Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Co cię denerwuje/Czego ci brakuje na Forum ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1707 odpowiedzi w tym temacie

#1701 Dastia

Dastia
  • 879 postów

Napisano 15 sierpnia 2021 - 09:55

Za taką miłą odpowiedź do na kolanach do Częstochowy :D
To chyba nie ten geniusz, albo już ktoś zauważył, że wszędzie tym forum sobie gębę wycierają od dłuższego czasu. Dziwi mnie tylko postawa admina, ale nie mój cyrk, nie moje małpy jak to mówią. Mi doby nie wystarcza na swoje życie, poza tym w poważaniu mam całą resztę. Także luzik :D Szkoda życia na czyjeś kompleksy. To tylko internet i forum z najdziwniejszymi zasadami. Albo się z tego śmiejesz i podczytujesz jak potrzeba, albo ruszaj w inne miejsce ;)

Użytkownik Dastia edytował ten post 15 sierpnia 2021 - 09:59

• ali_cja lubi to

iPhone 12 PRO Max Pacific Blue

#1702 Sag

Sag
  • 67 postów

Napisano 17 października 2021 - 12:23

Chce się z wami pożegnać :) Mogłoby być ok., ale macie moderatora (FTPD) który spokojnie nadaje się na terapię. Jest złośliwy, aspołeczny i bezczelny. Nie wiem kto i jak go skrzywdził w dzieciństwie, ale jego problemy nie usprawiedliwiają takiego toksycznego zachowania. Dziwi mnie też brak reakcji ze strony Admina. Po co takie forum. Ono służy tylko do mobingu. Tu żadnej pomocy nie można uzyskać. Zaznaczam, że oczywiście nie dotyczy to pozostałych, ale jestem zdegustowana, więc...

#1703 Arshe

Arshe
  • 791 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 października 2021 - 15:01

Nasz ulubieniec ftpd jak zwykle w formie. Otóż nasz wspaniałomyślny moderator znowu wylał swój intelektualny chlew na jednego z użytkowników w wątku o baterii iPhone i gdy tylko wielmożnemu zasugerowało się melisskę i zasugerowało, że może jego frustracja wynika z tego, że nie udało mu się wyrwać z tego forum to co zrobił? usunął post (chyba, uderzyło w czuły punkt) i obdarował 4 punktami ostrzeżenia. Cóż za rozrzutność z jego strony. Dziwię się, że admini czy też właściciel forum serio nie widzi problemu z tym człowiekiem. Zastanawiam się tylko ile szamba musi się z tego kogoś jeszcze wylać, że ktoś przejrzał na oczy. Cieplutkie pozdrowienia dla naszego ulubieńca ftdp. Ps. serio pomyśl o melissce chociaż tutaj to raczej dobry terapeuta by się przydał bo źle z Tobą.

Użytkownik Arshe edytował ten post 25 października 2021 - 15:01

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 

#1704 winmaciek

winmaciek
  • 4 440 postów
Napisano 25 października 2021 - 15:17

Dla ścisłości dodam, że wpis ukryłem ja, a nie ftpd (bo był zupełnie nie na temat). 

MacBook Pro 13" M1, iPhone XS, iPad 10.5"

#1705 ftpd

ftpd

Nie.

• 22 140 postów

Napisano 25 października 2021 - 16:48

A ja dla ścisłości dodam, że 'melisa' piszemy przez jedno 's'. I że wolę rumianek.

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.

#1706 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko
  • 3 004 postów

Napisano 25 października 2021 - 20:33

A ja dla ścisłości dodam, że 'melisa' piszemy przez jedno 's'. I że wolę rumianek.

Nie tylko człowiek wysokiej kultury osobistej, ale i humanista i intelektualista. Ukłony!

#1707 Arshe

Arshe
  • 791 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 października 2021 - 21:21

Ale zauważyłeś, że w twoim przypadku ten Rumianek nie działa? Bo jak bucem byłeś taki jesteś a może nawet wręcz się nasiliło. Myślę że warto zmienić ziółka, albo zasięgać opinii specjalisty.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 

#1708 leonk1974

leonk1974
  • 64 postów
  • SkądLubuskie

Napisano 30 października 2021 - 21:02

Jestem tu nowy na forum, ale najbardziej denerwuje mnie jasny motyw forum. Właściwie brak możliwości zmiany na ciemny
  • revanmj lubi to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych