Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nabór moderatorów MyApple.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
511 odpowiedzi w tym temacie

#426 Krisoo

Krisoo
  • 57 postów

Napisano 13 lutego 2010 - 22:50

A ja proponuje Goku . Jak sami mówiliście praca moderatora nie jest pomaganie w roznych dzialach ale dbanie o forum. Jak dla mnie Goku naprawdę nadaję się na tą posadę. Z doswiadczenia wiem, ze to odpowiedzialny czlek, a jak jest potrzeba to pomoze. Z tego co wiem to moze poswiecic czas na dbanie o forum.

#427 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 14 lutego 2010 - 14:29

A ja zgłaszam swoją*kandydaturę do Think Different. Na co dzień jestem psychoterapeutą i prowadzę warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia m.in. z komunikacji interpersonalnej często opierając je na haśle Voltaire'a "Moja wolność*kończy się*tam, gdzie zaczyna się Twoja" - potrafię*utrzymać porządek i pilnować*przestrzegania zasad podczas prac w grupie czy treningów - uda mi się to i tutaj. Pozdrawiam forumowiczów!

#428 lodzio2341

lodzio2341
  • 84 postów
  • SkądWa-Wa

Napisano 15 lutego 2010 - 15:30

Ja zgłaszam siebie ponieważ: 1)Dużo wiem o Iphone. 2)Dużo wypowiadam sie na temat Iphone. 3)potrafię oceniać ludzi czyli niebęde dawał ostrzerzeń itp. za hamstwo! 4)dużo wiem również ogólnie o technicie multimedialnej.

#429 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 15 lutego 2010 - 15:47

Proponuję zrobić rangę ekspert ( expert ) w dziale iPhone.
Rangę, nie grupę - czyli kolor nicka itp nie wchodzi w zmianę, tylko obrazek pod avatarem.

A i jeszcze taka mała uwaga.
Rangę powinni przyznawać/wybrać moderatorzy działu iPhone, którzy trochę wiedzą jaką i kto posiada wiedzę.

Osobiście, jak by ta ranga powstała nie muszę do niej należeć, to tylko propozycja..

ps. wiem, że piszę w złym dziale/temacie, ale jest to bardzo powiązane z moderatorem działu iPhone.

Pozdrawiam.

---- Dodano 15-02-2010 o godzinie 15:49 ----
ps. nie mogę już edytować poprzedniego postu.

wybrać - wybierać . uhh

#430 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lutego 2010 - 16:17

A może lepiej nazwać "Genius", tak jak ci z Genius Barów. No i lepiej gdyby jednak kolor nicka zmieniał się (na niebieski albo coś podobnego), bo właśnie takie wyróżnienie pozwala użytkownikom lepiej zwrócić uwagę na użytkownika. lodzio2341 - pobądź jeszcze kilka miesięcy na forum, pokaż, że można ci zaufać i poczekaj aż zwolni się miejsce. Jesteś zdecydowanie zbyt nowym użytkownikiem by mieć o tobie zdanie.

#431 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 15 lutego 2010 - 20:24

A ja zgłaszam swoją*kandydaturę do Think Different.
Na co dzień jestem psychoterapeutą i prowadzę warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia m.in. z komunikacji interpersonalnej często opierając je na haśle Voltaire'a "Moja wolność*kończy się*tam, gdzie zaczyna się Twoja" - potrafię*utrzymać porządek i pilnować*przestrzegania zasad podczas prac w grupie czy treningów - uda mi się to i tutaj.
Pozdrawiam forumowiczów!


Masz moje poparcie gdyż jesteś merytoryczny oraz przestrzegasz zasad. Zresztą fajnie mieć za moderatora osobę związaną z forum już prawie pięć lat.

#432 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 15 lutego 2010 - 21:02

Zwarzywszy na (...) Władam poprawnie językiem ojczystym, oraz zawszę chętnie pomagam innym osobą.
Goku

Oj nie władasz poprawnie ;-)

Podpisano,
Forumowa ortofaszystka ]:->

#433 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 15 lutego 2010 - 21:09

Mnie irytuje to, że raz ktoś pisze z ogonkami, a raz bez.

A więc, Goku :
Posted Image

#434 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 15 lutego 2010 - 21:19

Bez przesady... Każdy może popełnić jakiś bląd. Napewno nie są to aż tak rażące błędy.

---- Dodano 15-02-2010 o godzinie 21:31 ----
Przepraszam za wszystkie blędy ortograficzne i interpunkcyjne popełnione w moich wypowiedziach:)
Pozdrawiam
Goku

#435 arsen

arsen
  • 798 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 16 lutego 2010 - 21:31

Zgłaszam swoją osobę na moderatora działu "Grafika". Działy "Grafika" z "Mac OS" tworzą miejsca na które głównie zaglądam. Na samym forum jestem jak widać długo, nie jedno widziałem i nie jedno pewnie jeszcze zobaczę :)

#436 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lutego 2010 - 17:15

Witam, chciałbym zgłosić się na moderatora do działu iPhone. 1. Posiadam dużą wiedzę o iPhonie, jestem na bieżąco z nowościami z Apple. 2. Mam dużo czasu na zajmowanie się działem iPhone 3. Znam regulamin forum i stosuję się do niego. 4. Jestem cierpliwy i uprzejmy do innych użytkowników. 4. Udzielam się na forum, staram się jak najlepiej pomagać innym. Tłumaczę prostym i zrozumiałym dla każdego językiem. 5. Piszę po polsku, nie po polskiemu. 6. Nie zamierzam być moderatorem, żeby być "fajniejszym". Po prostu widzę co jest na rzeczy, a dodatkowa para rąk może się przydać ;) Krótko mówiąc, lubię to forum i nie chciałbym, żeby pewien poziom tego forum podupadł. :) Dziękuję i pozdrawiam, michasz

#437 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 01 marca 2010 - 18:27

Witam, także chciałbym zgłosić swoja kandydaturę na stanowisko moderatora Uważam że jestem odpowiednią osobą na tym stanowisku ponieważ: 1.Mam dużo wolnego czasu który mógłbym poświecić na pilnowaniu porządku oraz pomaganiu innym osobą. 2.Mogę pochwalić się że dzięki mojej pomocy 6 osób ma odblokowany Iphone i cieszy się w pełni możliwościami które oferuje ten telefon. 3.Także jestem na bieżąco z nowościami z świata Apple 4.Posiadam zdolność łatwego przyswajania wiedzy, oraz rzetelnie wypełniam swoje obowiązki. Dziękuję za przyjęcie mojej kandydatury i pozdrawiam. Stasio90

#438 Foucault

Foucault
  • 197 postów

Napisano 02 marca 2010 - 13:38

Jesteście w 100% pewni, że ta forma naboru jest właściwa?

#439 Suave

Suave

  • 2 204 postów

Napisano 02 marca 2010 - 20:51

A o jaka byłaby lepsza? propozycje zawsze mile widziane :)

#440 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 marca 2010 - 21:19

Łapanki na ulicach! Tysiące nazistów nie mogą się mylić!

#441 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 marca 2010 - 19:06

ta forma przynajmniej jest zabawna ;)

#442 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 05 marca 2010 - 10:58

ta forma przynajmniej jest zabawna ;)


ewentualnie trochę żenująca?

#443 BORAX

BORAX
  • 443 postów
  • SkądKrynica Morska/Elbląg

Napisano 25 czerwca 2010 - 19:55

Chciałbym zgłosić się na moderatora działu iPhone, iPad i iPod ponieważ nikt tam nic nie robi.
Ludzie zakładają tematy i pytają o to co zostało wałkowane 1000 razy.
Chciałbym usuwać te tematy bo po prostu irytuje to.
Teraz są wakacje więc masa wolnego czasu.
Chętnie mógłbym zająć się tym działem bo panuje tam jeden nieład.
Moje cechy to:

Jestem kulturalny(proszę nie zwracać uwagi na moje kilka postów bo mnie to naprawdę bardzo irytowało. Gościu zakłada temat, a odpowiedź ma dosłownie kawałek niżej i tłumaczy się że nie umie szukać.)

Będę miał wolny czas.

Posiadam doświadczenie moderatora(byłem moderatorem na innym forum, lecz musiałem odejść na emeryturkę.)

Umiem dokonać właściwego wyboru.

Nie jestem tak zwanym dzieckiem neo.

Piszę bez błędów ortograficznych.

Więcej cech nie pamiętam, jednak obiecuję dobre bycie ew. moderatorem.

Wiem że jestem na forum krótko i mam mało postów, ale mianując mnie moderatorem będę ogarniał ten dział.
Wystarczy popatrzeć ile rzeczy w kółko się powtarza a ludzie i tak dalej zakładają tematy nie szukając wcześniej.

Pozdrawiam.

---------- Wpis dodano o 20:55 ---------- Poprzedni wpis dodano o 20:39 ----------

P.S. Postów systematycznie mi przybywa ;)
Jeżeli to się nie doda do poprzedniego postu to przepraszam :(

#444 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:16

Masz dobre chęci, ale na najpopularniejszym forum Apple w Polsce trzeba trochę więcej - musisz przez dłuższy czas pobyć na forum, okazać się godny zaufania, aktywny i odpowiedzialny.

#445 BORAX

BORAX
  • 443 postów
  • SkądKrynica Morska/Elbląg

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:18

To nawet jak nie mianujecie mnie na w/w stanowisko to uruchomcie jakiś system zgłaszania postów bo wg. moich obserwacji w tym dziale nic się nie dzieje !

#446 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:21

to wprowadźcie stanowisko "junior moderator" bo akurat dobre chęci to dużo w dzisiejszych czasach :), ma wolny czas, dobre chęci i na pewno włoży w to dużo serca, dajcie mu szanse

#447 DiegoRamirez

DiegoRamirez
  • 348 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:29

To nawet jak nie mianujecie mnie na w/w stanowisko to uruchomcie jakiś system zgłaszania postów bo wg. moich obserwacji w tym dziale nic się nie dzieje !


myślisz o opcji "! Raportuj" pod nickiem? :)

#448 BORAX

BORAX
  • 443 postów
  • SkądKrynica Morska/Elbląg

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:33

zaraz zaraz.... To to jest do zgłaszania postów ?

#449 DiegoRamirez

DiegoRamirez
  • 348 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:34

"Uwaga: Ta opcja służy TYLKO do raportowania spamu, wiadomości niezgodnych z regulaminem oraz ewentualnych problemów z postami." jeśli Cię dobrze zrozumiałem.. ;)

#450 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 czerwca 2010 - 20:35

Chciałbym zgłosić się na moderatora działu iPhone, iPad i iPod ponieważ nikt tam nic nie robi.


UUU, wypraszam sobie. :) Nie tak powinno się zaczynać... ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych