Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1945 odpowiedzi w tym temacie

#1451 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 10 maja 2017 - 19:04

Pobierz i przeskanuj kompa: https://www.malwarebytes.com/mac/


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#1452 JaBo

JaBo
  • 211 postów

Napisano 19 maja 2017 - 09:37

Poszukuję programu (najlepiej darmowego, albo płatnego, ale nie jak za złoto), który będzie nagrywał to, co dzieje się na ekranie.

 

Minimalne wymagania:

1) Nagrywanie zaznaczonej części ekranu (coś jak QuickTime)

2) Nagranie z dźwiękiem (ale chodzi o dźwięk z komputera - nie z otoczenia!)

3) Najlepiej w mp4.

 

Optymalne wymagania programu:

1) Nagrywanie zaznaczonej części ekranu (coś jak QuickTime), a najlepiej okna danej aplikacji (nawet jak jest zminimalizowana) - np. przeglądarki internetowej (istnieje takie oprogramowanie)?

2) Nagranie oczywiście z dźwiękiem z komputera, nie z mikrofonu "zewnętrznego"

3) Najlepiej jakby dało się ustawić harmonogram nagrywania - np. przedział godzinowy

4) Najlepiej w formacie mp4.

 

Czy istnieją takie programy? Ostatecznie także na Windowsa - może ktoś się spotkał?


Komputer: MBP 13" || Telefon/odtwarzacz: iPhone 7  || Odtwarzacz: iPod 8GB (czarny) 2G


#1453 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 19 maja 2017 - 10:00

Witam,

 

 

Wpisz do wyszukiwaki sklepu App Store słowo: Screenium

 

Wersja demo:

 

http://www.syniumsof...om/en/screenium

 

Może przypadnie ci do gustu.

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#1454 JaBo

JaBo
  • 211 postów

Napisano 19 maja 2017 - 10:35

Dzięki! Zobaczę. Rozumiem, że nic sensownego znacznie poniżej 50 dolarów nie dostanę?

Jest to dla mnie zdecydowanie wygórowana cena.


Komputer: MBP 13" || Telefon/odtwarzacz: iPhone 7  || Odtwarzacz: iPod 8GB (czarny) 2G


#1455 Rogaś

Rogaś
  • 37 postów
  • SkądPiaseczno

Napisano 19 maja 2017 - 11:13

systemowy quikctime



#1456 JaBo

JaBo
  • 211 postów

Napisano 19 maja 2017 - 11:31

Nie umiem w nim rozwiązać dźwięku z komputera.


Komputer: MBP 13" || Telefon/odtwarzacz: iPhone 7  || Odtwarzacz: iPod 8GB (czarny) 2G


#1457 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 19 maja 2017 - 18:23

Witam,

 

@JaBo,

 

https://github.com/m...flower/releases

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#1458 pantomasz431

pantomasz431
  • 123 postów

Napisano 28 maja 2017 - 13:23

Szukam aplikacji, która ze zdjęcia zrobi szkic. Chodzi o to aby ten szkic to były same rysowane linie jak ołówkiem bez tła same kreski. Aby przy drukowaniu tego drukowało same kreski a nie tło itp. 



#1459 iPio

iPio
  • 18 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 czerwca 2017 - 09:22

Czołem

Poszukuję aplikacji lub innej możliwości połączenia się z rejestratorem od kamer cctv w firmie. Przerobiłem całą masę różnych na iMac'a czy iPhone'a... i żaden nie chce mi się łączyć. Monter sugeruje najprostsze rozwiązanie "odpal po prostu adres rejestratora w IE" i musi działać... tylko jak się okazuje cały dom spod znaku jabłka to i IE czy ActiveX, przez brak którego nie wyświetla mi pod Safari to wcale nie takie "odpal po prostu"... Ktoś przerabiał temat? Bo nie wiem czy te wszystkie appki do kitu czy coś w ustawieniach walczyć.



#1460 GAMA007

GAMA007
  • 1 394 postów
  • Płeć:
  • SkądBochum

Napisano 03 czerwca 2017 - 13:09

Czołem

Poszukuję aplikacji lub innej możliwości połączenia się z rejestratorem od kamer cctv w firmie. Przerobiłem całą masę różnych na iMac'a czy iPhone'a... i żaden nie chce mi się łączyć. Monter sugeruje najprostsze rozwiązanie "odpal po prostu adres rejestratora w IE" i musi działać... tylko jak się okazuje cały dom spod znaku jabłka to i IE czy ActiveX, przez brak którego nie wyświetla mi pod Safari to wcale nie takie "odpal po prostu"... Ktoś przerabiał temat? Bo nie wiem czy te wszystkie appki do kitu czy coś w ustawieniach walczyć.

 

Witam,

 

instalowałem koledze który posiada rejestrator firmy BCS.

Na system MacOS aplikacja: BCS Smart-PSS 

 

Dla iOS aplikacja: iDMSS Plus

 

Pozdrawiam

 

GAMA007



#1461 Bastuś

Bastuś
  • 133 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 czerwca 2017 - 12:48

Hej, szukam darmowego sposobu na nagranie rozmowy na Skype, obu stron, wyłącznie audio. Program może być w wersji trial, ważne jednak, by w tym przypadku był to conajmniej miesiąc. Dodam, że nagrania muszą mieć około 30 minut. Pomożecie? 


Użytkownik Bastuś edytował ten post 10 czerwca 2017 - 12:54


#1462 torik-78856f3ad1

torik-78856f3ad1
  • 1 818 postów
  • SkądToruń

Napisano 11 czerwca 2017 - 11:36

30 sekund szukania w wyszukiwarce : http://www.ecamm.com/mac/callrecorder/


MBA 13" | iPhone 4S + iPhone 5S | iPad 2


#1463 tomtom_su

tomtom_su
  • 374 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 12 czerwca 2017 - 14:46

Nie umiem w nim rozwiązać dźwięku z komputera.

https://www.macxdvd....-converter-pro/



#1464 kamylu

kamylu
  • 1 postów

Napisano 19 czerwca 2017 - 10:26

Witam, 

poszukuje programu do kosztorysów budowlanych w stylu Norma PRO, ktoś coś wie?



#1465 fuorviatos

fuorviatos
  • 24 postów
  • SkądLodz

Napisano 25 czerwca 2017 - 10:11

Pytanie do weteranów i znawców aplikacji na OSX.

 

Znacie jakiś dobry, najlepiej darmowy, ewentualnie tani soft który będzie przesyłał na mój chromecast pliki z filmami?

Znalazłem pare pozycji do tej pory, tylko że jest problem z obsługą .txt.

 

  • Aiflow - fajny, tylko nie obsługuje txt
  • Beamer - jedyny który radzo sobie z txt, ale chcą za niego 20 Euro (wydaje mi sie to sporo)
  • iCast - autorzy piszą, że obsługuje, ale to ściema bo nie działa (kosztuje 15 zł, naciąłem się - trudno)
  • Chromeviewer - oparty na Chrome, ktore jak wszyscy wiedzą jest mega pamięciożrne, że o baterii nie wspomne.

 

Może ktoś uzywa czegoś sprawdzonego i się podzieli? Formaty plików to avi, mpg4, mkv i inne.



#1466 marmur2

marmur2
  • 10 postów
  • SkądParyż, FR.

Napisano 05 lipca 2017 - 05:18

Szukam program/wtyczkę do Safari do konwertowania youtube -> audio w możliwe jak najlepszej jakości.



#1467 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lipca 2017 - 07:12

Szukam program/wtyczkę do Safari do konwertowania youtube -> audio w możliwe jak najlepszej jakości.

Może Softorino YouTube Converter?

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1468 marmur2

marmur2
  • 10 postów
  • SkądParyż, FR.

Napisano 05 lipca 2017 - 07:24

Może Softorino YouTube Converter?

wygląda dobrze, dzieki spróbuje!



#1469 szakal1pl

szakal1pl
  • 72 postów

Napisano 05 lipca 2017 - 21:07

Cześć ! Poszukuję programu na macOSX, który zapamiętuje ruchy z klawiatury.  Tzn chodzi mi to, żebym mógł później odczytać wszystko to co ktoś pisze na moim komputerze. Pozdrawiam 


Telefon: iPhone 4 16GB > iPhone 4 32GB > iPhone 4S 16GB > iPhone 6 Plus 16GB > iPhone 5S 16GB > iPhone 6 16GB

MBP 13' Late 2013


#1470 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lipca 2017 - 21:13

wygląda dobrze, dzieki spróbuje!

Może wydawać się nieco drogi, ale zdecydowanie warto. Mam pierwszą wersję (niedawno wyszła druga) i uwielbiam ten program ;)

MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#1471 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 05 lipca 2017 - 21:38

Cześć ! Poszukuję programu na macOSX, który zapamiętuje ruchy z klawiatury.  Tzn chodzi mi to, żebym mógł później odczytać wszystko to co ktoś pisze na moim komputerze. Pozdrawiam 

 

Wpisz w Google "keylogger for mac" i masz. Niektóre mają triale to sobie wypróbuj. Na darmowy bym nie liczył.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#1472 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipca 2017 - 12:39

Szukam program/wtyczkę do Safari do konwertowania youtube -> audio w możliwe jak najlepszej jakości.

Bezpłatne i najlepsze rozwiązanie jakie istnieje (imho)

https://www.4kdownlo...videodownloader


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#1473 bogdanh

bogdanh
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 sierpnia 2017 - 10:08

Mac Pro + iPhone jako skaner, lub podgląd online aparatu z iPhone

Nawalił mi skaner, więc skany dokumentów z przetworzeniem do PDF robię iPhone 4s. Problem w szybkości pracy tego staruszka. Skanuję po kilkadziesiąt dokumentów i czas przetwarzania przez iPhone jest zdecydowanie za długi. Szukam programu do podglądu/zrzutu zdjęcia z kamery w iPhone do Mac Pro, ale w trybie online z możliwością zapisu wybranych na dysku komputera.. 

iPhoto/Zdjęcia/Podgląd nie sprawdza się, bo pokazuje zdjęcia już zapisanie w pamięci telefonu. Inne programy typu np. Photo Booth nie widzą iPhone...

Może ktoś miał podobny temat i go rozwiązał?


Loading

Mac Mini M1, iMac 9.1 (nowsza historia), Mac Pro 3.1/5.1 12GB RAM/Catalina


#1474 czaras

czaras
  • 371 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 06 sierpnia 2017 - 17:05

Mac Pro + iPhone jako skaner, lub podgląd online aparatu z iPhone

Nawalił mi skaner,....

Nie wiem czy dobrze odczytałem Twoje zapytanie, ale na moje oko to wystarczy Ci przecież AirDrop ;)


To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem


#1475 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 06 sierpnia 2017 - 21:04

Nie wiem czy dobrze odczytałem Twoje zapytanie, ale na moje oko to wystarczy Ci przecież AirDrop ;)

A AirDrop był dostępny dla iPhone 4s? Bo z tego co pamiętam to on był dostępny od urządzeń z procesorami z serii A6.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)