Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike+ GPS z iPod


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
587 odpowiedzi w tym temacie

#576 miyamoto

miyamoto
  • 26 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 20:34

Posiadam iPhone 4 i sensor nike+, ale jak go sparować z telefonem, skoro w opcjach mam coś takiego: http://img820.images...00/img05211.png Ktoś się z tym już spotkał? Co robić?

Dołączona grafika

#577 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lutego 2012 - 20:38

Kliknij na czujnik i sparuj go z iPhonem, czasem nie zaskakuje za pierwszym razem i trzeba sporo tym czujnikiem pomachac ;) Po dluzszej zabawie wole jednak nike + GPS dziala bez czujnika, ale za to ma mape i aktualizacje co jakis czas ;)

#578 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 lutego 2012 - 20:40

Nic prostszego, włączasz Nike+ iPod (teraz masz O), wtedy aktywują się te opcje, które teraz są szare. Klikasz "Czujnik", wtedy musisz przejść parę kroków (z sensorem w bucie) i po sprawie.

#579 miyamoto

miyamoto
  • 26 postów

Napisano 23 lutego 2012 - 20:41

Ale te wszystkie opcje są nieaktywne... Włącznie z tym suwakiem. Restore nie pomogło.

#580 Maciej

Maciej
  • 696 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 lutego 2012 - 20:49

Popieram wersję GPS, albo Nike+ albo np. RunKeeper.

---------- Wpis dodano o 22:42 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:41 ----------

Ale te wszystkie opcje są nieaktywne...


Przesuń ten przełącznik przy Nike+ iPod (z O na I).

---------- Wpis dodano o 22:49 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:42 ----------

No to nie wiem, skoro jest nieaktywne...
Polecam obejść problem instalując np. RunKeepera, przebiegłem z nim już 2000km i nie mogę bez niego żyć ;)

#581 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 lutego 2012 - 20:52

Jest kilka blizniaczych w store masz jeszcze Endomondo i Nike+GPS o ktorym pisalem wczesniej ;)

#582 Tyr

Tyr
  • 16 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 czerwca 2012 - 15:27

Problem z synchronizacją nike+ Witam, od jakiegoś czasu korzystam z nike+ na swoim iphonie 3gs. Niestety po podłączeniu do komputera nie pojawia mi się w zakładce urządzenia żadna możliwość synchronizacji nike+. Dodam, że próba przesłania wyników bezpośrednio z telefonu także nic nie dała... Na moim koncie na stronie nike+ ciągle nie ma żadnych danych dotyczących moich treningów. Zgodnie z przeczytanymi materiałami restartowałem itunes. Niestety nic to nie zmieniało. Wie ktoś może jak sobie z tym poradzić? Z góry dzięki za pomoc.

#583 btonga

btonga
  • 188 postów

Napisano 18 czerwca 2012 - 17:48

nike+ipod tylko z sensorem? Witam, w iphone 4s jest aplikacja nike+ipod, czy działanie jej uzależnione jest tylko od czujnika? To znaczy bez sensoru nie działa? Bo chyba na to wygląda . . . Dzięki z góry za odpowiedzi i pozdrawiam :)

#584 Marutseru

Marutseru
  • 83 postów
  • SkądKatowice

Napisano 18 lipca 2012 - 09:03

Tak, jeżeli chcesz biegać z tą aplikacją to porzebujesz 'pastylkę'. Jednak mając iPhone 4S polecam tę aplikację: Nike+ Running for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store i jedyną rzeczą jaką porzebujesz to telefon. Możesz nawet biegać bez butów bo dystans jest liczony z użyciem GPS i akcelerometru.

#585 wislakrakow

wislakrakow
  • 37 postów

Napisano 30 stycznia 2013 - 01:51

Nike + jest mocno ograniczone. Sam program zajmuje coś koło 40mb a co za tym idzie telefon szybciej się rozładuje. Można z nim tylko biegać. Problematyczne przesyłanie danych biegowych do internetu na swoje konto. Jedyną jego zaletą jest spora społeczność i dość ładna i funkcjonalna strona z wynikami. Polecam zamiast niej Endomondo w wersji płatnej. Dostępne na Androida i Iphona i inne. Duża społeczność w Polsce. Mała waga programu do 10mb, możliwość śledzenia treningów na żywo znajomych i ich motywowanie podczas treningu, inne dyscypliny np. rower, nordic walking, narty, bardzo dobre wykresy treningowe, pojedynki ze znajomymi(to lubię najbardziej), ustawianie własnych treningów, trasy, pobijaine rekordów swoich czy znajomych. Fajna zabawa i motywująca do uprawiania sportów.

#586 Gekrob

Gekrob
  • 2 postów

Napisano 13 marca 2013 - 13:05

Witam. Ostatnio kupiłem używanego iPoda nano 5g i chciałem zsynchronizować krokomierz ze strona Nike+. Założyłem konto na nike+ ale nic z tego. Nie wiem czy gdzieś się podaje model ipoda czy coś takiego. I czy fakt, że ipod był używany przez inna osobę i zapewne ta osoba korzystała z nike+ coś zmienia?

#587 dudek564

dudek564
  • 295 postów

Napisano 13 marca 2013 - 17:10

Krokomierz nie jest importowany ani zapisywany. Włącz bieganie, pomachaj i wtedy po podłączeniu iTunes zapyta o odwiedzenie Nike+...

#588 Gekrob

Gekrob
  • 2 postów

Napisano 13 marca 2013 - 17:42

Może nie do końca się jasno wyraziłem. Oczywiście po włączeniu krokomierza i zarejestrowaniu przez niego wyników w iTunes pojawia się zakładka Nike + ipod i pyta czy wysłać wyniki do Nike+ ale po wciśnięciu wyślij nic się nie dzieje, po wejściu na stronę nike i zalogowaniu się na utworzone konto też nic. Dlatego przypuszczam (bo nie mam o tym pojęcia), że poprzedni użytkownik urządzenia synchronizował go ze swoim kontem i teraz nie wiem co z tym zrobić (czy w ogóle da się coś z tym zrobić).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych