Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike+ GPS z iPod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
587 odpowiedzi w tym temacie

#51 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 02 maja 2007 - 20:14

Rzeczywiście nie jest to tania sprawa, nawet jeżeli kupował byś wszystko w USA, najtańsze buty, najtańszy nano + sensor to wychodzi 689,67zł po dzisiejszym niskim kursie dolara, ale nike+ ma takie założenie (przynajmniej w USA że większość ludzi ma już nano i dokupi tylko sensor i buty to wychodzi 274,20zł a jeżeli by odjąć buty i kupić sam czujnik i wsadzić go między sznurówki a język to zostaje sama cena sensorka 80,33zł. Jednakże niezbędne minimum do wydania tak od początku to I-Pod Nano i sensor = 493,06 żł. Wszystkie ceny dotyczą kupna sprzętu w usa. Więc nawet jeżeli komuś udało by się kupić to i wysłać do polski bez płacenia za przesyłkę to i tak jest to dosyć duży wydatek jak na polskie kieszenie, a o cenach w polsce to sie nie wypowiadam bo i tak to będzie pod cenzurą. Może gdyby sensorek pasował do innych grajków popularnych w Polsce (creative, iriver, i podróbki, no chociaż do innych modeli ipodów) to popyt był by większy. Kurcze ale się rozpisałem (na temat oczywiście ;)) :D

#52 Panthel

Panthel
  • 78 postów
  • SkądPoznan

Napisano 02 maja 2007 - 20:44

Widzę, że temat Nike+ opanował to forum;). Szkoda że, mój sensor jest nadal zepsuty.

#53 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 maja 2007 - 20:56

tylko zwroc uwage ze ta cena jak na warunki placowe w usa juz nie jest taka przerazajaca, prawda? problemem jest roznica plac, a na dodatek dowalaja taka marze podatki clo i co tam jeszcze sie da ze w naszych sklepach cena wychodzi 100% wieksza, nie ma sie co dziwic ze nie maja zbytu w polsce i ze wyglada to jak droga zabawka dla burzujow, trzeba brac poprawke ze nie tak to wyglada w kraju skad to przyszlo osobiscie mysle ze sensor powinien pasowac jeszcze chociaz do innym modeli ipoda

#54 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 maja 2007 - 20:58

sensor to pryszcz w porównaniu z iPodem i bucikami. :)

tak, opanował. Nike bardzo angażuje się w ten projekt, reklamy w TV, stronka www.nikeplus.com nawet w języku polskim, programy do liczenia odległości i nie wiem czy wiecie ale w iTMS jest specjalna składanka w specjalnej cenie 7,99$. Składa się z 10 wyskokowych numerów do biegania. Polecam!! Kupujcie ją, Polacy.

#55 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 02 maja 2007 - 21:13

Orientuje się mniej więcej jakie są ceny w Polsce. Masakra, co do utworów do biegania to ja mam dwa z serii nike+ Crysal Method i LCD Sound System. Pierwszy kupiłem, drugi był do ściągnięcia na jubileusz 10,000,000 przebiegniętych mil. Polecam do biegania Crystal Method (niekoniecznie w butach nike+;)).

P.S. Chyba Reebok coś szykuje http://www.goruneasy.com/RunEasy/

#56 Michał_morgan

Michał_morgan
  • 1 postów

Napisano 05 maja 2007 - 18:39

Czy zestaw Nike+iPod działa tylko na iPodzie Nano czy na Video też działa ?

#57 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 05 maja 2007 - 18:50

Było. było. Tylko z nano.

#58 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 06 maja 2007 - 21:51

Reebok już nie tylko w internecie ale również w TV się reklamuje. Nawet krytykują troche w swojej reklamie reklame Nike. Namawiają do biegania z rozmową. Jak dla mnie to mi raczej przeszkadza rozmowa w biegu, brakuje czasami tchu, ale ze znajomymi pobiegać można. Najlepiej się biegnie z muzyką na uszach i myśli się o czym chce a nie o temacie rozmowy z naszym towarzyszem ;D. Ładnie reebok prowokuje. Ale to podziałać może tylko na polskę, i kraje do polski podobne (są takie?) Bo w USA i Zach. Europie bieganie to jak oddychanie i Nike też nie od dziś ma sprzęt do tego ale może coś zdziała reebok. O ile pamiętam to chyba go kiedyś kupił adidas?

#59 bogus

bogus
  • 49 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 maja 2007 - 22:21

Nike + do nabycia w każdym iSpot'cie oraz salonie Nike na terenie całej Polski, cena 129zł brutto. W zestawie sensor oraz czujnik. iPod sold separently

#60 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 07 maja 2007 - 08:42

Nike +

do nabycia w każdym iSpot'cie oraz salonie Nike na terenie całej Polski, cena 129zł brutto.
W zestawie sensor oraz czujnik. iPod sold separently


Toś nas teraz oświecił, o cenach było już wcześniej.;)

#61 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2007 - 13:14

a moja przygoda z bieganiem, narazie skonczyla sie tym ze mnie pies w noge ugryzł ;) i nie wiadomo czy byl na wscieklizne szczeopiony, wiec moze pisze juz z wami ostatnie pare miesiecy ;)

#62 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 07 maja 2007 - 13:47

Mocno? Tzn głęboko czy tylko rozciął skórę, ew. mięso?

#63 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 maja 2007 - 15:15

wbił kieł w mięsień łydki( z tyłu) jak z 1cm-1,5 cm w głąb... czasami wieczorami mnie boli, bo pewnie sie goji(goi)? nie trzeba było szyć :P

#64 weronix

weronix
  • 184 postów

Napisano 09 maja 2007 - 19:12

mnie martwi jedna rzecz... gdzies przeczytalam ze baterii w sensorze nie mozna wymienic :/ w takim razie jak sie wyczerpie to co? kupic nowy?!

#65 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 09 maja 2007 - 19:39

Raczej wymienić nie można i trzeba kupić nowy, ale może się teoretycznie rzecz biorąc wymienić baterię. Kiedyś się pytałem konsultantów nike to powiedzieli mi że sensor będzie działał 2-3 lata.

#66 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 maja 2007 - 22:12

chyba ze ktos bedzie biegal baaardzo intensywnie :D skoro sensor ma isc do kosza to nic nie szkodzi poeksperymentowac czy samemu nie da sie wymienic baterii jak juz padnie

#67 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 09 maja 2007 - 22:45

Raczej wymienić nie można i trzeba kupić nowy, ale może się teoretycznie rzecz biorąc wymienić baterię. Kiedyś się pytałem konsultantów nike to powiedzieli mi że sensor będzie działał 2-3 lata.


2 lata ?? niemozliwe... przeciez te sensory na radio sa. informacje z buta przez pasmo 2,4 ghz prawdopodobnie wysylaja. wiec nie mozliwe ze tak mala bateria bedie mogla cos przesylac przez 2 lata zakladajac bieganie min 4x tydz...

#68 migrena

migrena
  • 6 337 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 maja 2007 - 23:29

gdyby sensor wysylal tylko co jakis czas (np ping w momencie stapniecia) to daloby rade

#69 lukisp2

lukisp2
  • 7 postów

Napisano 10 maja 2007 - 14:22

Sensor trzyma ok 1000 godzin biegu. Czytałem o tym na angielskim forum poświęconym ipodom. Ludzie czy ktoś wie gdzie kupić armbanda (do ok 50zł)?

#70 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 10 maja 2007 - 15:43

Tego z Nike+? Ja widziałem w Athlet's Foot.

#71 lukisp2

lukisp2
  • 7 postów

Napisano 10 maja 2007 - 15:52

Nie koniecznie z nike+.

#72 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 10 maja 2007 - 16:22

gdyby sensor wysylal tylko co jakis czas (np ping w momencie stapniecia) to daloby rade


I chyba faktycznie tak jest, bo jeżeli sensor nie odczuwa tupnięcia to nie wykrywa prędkości. A co do armbanda to chyba jest już o nim temat?

#73 lukisp2

lukisp2
  • 7 postów

Napisano 10 maja 2007 - 18:48

W zasadzie jest, ale bardzo mało jest o nim powiedziane.

#74 Slimowski

Slimowski
  • 21 postów

Napisano 11 maja 2007 - 08:23

I chyba faktycznie tak jest, bo jeżeli sensor nie odczuwa tupnięcia to nie wykrywa prędkości. A co do armbanda to chyba jest już o nim temat?


Ktos juz wczesniej pisals ze sensor dziala na przyspieszenie nie na tupniecie, wiec ja sm juz nie wiem :/ Ale potiwerdzam bo tez gdzies wycztyalem, ze bateryjka powinna wytrzymac okolo 1000godzin (polecam wylaczac ja po bieganiu)

#75 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 11 maja 2007 - 13:46

OK bede wylączał, tylko powiedz jak.;D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych