Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1499 odpowiedzi w tym temacie

#1476 maretsky

maretsky
  • 9 postów

Napisano 28 kwietnia 2018 - 14:15

Do długich i złożonych tekstów jak i zarządzania plikami tekstowymi możesz użyć Scrivenera a jak nie potrzebujesz tak rozbudowanego programu to polecam iA writera. Ja używam tego drugiego do bloga, strony www, dłuższych tekstów, opisów i się sprawdza. Są jeszcze dokumenty googla w chmurze i sam office MS w chmurze. 

lubie office'a, zerkne na twoje propozycje, google docs nie ma opcji roznych orientacji strony w jednym pliku. nie wiem jak z officem. glownie pisze raporty z tabelkami, wykresy wstawiam z excel'a

Mac BookPro Retina 13" Early 2013 3.0/8GB/Intel

#1477 Wieśniaczek

Wieśniaczek
  • 138 postów
  • SkądObywatel Świata

Napisano 11 lipca 2018 - 23:16

Witam, jest coś takiego jak porównywarka cen i jakości plików do kupienia?

Myślę głownie o iTunes, beatport czy bandcamp i im pokrewnych. Takie ceneo,skąpiec dla dla plików muzycznych.

Użytkownik Wieśniaczek edytował ten post 11 lipca 2018 - 23:17

#1478 blazej480

blazej480
  • 6 postów

Napisano 13 sierpnia 2018 - 22:08

Jestem zdesperowany i zmęczony szukaniem.

Szukam aplikacji do odtwarzania mp3 z możliwością ustawienia global key z cofaniem o kilka sekund, może być 3-4-5-6 sekund. Wszystko. To miałem na Winampie, ale z tego co się orientuję na Mac nie ma Winampa. Aplikacja może być darmowa lub płatna.

#1479 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 034 postów

Napisano 14 sierpnia 2018 - 06:39

Jestem zdesperowany i zmęczony szukaniem.

Szukam aplikacji do odtwarzania mp3 z możliwością ustawienia global key z cofaniem o kilka sekund, może być 3-4-5-6 sekund. Wszystko. To miałem na Winampie, ale z tego co się orientuję na Mac nie ma Winampa. Aplikacja może być darmowa lub płatna.

VLC radzi sobie z tym bez problemu. Skróty klawaturowe do przeskoku ustawiasz w Preferencjach. Długość skoku w Preferencjach zaawansowanych.

vqTwcNd.jpg

GPTUSxY.jpg

Nie czytam prywatnych wiadomości.

#1480 blazej480

blazej480
  • 6 postów

Napisano 15 sierpnia 2018 - 12:44

Sprawdziłem VLC, ale niestety chyba nie ma globalnych skrótów klawiszowych (podobno ma tylko wersja Windows). Chodzi mi o taki klawisz skrótu, który działa niezależnie od aktualnie uruchomionego programu, czyli klawisz działa nawet jak odtwarzacz działa w tle.

#1481 winmaciek

winmaciek
  • 860 postów

Napisano 15 sierpnia 2018 - 13:04

Sprawdziłem VLC, ale niestety chyba nie ma globalnych skrótów klawiszowych (podobno ma tylko wersja Windows). Chodzi mi o taki klawisz skrótu, który działa niezależnie od aktualnie uruchomionego programu, czyli klawisz działa nawet jak odtwarzacz działa w tle.

Może dałoby radę to ogarnąć za pomocą Keyboard Maestro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

iPhone XS, iPad 10.5"

#1482 blazej480

blazej480
  • 6 postów

Napisano 15 sierpnia 2018 - 13:50

Może dałoby radę to ogarnąć za pomocą Keyboard Maestro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postaram się dzisiaj tego dowiedzieć zanim wydam 180zł  :-)

#1483 lutek14

lutek14
  • 240 postów

Napisano 22 sierpnia 2018 - 22:38

Witam.

Chcialem wystartowac na GPW i potrzebuje jakies appki na maca, ktora moglybm sobie rozszerzyc na drugim ekranie, zeby na biezaco widziec rozpiske notowan, dodawac jakies swoje portfele, itd. Po porostu miec pelna kontrole. Znacie cos? 

Większa część moderacji tego forum ma jakiś kompleks Boga  :blink:

#1484 misiek71

misiek71
  • 4 postów

Napisano 06 września 2018 - 08:28

Hej,

Jestem nowy na forum więc z góry przepraszam jeśli w złym wątku to piszę.

Poszukuję programu na ipada PRO z apple pencil, programu typu kalendarz ksiązkowy. Zapisuje sobie jakieś notatki przy pomocy apple pencil ale chciałbym abym miał podgląd do całego roku jak w ksiązkowych wersjach.

Mówiąc ogólnie kalendarz książkowy na ipada

Czy jest coś takiego na rynku? Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam!

Użytkownik misiek71 edytował ten post 06 września 2018 - 08:29

#1485 czaras

czaras
  • 347 postów

Napisano 06 września 2018 - 09:38

Ja sprawdzilem dodając skrót w skrótach klawiatury, ale globalnie też nie działa.

To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

#1486 ftpd

ftpd

Nie.

• 18 087 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 września 2018 - 14:24

Hej,

Jestem nowy na forum więc z góry przepraszam jeśli w złym wątku to piszę.

Poszukuję programu na ipada PRO 

To jest dział Mac - Software, taka wskazówka.

---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#1487 Therioon

Therioon
  • 4 276 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 25 września 2018 - 20:00

Mam starego iphona 3g , służy mi on jako źródło dźwięku do aktywnych głośników np ale najnowsza aktualizacja itunes spowodowała to że iphone ten nie jest już wykrywalny i nie mogę na niego zrzucić muzyki 

tak więc poszukuje aplikacji która mi to umożliwi na macbooku 

Nowy itunes na windows wykrywa tego iphona a w macu już nie

Jakby ktoś miał informacje to piszcie

Pozdrowienia dla wszystkich  

Mac&Pc w jednym stali domu.

#1488 Gregory

Gregory

• 2 700 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 26 września 2018 - 11:11

@Therioon: Ale jak to? Mam jeszcze starszego iPhone'a (tego pierwszego, bez 3G) i bez problemu muzyka się synchronizuje z najnowszym iTunes pod macOS Mojave.

PYM Player 6.0.10

Klawiatura PYM też jest fajna – ma przecinek na klawiaturze numerycznej, jabłko  oraz twardy łącznik 

> pym.uce.pl

A ponadto sądzę, że iTunes należy wyrzucić i zrobić od nowa.

#1489 Therioon

Therioon
  • 4 276 postów
  • SkądZ brzucha:)

Napisano 26 września 2018 - 21:24

to dziwne zobaczę co i jak , na mojave nie testowałem na wcześniejszym systemie nie chce działać i to nagle się stało tak to było ok 

sprawdzone  nie działa i wywala taki komunikat 

Itunes nie może połączyć się z iphonem , ponieważ urządzenie udzieliło nieprawidłowej odpowiedzi 

Użytkownik Therioon edytował ten post 26 września 2018 - 21:33

Mac&Pc w jednym stali domu.

#1490 Szaden

Szaden
  • 210 postów

Napisano 27 września 2018 - 23:59

Mojave działałby z iPhone 2G, a nie działa z 3G? Dziwne... może to zależy od wersji iPhone OS?

#1491 bastik

bastik
  • 2 postów

Napisano 09 października 2018 - 23:15

Witam
Potrzebuje aplikacji, która pozwoli mi na zapisanie mms-ów z całej historii konwersacji z jednym z numerów. Wiem ze da się wyświetlić wszystkie załączniki, ale trzeba przewinąć całą historie aż do pierwszego sms-a a niestety ilość uzbieranych wiadomości jest bardzo duża i dlatego szukam aplikacji, który w przeszukaniu całego wątku mi pomoże.

#1492 Krzysztof099

Krzysztof099
  • 2 postów

Napisano 11 października 2018 - 14:44

Witam. Szukam aplikacji gdzie będą wyświetlać się na ekranie macbooka napisy ( swoja wpisana treść,zdanie) , pokazywać sie, wyskakiwać i znikać(lub jakiekolwiek opcje krótkiego wyświetlania ), badź taki pasek z napisami jak pokazują zawsze w informacjach na dole ekranu, napisy lecą od lewej do prawej. I to ma działać podasz pracy macbooka, nie jako wygaszacz. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc

#1493 Szaden

Szaden
  • 210 postów

Napisano 28 października 2018 - 15:34

Krzysztof099 zgaduję, że na Windows/Linux miałeś coś takiego? Jak się nazywał tam ten program? Łatwiej będzie nam znaleźć alternatywę dla niego, jeśli podasz jego nazwę :)

bastik, po kliknięciu w szczegóły w aplikacji iMessage powinny wyświetlić się wszystkie zdjęcia z danej konwersacji - czasem trochę trwa zanim się załadują. Możesz też ustawić automatyczne zapisywanie zdjęć z iMessage do Photos, ale nigdy tego nie robiłem:) niemniej widziałem tutoriale w necie (po angielsku).

///

Ja z kolei szukam programu do edycji wideo, który potrafi dodawać hardsuby oraz zdefiniowane przeze mnie obrazki jako znaki wodne, nie zmieniając przy tym jakości samego filmu (i nie robiąc przy okazji 100GB z 50MB :D), a także obsługuje zarówno formaty AVI/DIVX jak i MKV/MP4 oraz formaty napisów TXT, SUB oraz SSA i SRT

Program jak najprostszy, jak najlżejszy z możliwie "user friendly" interfejsem, a nie oparty na wierszu poleceń jak FFMPEG :P

Użytkownik Szaden edytował ten post 28 października 2018 - 15:36

#1494 luksus

luksus
  • 36 postów

Napisano 08 listopada 2018 - 06:38

Czy istnieje klient VPN który umożliwił by konfigurację VPN SSTP z certyfikatami? Szukając na sieci znalazłem tylko sstp-client instalowany przy użyciu brew, jednak wolał bym coś klikalnego ponieważ będę musiał to skonfigurować kobiecie.

#1495 Ariel Tryka

Ariel Tryka
  • 90 postów

Napisano 08 listopada 2018 - 23:55

Program do łatwego odblokowywania Macbook'a.

Np na wykrywanie twarzy, albo że telefon jest blisko?

Nie mam iPhona, ani Apple Watcha

zna ktoś coś?

#1496 Barton

Barton
  • 3 postów

Napisano 02 grudnia 2018 - 21:40

Witam, Poszukuję sensownej apki do wystawiania faktur. Ktoś poleci coś fajnego? Dzięki!

#1497 pingwin71

pingwin71
  • 290 postów

Napisano 03 grudnia 2018 - 08:51

Witam, Poszukuję sensownej apki do wystawiania faktur. Ktoś poleci coś fajnego? Dzięki!

https://www.dobrepro...,Mac,64947.html

#1498 jewta

jewta
  • 7 postów

Napisano 04 grudnia 2018 - 21:32

Czesc
Bardzo pilnie poszukuje programu do przeniesienia korespondencji sms na Maca z iphone. Musze calosc wydrukowac.
Interesuje mnie jedna, prowadzona od kilku lat. Wiem ze jest iexplorer, ale chca jak za zboze.

Użytkownik jewta edytował ten post 04 grudnia 2018 - 21:33

#1499 GIZIU

GIZIU
  • 882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 grudnia 2018 - 09:48

Szukam wtyczki do Safari pozwalającej na oglądanie YouTube w aspect ratio 21:9. Kupiłem "UltraWide for Safari" ale nie działa.

Mac Mini 2018 | LG 34UC99-W I iPad Mini 4 | iPhone X |  Apple Watch Series 4 Nike+ | Beats Solo 3 & Powerbeats 3

#1500 GIZIU

GIZIU
  • 882 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 grudnia 2018 - 01:21

Szukam też aplikacji która będzie automatycznie montować dyski/pendrive po wybudzeniu Mac'a.

Mac Mini 2018 | LG 34UC99-W I iPad Mini 4 | iPhone X |  Apple Watch Series 4 Nike+ | Beats Solo 3 & Powerbeats 3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych