Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukiwania aplikacji...

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1536 odpowiedzi w tym temacie

#1526 marcinmail

marcinmail
  • 39 postów

Napisano 01 października 2019 - 19:07

Poszukuje programu do wykonania kopii zapasowych w chmurze. Tak jak Time machine ale online. Potrzebuje robić kopie zapasowa calego systemu a tak naprawdę całego Outlooka z office 365. Posiadam Ok 70gb emial wysłane/odebrane.

#1527 winmaciek

winmaciek
  • 1 577 postów
Napisano 01 października 2019 - 21:55

Może Blackblaze?

iPhone XS, iPad 10.5"

#1528 marcinmail

marcinmail
  • 39 postów

Napisano 02 października 2019 - 06:50

Winmaciek ale czy on robi kopie 1:1 i przywraca jak TM?

Użytkownik marcinmail edytował ten post 02 października 2019 - 08:17

#1529 winmaciek

winmaciek
  • 1 577 postów
Napisano 02 października 2019 - 09:57

Chyba nie (nie korzystałem nigdy), natomiast jest to prawdopodobnie najbliższa temu rzecz. 

iPhone XS, iPad 10.5"

#1530 czaras

czaras
  • 353 postów

Napisano 03 października 2019 - 07:41

Poszukuje programu do wykonania kopii zapasowych w chmurze. Tak jak Time machine ale online. Potrzebuje robić kopie zapasowa calego systemu a tak naprawdę całego Outlooka z office 365. Posiadam Ok 70gb emial wysłane/odebrane.

Używalem Backblaze'a przez jakiś czas i całkiem ok serwis (jedyny zonk, że czasem transfery upload'u były niższe niż powinny). Jeśli opłacisz rocznie to wyjdzie Ci ok.20zł/mc. To już chyba prościej i taniej skorzystać z konta premium iCloud, gdzie aktualnie są takie ceny: 50 GB: 3,99 zł, 200 GB: 11,99 zł /m-c. 

To jest podpis - podpis prosty. Podpis prosty jest lubiany przez Administratorów i nigdy nie zostanie usunięty, bo spełnia ich WSZYSTKIE wymagania. 

Cyt: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

#1531 marcinmail

marcinmail
  • 39 postów

Napisano 03 października 2019 - 10:03

Używalem Backblaze'a przez jakiś czas i całkiem ok serwis (jedyny zonk, że czasem transfery upload'u były niższe niż powinny). Jeśli opłacisz rocznie to wyjdzie Ci ok.20zł/mc. To już chyba prościej i taniej skorzystać z konta premium iCloud, gdzie aktualnie są takie ceny: 50 GB: 3,99 zł, 200 GB: 11,99 zł /m-c. 

Ale czy zrobię również kopię skrzynek e-mail z outlook 365? 

#1532 SuchyTp103

SuchyTp103
  • 34 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 10 października 2019 - 23:39

Cześć,

Poszukuję programu do łączenia bibliotek z aplikacji zdjęcia. Można to wykonac ręcznie, ale mam około 9 bibliotek z wielu lat każda po kilkadziesiąt - kilkaset GB i robienie ręcznie export/import zajmie wieczność. Jest coś takiego na rynku?

#1533 SuchyTp103

SuchyTp103
  • 34 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 października 2019 - 10:44

Cześć,

Poszukuję programu do łączenia bibliotek z aplikacji zdjęcia. Można to wykonac ręcznie, ale mam około 9 bibliotek z wielu lat każda po kilkadziesiąt - kilkaset GB i robienie ręcznie export/import zajmie wieczność. Jest coś takiego na rynku?

niestety nie mogę edytować postu

-- EDIT

exportując bibliotekę 50 GB i mając 300-400 GB wolnego miejsca na dysku, po 1h-1,5h wyskakuje komunikat (brak miejsca na dysku) wsyzstko trafia do ramu i w pewnym momencie aplikacja zdjęcia zajmuje całę dostępne miejsce na dysku i się crashuje 

#1534 cronopioverde

cronopioverde
  • 3 183 postów

Napisano 11 października 2019 - 15:22

A ten EDIT to nie bardzo się ma do poszukiwania programów, tak nota bene. Proszę sobie wątek napisać, jeżeli potrzeba taka.

Opcję łączenia bibliotek ma ten: https://www.fatcatso...om/powerphotos/

Przez pewien czas używałem, ale ze wspomnianej funkcji nigdy nie miałem okazji skorzystać, bo nie posiadałem więcej niż jednej biblioteki.

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na tekst bez liter diakrytyzowanych to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…

#1535 ftpd

ftpd

Nie.

• 18 629 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 października 2019 - 13:28

Szukam aplikacji do zarządzania domowym budżetem. Wymagania:
- NIE CHCĘ porad 'użyj excela' - Excel powinien zdechnąć;
- NIE CHCĘ łączyć tego softu w żaden sposób z kontem bankowym;
- MUSI działać w złotówkach - mint.com wydaje się super, ale poza Stanami mogę się cmoknąć;
- MUSZĘ sam stworzyć kategorie, a nie korzystać z gotowych, wbudowanych;
- WOLAŁBYM po prostu zapisywać wydatki, a nie z góry określać budżet per kategoria i widzieć, że się nie mieszczę - przynajmniej na początku;
- WOLAŁBYM jednorazowo zapłacić, a nie bawić się w subskrypcje - oczywiście jakby był darmowy, to już w ogóle bajka;
- MÓGŁBY mieć aplikację na iOS z synchronizacją, ale przeżyję codzienne wieczorne wbijanie na komputerze.

Póki co wychodzi mi MoneyWiz, ale może coś przeoczyłem?
---
Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

#1536 locar

locar
  • 13 postów

Napisano 18 października 2019 - 17:37

Witam, poszukuję programu do tworzenia/odtwarzania obrazu dysków USB również partycji ukrytych (np. Kopia całego systemu raspberry pi) dobrze by było żeby czytał różne formaty. Czy znajdzie się coś takiego najlepiej w opcji bezpłatnej? 

#1537 winmaciek

winmaciek
  • 1 577 postów
Napisano 23 października 2019 - 14:17

Szukam aplikacji będącej odpowiednikiem Windowsowego Rejestratora Problemów. Chodzi o coś, co robi zrzut ekranu przy każdym kliknięciu, daje możliwość skomentowania i wyeksportowania wszystkich wykonanych kroków do pojedynczego pliku (np. PDF). 

iPhone XS, iPad 10.5"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych