Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1950 odpowiedzi w tym temacie

#1676 winmaciek

winmaciek
  • 6 509 postów
  • Płeć:

Napisano 01 października 2019 - 21:55

Może Blackblaze?


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1677 marcinmail

marcinmail
  • 40 postów

Napisano 02 października 2019 - 06:50

Winmaciek ale czy on robi kopie 1:1 i przywraca jak TM?
 


Użytkownik marcinmail edytował ten post 02 października 2019 - 08:17


#1678 winmaciek

winmaciek
  • 6 509 postów
  • Płeć:

Napisano 02 października 2019 - 09:57

Chyba nie (nie korzystałem nigdy), natomiast jest to prawdopodobnie najbliższa temu rzecz. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1679 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 października 2019 - 07:41

Poszukuje programu do wykonania kopii zapasowych w chmurze. Tak jak Time machine ale online. Potrzebuje robić kopie zapasowa calego systemu a tak naprawdę całego Outlooka z office 365. Posiadam Ok 70gb emial wysłane/odebrane.

 

Używalem Backblaze'a przez jakiś czas i całkiem ok serwis (jedyny zonk, że czasem transfery upload'u były niższe niż powinny). Jeśli opłacisz rocznie to wyjdzie Ci ok.20zł/mc. To już chyba prościej i taniej skorzystać z konta premium iCloud, gdzie aktualnie są takie ceny: 50 GB: 3,99 zł, 200 GB: 11,99 zł /m-c. 


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#1680 marcinmail

marcinmail
  • 40 postów

Napisano 03 października 2019 - 10:03

Używalem Backblaze'a przez jakiś czas i całkiem ok serwis (jedyny zonk, że czasem transfery upload'u były niższe niż powinny). Jeśli opłacisz rocznie to wyjdzie Ci ok.20zł/mc. To już chyba prościej i taniej skorzystać z konta premium iCloud, gdzie aktualnie są takie ceny: 50 GB: 3,99 zł, 200 GB: 11,99 zł /m-c. 

 

Ale czy zrobię również kopię skrzynek e-mail z outlook 365? 



#1681 SuchyTp103

SuchyTp103
  • 35 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 października 2019 - 23:39

Cześć,

 

Poszukuję programu do łączenia bibliotek z aplikacji zdjęcia. Można to wykonac ręcznie, ale mam około 9 bibliotek z wielu lat każda po kilkadziesiąt - kilkaset GB i robienie ręcznie export/import zajmie wieczność. Jest coś takiego na rynku?



#1682 SuchyTp103

SuchyTp103
  • 35 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 października 2019 - 10:44

Cześć,

 

Poszukuję programu do łączenia bibliotek z aplikacji zdjęcia. Można to wykonac ręcznie, ale mam około 9 bibliotek z wielu lat każda po kilkadziesiąt - kilkaset GB i robienie ręcznie export/import zajmie wieczność. Jest coś takiego na rynku?

niestety nie mogę edytować postu

 

-- EDIT

 

 

exportując bibliotekę 50 GB i mając 300-400 GB wolnego miejsca na dysku, po 1h-1,5h wyskakuje komunikat (brak miejsca na dysku) wsyzstko trafia do ramu i w pewnym momencie aplikacja zdjęcia zajmuje całę dostępne miejsce na dysku i się crashuje 



#1683 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 11 października 2019 - 15:22

A ten EDIT to nie bardzo się ma do poszukiwania programów, tak nota bene. Proszę sobie wątek napisać, jeżeli potrzeba taka.

 

Opcję łączenia bibliotek ma ten: https://www.fatcatso...om/powerphotos/

Przez pewien czas używałem, ale ze wspomnianej funkcji nigdy nie miałem okazji skorzystać, bo nie posiadałem więcej niż jednej biblioteki.


Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#1684 gkconsigliere

gkconsigliere
  • 8 postów

Napisano 13 października 2019 - 19:49

Cześć, poszukuje stosunkowo łatwego programu do grafiki 2d (bardzo podstawowa obróbka - głównie na potrzeby briefu pod docelowe zmiany wdrażane przez grafika). Fajnie żeby czytał też warstwy w PSD. 

 

Wstępnie brałem pod uwagę Graphic lub Pixelmator, Pixelmator Pro. 

 

Będę wdzięczny za ewentualne sugestie i Wasze opinie. 

 



#1685 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 15 października 2019 - 13:28

Szukam aplikacji do zarządzania domowym budżetem. Wymagania:
- NIE CHCĘ porad 'użyj excela' - Excel powinien zdechnąć;
- NIE CHCĘ łączyć tego softu w żaden sposób z kontem bankowym;
- MUSI działać w złotówkach - mint.com wydaje się super, ale poza Stanami mogę się cmoknąć;
- MUSZĘ sam stworzyć kategorie, a nie korzystać z gotowych, wbudowanych;
- WOLAŁBYM po prostu zapisywać wydatki, a nie z góry określać budżet per kategoria i widzieć, że się nie mieszczę - przynajmniej na początku;
- WOLAŁBYM jednorazowo zapłacić, a nie bawić się w subskrypcje - oczywiście jakby był darmowy, to już w ogóle bajka;
- MÓGŁBY mieć aplikację na iOS z synchronizacją, ale przeżyję codzienne wieczorne wbijanie na komputerze.

Póki co wychodzi mi MoneyWiz, ale może coś przeoczyłem?

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1686 locar

locar
  • 18 postów

Napisano 18 października 2019 - 17:37

Witam, poszukuję programu do tworzenia/odtwarzania obrazu dysków USB również partycji ukrytych (np. Kopia całego systemu raspberry pi) dobrze by było żeby czytał różne formaty. Czy znajdzie się coś takiego najlepiej w opcji bezpłatnej? 



#1687 winmaciek

winmaciek
  • 6 509 postów
  • Płeć:

Napisano 23 października 2019 - 14:17

Szukam aplikacji będącej odpowiednikiem Windowsowego Rejestratora Problemów. Chodzi o coś, co robi zrzut ekranu przy każdym kliknięciu, daje możliwość skomentowania i wyeksportowania wszystkich wykonanych kroków do pojedynczego pliku (np. PDF). 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1688 isztvan

isztvan
  • 323 postów
  • SkądOpolszczyzna

Napisano 25 października 2019 - 14:17

Pixelmator wymiata. W miarę niedrogi i prosty w obsłudze.



#1689 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 21 listopada 2019 - 12:36

Poszukuję aplikacji na iOS lub macOS do śledzenia promocji na wybrane programy dostępne w AppStore. 



#1690 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2019 - 13:40

Poszukuję aplikacji do zapisu NTFS na Mac. Do tej pory miałem Paragon 14 ale właśnie się dowiedziałem że nie wspiera Cataliny. Ktoś coś poleci czy po prostu za 99 (sic!) muszę kupić Paragon?



#1691 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 23 listopada 2019 - 15:43

Poszukuję aplikacji do zapisu NTFS na Mac. Do tej pory miałem Paragon 14 ale właśnie się dowiedziałem że nie wspiera Cataliny. Ktoś coś poleci czy po prostu za 99 (sic!) muszę kupić Paragon?

$15 Tuxera NTFS

https://www.tuxera.c...a-ntfs-for-mac/


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#1692 Zielony_M

Zielony_M
  • 266 postów
  • Skąd0-22

Napisano 27 listopada 2019 - 22:46

Cześć!
 
Szukam opcji/programu dla Maka, znanej mi z iPhone a mianowicie DOSTĘP NADZOROWANY.
Odkryłem to jako fajną funkcję nad kontrolą czasu przy DANEJ grze/filmie.
 
Chodzi mi o to, aby zablokować możliwość szperania na komputerze na dany czas np. włączam dzieciom film na Youtube na fullscreen i włączam timer który blokuje klawiaturę. Dzięki temu po x czasie dzieciaki nie kontynuują oglądania, i co ważniejsze nie zaczynają szukać/klikać kolenych/dowolnych pozycji.
 
Dzięki.


#1693 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 grudnia 2019 - 19:44

Witam,

Szukam dobrego i sprawdzonego programu do konwersji filmów pełnometrażowych z Avi na MP4 bez utraty jakości. Niestety posiadam TV. Samsunga z serii N, który nie czyta filmów w formacie Avi. 

Program może być płatny, ale musi być dobry choć mile widziany darmowy. Chce przerobić tylko kilka filmów. Ważne dla mnie, aby nie tracić dużo na jakości. 


iPhone 12 mini 


#1694 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 03 grudnia 2019 - 19:51

Popróbuj na start https://handbrake.fr

Osobiście nigdy nie narzekałem.


  • effe lubi to

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…


#1695 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 grudnia 2019 - 19:56

Super, 

Dziękuję za tak szybką pomoc. 


iPhone 12 mini 


#1696 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 grudnia 2019 - 20:49

Ja używałem też iFlicks z Setappa - wprawdzie do wrzucania do iTunes, ale to siłą rzeczy musiał być konwerter.
  • effe lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#1697 tomtom_su

tomtom_su
  • 377 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 04 grudnia 2019 - 09:34

Spróbuj MacX Video Converter Pro powinien być jeszcze dostępny w promocji za free.

https://www.macxdvd....ay/giveaway.htm

Nie można co prawda aktualizować ale właściwie co roku mają taką promocję ;)


Użytkownik tomtom_su edytował ten post 04 grudnia 2019 - 09:36


#1698 pawelski82

pawelski82
  • 15 postów

Napisano 18 grudnia 2019 - 00:42

Witajcie,

czy możecie polecić jakąś dobrą aplikację do pobierania filmów z Youtube, Vimeo, w jakości HD?



#1699 pawelski82

pawelski82
  • 15 postów

Napisano 18 grudnia 2019 - 00:42

Witajcie,

czy możecie polecić jakąś dobrą aplikację do pobierania filmów z Youtube, Vimeo, w jakości HD?



#1700 DanielF

DanielF
  • 5 726 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 18 grudnia 2019 - 07:14

Do grafiki koniecznie zobacz: https://affinity.ser...om/en-gb/photo/
Fallout ...war, war never changes...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych