IFA 2019 IFA 2019 więcej wydarzeń

  • 2019-09-05 - 2019-09-11
  • Berlin

News

Następna generacja AirPodsów ma być wodoodporna oraz ma wspierać aktywną redukcję szumów. Dotychczasowe doniesienia wskazują, że słuchawki te pojawią się dopiero w 2020 roku.

Na targach IFA jak zwykle poza wielkimi graczami wystawia się także wiele małych firm, często startupów, których produkty zostały ufundowane w serwisach crowdfundingowych. Zwykle są to rozwiązania ciekawe i oryginalne. Jednym z nich jest Linedock.

Po spektakularnej wpadce z psującymi się smartfonami Galaxy Fold rozesłanymi do popularnych blogerów i dziennikarzy technologicznych Samsung odwołał premierę tego urządzenia. Ostatnie miesiące firma ta musiała intensywnie pracować nad wyeliminowaniem wszystkich wad i niedoróbek składanego ekranu, gdyż właśnie, na targach IFA w Berlinie ujawniła datę ponownej premiery tego urządzenia.

Blogi

Już 6 września startuje tegoroczna edycja największych w Europie targów elektroniki konsumenckiej - IFA. Dziennikarze i blogerzy już dzisiaj mogą jednak kręcić się po korytarzach i halach Berlin Messe, a na jutro przewidziano także kilka większych konferencji prasowych różnych producentów. Jak zwykle redakcja MyApple będzie obecna na tej imprezie i na bieżąco relacjonować będzie jej przebieg i pokazywać to, co ciekawego można na niej zobaczyć. Ja ruszam do Berlina już dziś wieczorem. Lista tego, czego oczekuję i na co liczę jest dość długa.