest, że łatwiej jest zrzucić nadmiarowe kg z pomocą AW? Nigdy nie miałem AW.

Przymierzam się do kupna i będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi :wub:

Ad. 2 - może łatwiej w tym kontekście, że obserwujesz sobie informacje z „zamykających kółek”, dotyczących ćwiczeń, spalonych kalorii i treningu. Dodatkowo pojawiają się różne wyzwania, w trakcie miesiąca i jak się zmobilizujesz, będziesz chciał się ruszać, to powinno być Ok. No ale najważniejsze, jak już napisali pozostali - trzeba się ruszać i trzymać, mniej więcej, odpowiednią ilość kalorii :)

Użytkownik damianmajk edytował ten post 05 lutego 2020 - 08:19





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych