Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Apple TV 4 - pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
539 odpowiedzi w tym temacie

#326 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 17 marca 2016 - 07:57

Witam,

 

@ManUfan,

 

No to jedziemy:

 

-system

-wygląd

-skóra

-ustawienia

-dodatek skróty

 

Pozdrawiam

 

GAMA007


  • ManUfan lubi to

#327 6230

6230
  • 47 postów

Napisano 17 marca 2016 - 23:38

Witam,

Uruchomiłem dzisiaj świeżo kupione ATV4 i jestem zadowolony z tego sprzętu, podobnie jak byłem zadowolony z 2nd generacji.

Mam problem tylko z jedną rzeczą i mam nadzieje, że będziecie mi w stanie pomóc.

A mianowicie, gdy wchodzę w Movies i wybieram zakupione to każe mi się logować na konto. Po podaniu hasła mieli i mieli i nic się nie dzieje. Co jest nie tak? Nie mogę obejrzeć wcześniej kupionych filmów?

Sprawidziłem również na iPhonie i tam w iTunes jak i Videos nie mam kupionych wcześniej filmów. W iTunes na OS X są z tego co pamiętam, kiedyś wszystkie ściągnąłem tak na wypadek.

Czy wie ktoś z was jak to naprawić? O ile się da.

#328 ManUfan

ManUfan
  • 149 postów
  • SkądChojnice, PL

Napisano 18 marca 2016 - 15:04

Mi też nie pokazuje wcześniej zakupionych filmów - nie wiem czego to jest przyczyna ale nie używam tej opcji bo przecież nie będę oglądał ich po raz drugi :) 


iP7+ 64GB // AW 42mm Sport // ATV 4 // rMBP 2013 // MBwhite

instagram: thelifeofhubi //  ortodontachojnice.pl


#329 6230

6230
  • 47 postów

Napisano 19 marca 2016 - 00:32

Już wiem czym jest to spowodowane...brakiem iTunes in the Cloud w Polsce. Eh...

#330 pawelecc24

pawelecc24
  • 21 postów

Napisano 22 marca 2016 - 10:57

Witam. Panowie działa Wam TVNPLAYER.PL lub Player.pl w kodi? 



#331 bobi1326

bobi1326
  • 75 postów

Napisano 08 kwietnia 2016 - 15:03

Witam. Czy jest możliwość aby odtwarzać materiały ze strony telewizjada.net na iphone poprzez air play na apple tv 4 tak aby ekran w iphone był wyłączony?

 

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)



#332 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 10 kwietnia 2016 - 10:25

Nie da się

#333 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 10 kwietnia 2016 - 14:47

Nie da się

Da się na aTV3 więc nie widzę powodu żeby na aTV4 miało nie działać.

 

 

Witam. Czy jest możliwość aby odtwarzać materiały ze strony telewizjada.net na iphone poprzez air play na apple tv 4 tak aby ekran w iphone był wyłączony?

 

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam  :)

Sprawdziłem i działa (na aTV3, ale na 4 powinno być tak samo) - włączasz na iPhonie airplay (nie-klonowanie), włączasz streaming na iPhonie, obraz leci na aTV, a na iPhonie zostają tylko kontrolki - możesz zablokować telefon i obraz dalej leci bez problemu.


Użytkownik klnt edytował ten post 10 kwietnia 2016 - 14:48

  • bobi1326 lubi to

#334 _Artek_

_Artek_
  • 1 010 postów

Napisano 14 kwietnia 2016 - 07:57

Po co wam jakieś KODI? wszystko co chcecie można odpalić przez airplay z iPhone swoją drogą ciągle się dziwie czemu nie  ma polskich serwisów VOD na ATV skoro na iosa są? takie coś jest bez sensu przerobienie aplikacji to pewnie chwila.......no chyba że samsung boi się o sprzedaż swoich "smart TV" myśle że tylko Apple ma jakimś WWDC  może nas uratować z tego impasu dając nam pełny dostęp do AppStore z iosa :D 


  • bobi1326 lubi to

 Macbook Pro 15" Mid 2018  iPhone 14 Pro   AirPods MAX


#335 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 14 kwietnia 2016 - 09:33

Witam,

 

@Artek,

 

Z jednej strony jest to wygodne... ale..

 

Po co mam dokładać kolejne urządzenie by ogladac iPle czy nplayer?

W stylu podaj dalej....

 

Skoro jest opcja- możliwość zainstalowania aplikacji, dlaczego z niej nie skorzystać.

 

Co do aplikacji na ATV4, parę stron wcześniej była wypowiedź przedstawicieli serwisów...

Nie kwapią się by swoje aplikacje dać do sklepu.

Osobiście nie wierzę w to, by kiedykolwiek ukazały się nasze ulubione aplikacje.

w sklepie dla ATV4.

 

Pozdrawiam

 

GAMA007


  • Maxavelli i bobi1326 lubią to

#336 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 14 kwietnia 2016 - 09:39

ja najbardziej żałuję, że większość gier dostępnych dla iPada jest niedostępna dla Apple TV... A szkoda, bo na iPadzie znaleźć można naprawdę niezłe gry.



#337 lion9

lion9
  • 5 postów

Napisano 23 kwietnia 2016 - 20:15

Witam,tez zainstalowalem kodi na Apple tv4 dziala plynnie i stabilnie ale wtyczka weeb.tv sprawia mi jeszcze problem ,zainstalowana poprawnie ale jest blad przy jej uruchamianiu,moze ktos pomoze? dzieki pozdrawiam


Witam,dalej sie mecze z wtyczka weeb.tv przy uruchamianiu jej  na Apple TV4 wyskakuje mi blad oraz i komunikat ze informacje bledu moge znalezc w pliku rejestru. prosze o pomoc pozdrawiam



#338 gumcio1974

gumcio1974
  • 16 postów

Napisano 02 maja 2016 - 15:37

Witam 

Dziś rano wywaliło mi kodi na ATV 4 przestała działać aplikacja po podłączeniu do xcode i próbie przywrócenia kodi z najnowsza wersją wywala info ze aplikacja zawiera rzeczy niedozwolone dla atv. Czy Wam dzisiaj działa kodi na ATV 4? 

Dziękuje i pozdrawiam



#339 Paweł Trela

Paweł Trela
  • 34 postów
  • SkądChicago

Napisano 02 maja 2016 - 19:09

Witam 
Dziś rano wywaliło mi kodi na ATV 4 przestała działać aplikacja po podłączeniu do xcode i próbie przywrócenia kodi z najnowsza wersją wywala info ze aplikacja zawiera rzeczy niedozwolone dla atv. Czy Wam dzisiaj działa kodi na ATV 4? 
Dziękuje i pozdrawiam

iOS 9.2 Kodi działa ,oglądam właśnie.

#340 gumcio1974

gumcio1974
  • 16 postów

Napisano 02 maja 2016 - 19:50

Ok dzięki czyli mi się coś posypało będę musiał przywrócić ustawienia fabryczne i spróbować wgrać to jeszcze raz.

Jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam



#341 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 03 maja 2016 - 06:43

Czy Wy po aktualizacji też narzekacie czasem na niestabilne działanie ATV? Kilka razy zdarzyło się u mnie, że nie było dźwięku po włączeniu, albo miałem problemy z odnalezieniem serwera w sieci lokalnej. Zazwyczaj pomaga restart urządzenia, ale denerwujące to jest.



#342 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 03 maja 2016 - 22:46

tak



#343 pitpiterson

pitpiterson
  • 3 postów

Napisano 27 maja 2016 - 08:42

Witam mam nietypową przypadłość

posiadam dysk Wd MyCloud na którym mam dużo starych zdjęć jpg i mam problem z ich oglądaniem a dokładnie to program VLC w ogóle ich nie widzi czy jest jakiś program aby odtworzyć zdjęcia na TV4 dodam że z filmami nie mam żadnego kłopotu  .



#344 landr

landr
  • 1 389 postów

Napisano 27 maja 2016 - 12:38

Witam, w moim Apple TV4 mam taką przypadłość, słuchając np radia i przechodzę na  np moją muzykę to słuchane radio nie wycisza się i grają dwa źródła...kiedyś wyjcie do menu wyciszało słuchane źródło, lub wybranie innego źródła muzyki przyciszało pierwsze. Zamknąć źródło słuchane mogę jedynie poprzez dwukrotne kliknięcie ikonę monitorka na pilocie i zsunięcie aplikacji...kiedyś tak nie było. Myślę, że od nowego 9.2.1 występują te zmiany...czy to normalne zachowanie?



#345 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 27 maja 2016 - 20:57

A mnie już wkurza ciągłe zawieszanie się to pilota, to funkcji w Apple tv...



#346 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 28 maja 2016 - 01:00

Witam, w moim Apple TV4 mam taką przypadłość, słuchając np radia i przechodzę na  np moją muzykę to słuchane radio nie wycisza się i grają dwa źródła...kiedyś wyjcie do menu wyciszało słuchane źródło, lub wybranie innego źródła muzyki przyciszało pierwsze. Zamknąć źródło słuchane mogę jedynie poprzez dwukrotne kliknięcie ikonę monitorka na pilocie i zsunięcie aplikacji...kiedyś tak nie było. Myślę, że od nowego 9.2.1 występują te zmiany...czy to normalne zachowanie?

 

Zamiast zabijać aplikację nie możesz play/pause? Są aplikacje jak SomaFM które grają po wyjściu z aplikacji - np. słuchasz sobie groove salad i załączasz streaming z ISS - lub oglądasz wygaszacze czy electric sheep. 

 

Pozzdro, aa


Użytkownik angelares edytował ten post 28 maja 2016 - 01:02


#347 lukaszset

lukaszset
  • 16 postów

Napisano 30 maja 2016 - 21:04

Witam mam nietypową przypadłość
posiadam dysk Wd MyCloud na którym mam dużo starych zdjęć jpg i mam problem z ich oglądaniem a dokładnie to program VLC w ogóle ich nie widzi czy jest jakiś program aby odtworzyć zdjęcia na TV4 dodam że z filmami nie mam żadnego kłopotu  .


Np. Aplikacja FE FileExplore Free for TV

Bardzo fajna i ze zdjeciami radzi sobie świetnie

#348 pitpiterson

pitpiterson
  • 3 postów

Napisano 31 maja 2016 - 10:56

Dziękuję bardzo "lukaszset" :D wszystko bardzo fajnie śmiga teraz TV4 sprawdza się fajnie :lol:



#349 lion9

lion9
  • 5 postów

Napisano 26 czerwca 2016 - 07:11

Witam,widze ze nie jestem sam z problem ktory dotyczy kodi na TV4. Instaluje juz czwarty raz kodi, dziala pare dni i nagle bez zadnych przyczyn po uruchomieniu aplikacji jest bialy ekran albo wogole sie nie startuje .Czy ktos uporal sie z tym problemem? pozdrawiam

 



#350 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 26 czerwca 2016 - 08:16

są jakieś polskie VOD'y na AP4? :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych