Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1545 odpowiedzi w tym temacie

#1526 marcinmail

marcinmail
  • 39 postów

Napisano 01 października 2019 - 19:07

Poszukuje programu do wykonania kopii zapasowych w chmurze. Tak jak Time machine ale online. Potrzebuje robić kopie zapasowa calego systemu a tak naprawdę całego Outlooka z office 365. Posiadam Ok 70gb emial wysłane/odebrane.

#1527 winmaciek

winmaciek
  • 1 678 postów
Napisano 01 października 2019 - 21:55

Może Blackblaze?

iPhone XS, iPad 10.5"

#1528 marcinmail

marcinmail
  • 39 postów

Napisano 02 października 2019 - 06:50

Winmaciek ale czy on robi kopie 1:1 i przywraca jak TM?

Użytkownik marcinmail edytował ten post 02 października 2019 - 08:17

#1529 winmaciek

winmaciek
  • 1 678 postów
Napisano 02 października 2019 - 09:57

Chyba nie (nie korzystałem nigdy), natomiast jest to prawdopodobnie najbliższa temu rzecz. 

iPhone XS, iPad 10.5"

#1530 czaras

czaras
  • 354 postów

Napisano 03 października 2019 - 07:41

Poszukuje programu do wykonania kopii zapasowych w chmurze. Tak jak Time machine ale online. Potrzebuje robić kopie zapasowa calego systemu a tak naprawdę całego Outlooka z office 365. Posiadam Ok 70gb emial wysłane/odebrane.

Używalem Backblaze'a przez jakiś czas i całkiem ok serwis (jedyny zonk, że czasem transfery upload'u były niższe niż powinny). Jeśli opłacisz rocznie to wyjdzie Ci ok.20zł/mc. To już chyba prościej i taniej skorzystać z konta premium iCloud, gdzie aktualnie są takie ceny: 50 GB: 3,99 zł, 200 GB: 11,99 zł /m-c. 

To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

#1531 marcinmail

marcinmail
  • 39 postów

Napisano 03 października 2019 - 10:03

Używalem Backblaze'a przez jakiś czas i całkiem ok serwis (jedyny zonk, że czasem transfery upload'u były niższe niż powinny). Jeśli opłacisz rocznie to wyjdzie Ci ok.20zł/mc. To już chyba prościej i taniej skorzystać z konta premium iCloud, gdzie aktualnie są takie ceny: 50 GB: 3,99 zł, 200 GB: 11,99 zł /m-c. 

Ale czy zrobię również kopię skrzynek e-mail z outlook 365? 

#1532 SuchyTp103

SuchyTp103
  • 34 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 października 2019 - 23:39

Cześć,

Poszukuję programu do łączenia bibliotek z aplikacji zdjęcia. Można to wykonac ręcznie, ale mam około 9 bibliotek z wielu lat każda po kilkadziesiąt - kilkaset GB i robienie ręcznie export/import zajmie wieczność. Jest coś takiego na rynku?

#1533 SuchyTp103

SuchyTp103
  • 34 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 października 2019 - 10:44

Cześć,

Poszukuję programu do łączenia bibliotek z aplikacji zdjęcia. Można to wykonac ręcznie, ale mam około 9 bibliotek z wielu lat każda po kilkadziesiąt - kilkaset GB i robienie ręcznie export/import zajmie wieczność. Jest coś takiego na rynku?

niestety nie mogę edytować postu

-- EDIT

exportując bibliotekę 50 GB i mając 300-400 GB wolnego miejsca na dysku, po 1h-1,5h wyskakuje komunikat (brak miejsca na dysku) wsyzstko trafia do ramu i w pewnym momencie aplikacja zdjęcia zajmuje całę dostępne miejsce na dysku i się crashuje 

#1534 cronopioverde

cronopioverde
  • 3 212 postów

Napisano 11 października 2019 - 15:22

A ten EDIT to nie bardzo się ma do poszukiwania programów, tak nota bene. Proszę sobie wątek napisać, jeżeli potrzeba taka.

Opcję łączenia bibliotek ma ten: https://www.fatcatso...om/powerphotos/

Przez pewien czas używałem, ale ze wspomnianej funkcji nigdy nie miałem okazji skorzystać, bo nie posiadałem więcej niż jednej biblioteki.

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na tekst bez liter diakrytyzowanych to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…

#1535 ftpd

ftpd

Nie.

• 18 709 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 października 2019 - 13:28

Szukam aplikacji do zarządzania domowym budżetem. Wymagania:
- NIE CHCĘ porad 'użyj excela' - Excel powinien zdechnąć;
- NIE CHCĘ łączyć tego softu w żaden sposób z kontem bankowym;
- MUSI działać w złotówkach - mint.com wydaje się super, ale poza Stanami mogę się cmoknąć;
- MUSZĘ sam stworzyć kategorie, a nie korzystać z gotowych, wbudowanych;
- WOLAŁBYM po prostu zapisywać wydatki, a nie z góry określać budżet per kategoria i widzieć, że się nie mieszczę - przynajmniej na początku;
- WOLAŁBYM jednorazowo zapłacić, a nie bawić się w subskrypcje - oczywiście jakby był darmowy, to już w ogóle bajka;
- MÓGŁBY mieć aplikację na iOS z synchronizacją, ale przeżyję codzienne wieczorne wbijanie na komputerze.

Póki co wychodzi mi MoneyWiz, ale może coś przeoczyłem?
---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#1536 locar

locar
  • 13 postów

Napisano 18 października 2019 - 17:37

Witam, poszukuję programu do tworzenia/odtwarzania obrazu dysków USB również partycji ukrytych (np. Kopia całego systemu raspberry pi) dobrze by było żeby czytał różne formaty. Czy znajdzie się coś takiego najlepiej w opcji bezpłatnej? 

#1537 winmaciek

winmaciek
  • 1 678 postów
Napisano 23 października 2019 - 14:17

Szukam aplikacji będącej odpowiednikiem Windowsowego Rejestratora Problemów. Chodzi o coś, co robi zrzut ekranu przy każdym kliknięciu, daje możliwość skomentowania i wyeksportowania wszystkich wykonanych kroków do pojedynczego pliku (np. PDF). 

iPhone XS, iPad 10.5"

#1538 konrad white

konrad white
  • 184 postów

Napisano 21 listopada 2019 - 12:36

Poszukuję aplikacji na iOS lub macOS do śledzenia promocji na wybrane programy dostępne w AppStore. 

#1539 GIZIU

GIZIU
  • 917 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 listopada 2019 - 13:40

Poszukuję aplikacji do zapisu NTFS na Mac. Do tej pory miałem Paragon 14 ale właśnie się dowiedziałem że nie wspiera Cataliny. Ktoś coś poleci czy po prostu za 99 (sic!) muszę kupić Paragon?

Mac Mini 2018 | LG 34UC99-W I iPad Mini 4 | iPhone X |  Apple Watch Series 4 Nike+ | Jabra Elite Active 65T

#1540 czaras

czaras
  • 354 postów

Napisano 23 listopada 2019 - 15:43

Poszukuję aplikacji do zapisu NTFS na Mac. Do tej pory miałem Paragon 14 ale właśnie się dowiedziałem że nie wspiera Cataliny. Ktoś coś poleci czy po prostu za 99 (sic!) muszę kupić Paragon?

$15 Tuxera NTFS

https://www.tuxera.c...a-ntfs-for-mac/

To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

#1541 Zielony_M

Zielony_M
  • 250 postów
  • Skąd0-22

Napisano 27 listopada 2019 - 22:46

Cześć!

Szukam opcji/programu dla Maka, znanej mi z iPhone a mianowicie DOSTĘP NADZOROWANY.
Odkryłem to jako fajną funkcję nad kontrolą czasu przy DANEJ grze/filmie.

Chodzi mi o to, aby zablokować możliwość szperania na komputerze na dany czas np. włączam dzieciom film na Youtube na fullscreen i włączam timer który blokuje klawiaturę. Dzięki temu po x czasie dzieciaki nie kontynuują oglądania, i co ważniejsze nie zaczynają szukać/klikać kolenych/dowolnych pozycji.

Dzięki.

#1542 effe

effe
  • 6 508 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 grudnia 2019 - 19:44

Witam,

Szukam dobrego i sprawdzonego programu do konwersji filmów pełnometrażowych z Avi na MP4 bez utraty jakości. Niestety posiadam TV. Samsunga z serii N, który nie czyta filmów w formacie Avi. 

Program może być płatny, ale musi być dobry choć mile widziany darmowy. Chce przerobić tylko kilka filmów. Ważne dla mnie, aby nie tracić dużo na jakości. 

MacBook AIR  2018r. | iPhone 11 PRO 256GB | AW5

#1543 cronopioverde

cronopioverde
  • 3 212 postów

Napisano 03 grudnia 2019 - 19:51

Popróbuj na start https://handbrake.fr

Osobiście nigdy nie narzekałem.

• effe lubi to

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na tekst bez liter diakrytyzowanych to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…

#1544 effe

effe
  • 6 508 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 grudnia 2019 - 19:56

Super, 

Dziękuję za tak szybką pomoc. 

MacBook AIR  2018r. | iPhone 11 PRO 256GB | AW5

#1545 ftpd

ftpd

Nie.

• 18 709 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 grudnia 2019 - 20:49

Ja używałem też iFlicks z Setappa - wprawdzie do wrzucania do iTunes, ale to siłą rzeczy musiał być konwerter.
  • effe lubi to
---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#1546 tomtom_su

tomtom_su
  • 313 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 04 grudnia 2019 - 09:34

Spróbuj MacX Video Converter Pro powinien być jeszcze dostępny w promocji za free.

https://www.macxdvd....ay/giveaway.htm

Nie można co prawda aktualizować ale właściwie co roku mają taką promocję ;)

Użytkownik tomtom_su edytował ten post 04 grudnia 2019 - 09:36

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych