Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nabór moderatorów MyApple.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
511 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 17 listopada 2007 - 17:07

Dołączona grafika

Wraz z rozwojem forum, pojawiła się potrzeba poszerzenia składu moderatorskiego myapple. Forum rozwija się w bardzo szybkim tempie właśnie dzięki użytkownikom, dlatego ważnym jest, by także oni mogli wskazać osoby, które dażą zaufaniem. Macie możliwość zrobić to tutaj. Zgłaszajcie osoby,które według Was, świetnie nadawałyby się na to stanowisko.

UWAGA: nie można zgłaszać użytkowników, którzy posiadają więcej niż jedno aktywne ostrzeżenie, lub otrzymywali je w przeszłości. Dotyczy się to również bana. Takie zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

SCHEMAT ZGLOSZENIA:

"Użytkownik Kowalski świetnie nadaje się na moderatora, ponieważ zrobił to i to, jest taki i taki, zwrócił moją uwagę tym i tym.. itp"

PROSIMY O KONKRETY

#2 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 17 listopada 2007 - 23:52

Użytkownik Chilon świetnie nadaje się na moderatora. Ma dużą wiedzę informatyczną i odpowiada mi jego światopogląd.

#3 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 00:03

Użytkownik MacGyver będzie świetnym moderatorem:
1) Często udziela się na myapple czyli ma wystarczająco dużo czasu
2) Pomaga ludziom się w wielu działach, co oznacza, że ma szeroką wiedzę
3) Jest miły, życzliwy, kulturalny - nie odsyła ludzi do wyszukiwarki ale sam podrzuca linki do omawianych wcześniej tematów
4) Pojawił się w 2006r., co oznacza, że zna forum, użytkowników, zasady, problemy, itp, itd
Nie zgłaszam go tylko dlatego, że go po prostu lubię i że zakumplował nas wątek o tatuażach - to jest tylko dla fanu. Przede wszystkim cenię i szanuję za w/w punkty i uważam, że będzie bardzo dobrym moderatorem.
Jestem pewna, że MacGyver zostanie zgłoszony przez wiele osób

---- Dodano 18-11-2007 o godzinie 00:11 ----
Użytkownik Andrzej będzie świetnym moderatorem:
1) Zna "problemy" nie tylko powierzchownie - widać, że siedzi w macach lub informatyce głęboko - przynajmniej ja mam takie wrażenie
2) Jest miły, życzliwy, kulturalny - nie odsyła ludzi do wyszukiwarki ale sam podrzuca linki do omawianych wcześniej tematów - nawet pisze na priva, jeśli pytający jest tępawy, a problem był już poruszany kilkanaście razy
3) Jest "starym wyjadaczem" na myapple, co oznacza, że zna forum, użytkowników, zasady, problemy, itp, itd

---- Dodano 18-11-2007 o godzinie 00:21 ----
No i obydwaj koledzy piszą po polsku i nie robią błędów!

#4 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 listopada 2007 - 01:11

Aronia, a Ty?

#5 jabco

jabco
  • 490 postów
  • Skądnie z tąd...

Napisano 18 listopada 2007 - 01:47

A ja zglosze siebie. Dlaczego ja?: -Znam zasady panujace na myapple.pl - Jestem mily i kulturalny. - Czytam bardzo duza ilosc watkow, coprawda nie w kazdym sie wypowiadam ale panuje stara zasada: jesli nie masz nic do powiedzenia to siedz cicho i sluchaj. - Na jakie kolwiek zgrzyty reaguje bezstronnie.

#6 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 listopada 2007 - 03:35

kandydature Andrzeja popieram w 100%

---- Dodano 18-11-2007 o godzinie 04:37 ----

Aronia, a Ty?


kolejna kobieta byłaby chętnie widziana w naszym gronie :) potrzebujemy kobiecej ręki do pomocy :)


ide spac, jest 3:30 i starczy juz tego bounce'u :)

#7 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 18 listopada 2007 - 03:38

egocentrycznie ale moze ja ?? -dziennie na forum, regularnie je czytuje, hmmm mialem pare wpadek ale nikt nie jest idealny

#8 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 18 listopada 2007 - 04:37

Chilon - duza wiedza, brak? przewinien w historii, i jest troche "think different"

#9 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 listopada 2007 - 04:45

Chilon - jest troche "think different"


No ja nie wiem na pewno czy to zabrzmialo jak rekomendacja :D :roll: :grin:

#10 banan

banan
  • 765 postów
  • SkądChi-Town, Rëmiô, Gotenhafen

Napisano 18 listopada 2007 - 05:13

No ja nie wiem na pewno czy to zabrzmialo jak rekomendacja :D :roll: :grin:


Insider - musisz zaczac rowniez "Think different" to zrozumiesz ;)

#11 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 18 listopada 2007 - 08:35

Siebie zgłaszać chyba nie można, (można?), ale ... - czytam forum kilka razy dziennie - kultury (również języka polskiego) mi nie brakuje - informatyczna wiedza na całkiem przyzwoitym poziomie - staram się być pomocny - mam swoje lata i nie robię szczęnięcych wygłupów, traktuje forum poważnie - nie wdaje się w kłótnie, dyskusje, nie jestem arogancki - jestem na forum już trochę miesięcy i poznałem zarówno zasady, jak i użytkowników - produkty Apple to moja pasja!! Toteż jeśli potrzebujecie pomocy, będę zaszczycony móc pomoc naszej społeczności Mac'owskiej.

#12 Gość_brodek_*

Gość_brodek_*

Napisano 18 listopada 2007 - 09:24

/me świetnie spełnia rolę moderatora działu który został usunięty po reorganizacji działów która to nastąpiła wraz ze zmianą silnika forum. Niby moderator ale nie ma co moderować. Fakt ze dział 3D niestety jakoś nie rozwijał się (bo nikt nie jakoś w PL nie renderzy na Cinema4D (zaraz się podniesie ze jak ze oni walczą w zakresie 3D) ) No to ja się zapytam gdzie te prace które robicie, bo pytań nie ma prac nie ma. Ja zmieniłem działkę na fotografie i 3D poszło na bok. /me chętnie pomoderuje jakiś dział jeśli tylko ktoś mu to umożliwi. /away - czekam w cieniu na zatwierdzenie kandydatury

#13 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 18 listopada 2007 - 10:22

Ja pozwolę sobie zaproponować użytkownika HEX

Na forum jest praktycznie od początku jego istnienia. Wiele razy pomógł a i wiedzy "ogólnokomputerowej" mu nie brakuje.
Poza tym nie jest osobą kontrowersyjną i konfliktową.

#14 wasil16

wasil16
  • 541 postów
  • SkądMielno

Napisano 18 listopada 2007 - 10:41

Ja chcialbym zaproponowac sonicgtMlody chlopaczek,ktory sie caly czas rozwija,ale ma kaapitalna wiedze jesli chodzi o iPhony i wszystko co z nimi zwiazane.Zawsze pomaga,jest bardzo czesto obecny na forum,mily i niezwykle przyjazny,potrafi pomoc w kazdym przypadku zwiazanym z iPhonami!!!
Cenie go za jego profesjonalizm!!!

#15 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 10:41

Ja poprę kandytaturę Chilona i Hexa... Uważam, że posiadają oni odpowiednia wiedzę, są ludźmi którzy zawsze pomagają innym i nie są konfliktowi... :)

#16 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 18 listopada 2007 - 12:28

Także popieram Hex-a jako kandydata na moderatora.

#17 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 listopada 2007 - 12:32

Proponuję do wymagań dodać pewien minimalny staż oraz ilość postów na forum.

#18 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 18 listopada 2007 - 13:30

Na razie zbieramy propozycje, zgłaszać można innych ale także siebie. Gdy zakończymy wstępne zbieranie chętnych nastąpi faza eliminacji. Pod uwagę będą brane: - głosy użytkowników - staż - autorytet - chęć podjęcia współpracy przez samego kandydata (może się zdarzyć, że wytypowana osoba nie będzie miała ochoty na stanie się moderatorem) - historia użytkownika na MyApple Razem powinniśmy dokonać trafnych wyborów :)

#19 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 18 listopada 2007 - 13:45

Ja oddaje swoj glos na Andrzeja i nie bede sie rozpisywal bo wszystko zostalo juz powiedziane :)

#20 Eml

Eml
  • 54 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 listopada 2007 - 13:52

Ja stawiam na Chilona. Wg. mnie całkiem dobrą kandytaturą jest użytkownik Ruczaj (czas na forum + ilość pozytywów)

#21 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 18 listopada 2007 - 14:04

Ja stawiam na siebie! :D Chcialbym zostac moderatorem dzialu "Sprzet Apple - Specyfikacje" :)

#22 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 listopada 2007 - 14:07

Googdboy, masz bogata historie ostrzezen :D

#23 Aronia

Aronia
  • 289 postów

Napisano 18 listopada 2007 - 14:18

Insider i Myapple - bardzo dziękuję za uznanie ale: Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o komputery i iPhone więc mój wkład w rozwój forum i pomoc innym jest zerowy - jak zauważyliście, udzielam się głównie w tatuażach :), a moje pytania na tematy fachowe - czasami wstyd mi pytać :). Moderatorem powinien być jednak autorytet w w/w tematach. Poza tym czas - z tym bywa u mnie bardzo różnie. Naprawdę jest wiele osób, którym należy się takie wyróżnienie. Wy mnie tylko zawstydziliście :oops: Koniec tematu. Popieram również kandydaturę Chilona - pomaga ile może, jest uprzejmy i życzliwy. Nie wiem tylko jak u niego z czasem, bo ostatnio mniej widać go na forum. Jak się tutaj pojawiłam, to Chilon sprawiał wrażenie jakby był moderatorem lub jednym z założycieli forum. I jeszcze Roberto - pomaga w wielu wątkach, dużo wie, trzyma wysoki poziom, nie wdaje się w "pyskówki". Przepraszam, że zgłaszam tylu kandydatów ale dużo czytam forum i zauważyłam, że te wszystkie osoby się wyróżniają na plus. Pewnie kogoś jeszcze pominęłam :)

#24 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 listopada 2007 - 16:58

Insider i Myapple - bardzo dziękuję za uznanie ale:
Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o komputery i iPhone więc mój wkład w rozwój forum i pomoc innym jest zerowy - jak zauważyliście, udzielam się głównie w tatuażach :), a moje pytania na tematy fachowe - czasami wstyd mi pytać :). Moderatorem powinien być jednak autorytet w w/w tematach. Poza tym czas - z tym bywa u mnie bardzo różnie. Naprawdę jest wiele osób, którym należy się takie wyróżnienie. Wy mnie tylko zawstydziliście :oops: Koniec tematu.

Popieram również kandydaturę Chilona - pomaga ile może, jest uprzejmy i życzliwy. Nie wiem tylko jak u niego z czasem, bo ostatnio mniej widać go na forum. Jak się tutaj pojawiłam, to Chilon sprawiał wrażenie jakby był moderatorem lub jednym z założycieli forum.

I jeszcze Roberto - pomaga w wielu wątkach, dużo wie, trzyma wysoki poziom, nie wdaje się w "pyskówki".

Przepraszam, że zgłaszam tylu kandydatów ale dużo czytam forum i zauważyłam, że te wszystkie osoby się wyróżniają na plus. Pewnie kogoś jeszcze pominęłam :)



moderator to nie tylko osoba ktora coś wie, ale ktora umie poprowadzić dyskusje na takim proziomie, zeby nie bylo zgrzytów. moderator to tez taka osoba, która umie załagodzić konflikty - a Ty jako kobieta moglabyś sobie z tym dobrze radzić

#25 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 listopada 2007 - 17:16

Podobniez mysle. Poza tym jesli siedziesz glownie w "Kolczykach" to mozesz przeciez zajac sie dzialem Think different.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych