MWC 2015 więcej wydarzeń

  • 2015-02-28 - 2015-03-04
  • Barcelona

News

Od dwóch trzech dni przemierzamy kilometry hal kompleksu targowego Fira Barcelona, wyszukując najciekawsze naszym zdaniem produkty, jakie zostały pokazane na tegorocznych targach Mobile World Congress.

Targi Mobile World Congress właśnie się rozpoczęły, jednak wiele z ciekawych imprez przeznaczonych przede wszystkim dla mediów miało miejsce wczoraj. Jedną z nich jest dobrze znana dziennikarzom i blogerom impreza Showstoppers.

Redakcja MyApple będzie uczestniczyła dzisiaj w konferencji Samsung Unpacked, w czasie której można spodziewać się premiery Samsungów Galaxy S6 oraz S6 Edge. Zapraszamy Was na relację live z tego wydarzenia.

Przed nami weekend oraz wylot do Barcelony na jednej z największych tagów branży mobilnej - Mobile World Congress. Są tam wszyscy inni duzi gracze i dziesiątki, jak nie setki mniejszych oraz wielka ilość producentów różnego rodzaju akcesoriów mobilnych. Wyjątkiem jest Apple, które nie bierze udziału w żadnych imprezach targowych.

iPhone 5c choć sprzedał się znacznie lepiej niż niejeden smartfon z Androidem, przez wielu uznany został za produkt, który nie odniósł sukcesu, a wręcz porażkę. Nie wiadomo czy Apple zdecyduje się wrócić do tego pomysłu i odświeżyć w ten sposób liczące sobie rok urządzenie, np. iPhone'a 6. Jak mógłby wyglądać taki iPhone 6c postanowiła odpowiedzieć firma 3DFuture.

Samsung zaprezentował kolejną reklamę swojego flagowego smartfona - Galaxy S6, który będzie głównym konkurentem iPhona 6S.

Blogi

Targi Mobile World Congress 2015 zakończyły się w czwartek. Teraz po powrocie z Barcelony, czas ocenić tą imprezę na chłodno. Hit, Kit, Stagnacja?