Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Apple TV 4 - pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
539 odpowiedzi w tym temacie

#351 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 26 czerwca 2016 - 11:41

Netflix - chociaż polski to on nie jest


Użytkownik Mariusz Piaścik edytował ten post 26 czerwca 2016 - 11:41


#352 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 26 czerwca 2016 - 20:21

A jakieś kanały online, Onet vod, TVN player, ipla itp?
Poprzez to kodu idzie takie rzeczy oglądać! :)

#353 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 27 czerwca 2016 - 17:55

Witam,

 

@northwest,

 

Z tymi aplikacjami naszych platform poczekamy trochę... pewnie dłużej niż trochę, albo bardzo dłuuuuuuugo...., lub nigdy.

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#354 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 28 czerwca 2016 - 21:31

Witam,

 

@northwest,

 

Z tymi aplikacjami naszych platform poczekamy trochę... pewnie dłużej niż trochę, albo bardzo dłuuuuuuugo...., lub nigdy.

 

Pozdrawiam

 

GAMA007

 

 

Dlatego mamy super nowoczesne Smart TV, które się uzupełniają z Apple TV :) w ten sposób mamy pełny dostęp do pełnej oferty...Jest jeszcze tańsza opcja zakup  Chromecast dla duuużo starszych TV.



#355 Ania.S

Ania.S
  • 219 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 czerwca 2016 - 17:43

Witajcie,

  1. Czy biblioteka iTunes Apple TV może znajdować się na NAS tak, jak można to zrobić z biblioteką z Macbooków?
  2. Czy na Apple TV jest możliwość dodawania plików muzycznych alac z własnych ripów?


#356 krzemo

krzemo
  • 117 postów

Napisano 03 lipca 2016 - 16:54

Witam,
Od paru dni jestem posiadaczem Apple TV 4 i zauważyłem, że przy instalacji jakiejkolwiek aplikacji na urządzeniu dana aplikacja instaluje się rownież na moim telefonie IPhone 5s po czym muszę aplikacje usunąć z tel a na ATV oczywiście pozostaje. Jest to bardzo delikatnie określając nienormalne zjawisko. Czy ktoś z Was też zauważył tą przypadłość u siebie i czy wie jak sobie z tym poradzić by aplikacje instalowały się wyłącznie na ATV 4 ?

 

W momencie napisania już mnie olśniło :) Rozwiązanie prozaicznie proste ale nie pomyślałem o nim. Problem rozwiązany :)


Użytkownik krzemo edytował ten post 03 lipca 2016 - 16:58


#357 rybinson

rybinson
  • 90 postów
  • SkądWlkp

Napisano 13 lipca 2016 - 21:00

Witam 

 

Mam pytanie jak na dzien dzisiejszy chodzi Apple Tv 4 po najnowszej aktualizacji, czy sa jakies problemy czy wszystko chodzi jak nalezy, oprocz Siri oczywiscie ?

 

Glownie chodzi mi o Airplay, bezprzewodowe strumieniowanie audio i wideo z IPhona oraz z Itunes. 

 

Kolejna rzecz czy mozna wgrac do pamieci urzadzenia pliki muzyczne np MP3.

 

 

Zamierzam kupic bo sprzedalem ATV 3.



#358 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 14 lipca 2016 - 11:50

Witam 

 

Mam pytanie jak na dzien dzisiejszy chodzi Apple Tv 4 po najnowszej aktualizacji, czy sa jakies problemy czy wszystko chodzi jak nalezy, oprocz Siri oczywiscie ?

 

Głownie chodzi mi o Airplay, bezprzewodowe strumieniowanie audio i wideo z IPhona oraz z Itunes. 

 

Tak choć zależny jaki masz system na telefonie - jeśli masz 3gs'a to nie.

 

 

Kolejna rzecz czy można wgrać do pamięci urządzenia pliki muzyczne np MP3.

 

Teoretycznie nie choć są aplikacje do których można "wgrać" np. filmy i to działa dopóki nie zabraknie miejsca na dysku i system takie pliki może wyrzucić.

 

 

 

Zamierzam kupic bo sprzedalem ATV 3.

Pozzdro, aa



#359 rybinson

rybinson
  • 90 postów
  • SkądWlkp

Napisano 14 lipca 2016 - 20:12

Pozzdro, aa

System mam 9.3.2 na Iphonie 5s, rozumiem wiec ze problemow nie bedzie ze strumieniowaniem video i audio z iphona / macbooka 



#360 arik

arik
  • 3 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 lipca 2016 - 20:03

Od ponad godziny mam na Apple TV info:

 

Krok 1 z 2: Przygotowuję uaktualnienie...

 

Nie odłączaj Apple TV w czasie uaktualniania. Może to potrwać kilka minut.

 

 

 

Jakieś pomysły co zrobić oprócz czekania kolejnej godziny?



#361 angelares

angelares
  • 912 postów
  • Skądona taka blada?

Napisano 03 sierpnia 2016 - 09:47

System mam 9.3.2 na Iphonie 5s, rozumiem wiec ze problemow nie bedzie ze strumieniowaniem video i audio z iphona / macbooka 

Nie. Z cda też nie:)

 

Pozzdro, aa



#362 wnuczus

wnuczus
  • 54 postów

Napisano 09 sierpnia 2016 - 17:47

Mam możliwość kupienia za za 400zł od znajomego apple tv ale bez bilota i teraz pytanie czy jak jest ta aplikacja  tv remote od apple to zastąpi mi ona w pełni pilota? i czy skonfiguruje ją bez pilota?



#363 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 13 sierpnia 2016 - 14:46

Mam możliwość kupienia za za 400zł od znajomego apple tv ale bez bilota i teraz pytanie czy jak jest ta aplikacja  tv remote od apple to zastąpi mi ona w pełni pilota? i czy skonfiguruje ją bez pilota?


Tak aplikacja Remote wystarczy zamiast pilota, a do gier jakiś kompatybilny pad np Steelseries

#364 krzemo

krzemo
  • 117 postów

Napisano 18 sierpnia 2016 - 18:26

Zauważyłem dziwną przypadłość w moim ATV4. Mianowicie po dłuższym okresie uśpienia ( 1, 2 dni) po wybudzeniu, urządzenie traci połączenie po WIFI - nie widzi żadnej sieci i nie pomaga ich wyszukiwanie. Konieczne jest uruchomienie ponowne by przywrócić połączenie z siecią - po tej czynności automatycznie łączy się z moją siecią. Czy może ktoś z Was zauważył u siebie coś podobnego i ma na to jakąś radę ?


Użytkownik krzemo edytował ten post 18 sierpnia 2016 - 18:28


#365 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 18 sierpnia 2016 - 18:40

U mnie czasami po wybudzeniu nie ma w ogóle dźwięku. Nie pomaga wyłączenie/włączenie tv. Trzeba zresetować Apple TV - dopiero wtedy wraca dźwięk. Dzieje się to zazwyczaj raz na 2-3 tygodnie



#366 krzemo

krzemo
  • 117 postów

Napisano 18 sierpnia 2016 - 18:43

No właśnie zastanawiam się czy lecieć do serwisu czy nie. W sumie to nie bardzo normalne zjawisko.

 

W sumie to wstrzymam się do premiery tvOS 10 - może coś pomoże.


Użytkownik krzemo edytował ten post 18 sierpnia 2016 - 18:47


#367 Mariusz Piaścik

Mariusz Piaścik
  • 902 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 20 sierpnia 2016 - 14:16

Trochę nie w temacie, ale Rayman na Apple tv przestał działać... 



#368 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 24 sierpnia 2016 - 13:43

Trochę nie w temacie, ale Rayman na Apple tv przestał działać...


Potwierdzam, u mnie Modern Combat tez nie działa, a wczesniej był problem z Jetpack Joyride. O co kaman?

#369 Mariusz Maciągowski

Mariusz Maciągowski
  • 4 postów

Napisano 14 września 2016 - 09:39

Mam problem, dzisiaj zainstalowałem na Apple TV tvOS 10 i nie widzę w nim aplikacji "Home" wydaje mi się ze w tej aktualizacji miała być ta apka, mam kilka urządzeń zgodnych z HomeKit i zależy mi aby AppleTv automatycznie sterowało tymi urządzeniami.

#370 hoof

hoof
  • 55 postów

Napisano 15 września 2016 - 13:02

Mam problem, dzisiaj zainstalowałem na Apple TV tvOS 10 i nie widzę w nim aplikacji "Home" wydaje mi się ze w tej aktualizacji miała być ta apka, mam kilka urządzeń zgodnych z HomeKit i zależy mi aby AppleTv automatycznie sterowało tymi urządzeniami.

 

Cześć,
Pytanie czy masz już aplikację DOM? Jeżeli tak napisz krótko jak to się sprawuje. Ja teraz testuję gdzie centrum sterowania jest iPad. Dodatkowo możesz napisać jakie masz urządzenia? Ja zacząłem od Eve Energy ale niestety już wiem, że ma wyłącznik termiczny na 50'C a potrzebuję mierzyć pobór prądu na grzałce do bojlera.



#371 Burczyk

Burczyk
  • 662 postów

Napisano 17 września 2016 - 10:49

Panowie używa ktoś ATV 4 z aplikają Dom? Za Chiny nie mogę znaleźć tej aplikacji na ATV, a z kolei aplikacja na iPhone nie widzi ATV, pomimo włączenia Bluetooth. O co chodzi? Przecież te urządzenia powinny się widzieć? Macie jakiś pomysł jak to powinno działać?

#372 Mariusz Maciągowski

Mariusz Maciągowski
  • 4 postów

Napisano 18 września 2016 - 14:12

Cześć,
Pytanie czy masz już aplikację DOM? Jeżeli tak napisz krótko jak to się sprawuje. Ja teraz testuję gdzie centrum sterowania jest iPad. Dodatkowo możesz napisać jakie masz urządzenia? Ja zacząłem od Eve Energy ale niestety już wiem, że ma wyłącznik termiczny na 50'C a potrzebuję mierzyć pobór prądu na grzałce do bojlera.

Hey, w APTV nie ma tej aplikacji, ( wydawało mi się na filmikach że jest) Ja mam EVE Thermo na kaloryferach, Aby Apple TV sterowało automatyzacją należy je aktywować na tym samym AppleID, na którym mamy zalogowany iPhone czy iPad. Wtedy automatycznie w ustawieniach domu pojawia się AppleTV jako centrum automatyzacji.



#373 bobi1326

bobi1326
  • 75 postów

Napisano 29 września 2016 - 12:10

Witam,

 

Czy ktoś orientuje się jak na ATV4 oglądać kanał TVN24?

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)



#374 northwest

northwest
  • 457 postów

Napisano 01 listopada 2016 - 23:45

Witam. chciałbym uruchomić smart TV (netflix, ipla, TVN Player) na telewizorze bez tej funkcji. Mam tez dużo filmów na kompie które chciałbym oglądać... czyli Apple TV 4 temu nie podoła?

#375 Murgal

Murgal
  • 911 postów

Napisano 02 listopada 2016 - 14:49

Kup sobie raspberry pi + OSMC/kodi, wydasz 200zł i masz praktycznie wszystko, od playera na telewizji online typu weeb.tv kończąc. Mam takie rozwiązanie i jest świetnie. Apple TV też miałem, 2 tygodnie, dla mnie bezużyteczne. 


Użytkownik Murgal edytował ten post 02 listopada 2016 - 14:50

Macbook Pro 15" 2018 i7 2.6/560X/32GB/512GB | iPhone 11 Pro MAX | AW V 44mm | iPad Pro 12.9 WiFi+Cell 3gen | HomePod | AirPods 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych