Wpisy

Ośmioodcinkowy izraelski serial szpiegowski „Teheran”, do którego Apple kupiło prawa kilka miesięcy temu, będzie mieć swoją premierę w usłudze Apple TV+ 25 września.

Aplikacja IKO dla iOS pozwalająca na dostęp i zarządzanie kontami w banku PKO BP doczekała się aktualizacji przynoszącej funkcję asystenta głosowego.

W poprzednim tygodniu pisaliśmy, że według raportu autorstwa Ming-Chi Kuo, firma Genius Electronic Optical, dostawca obiektywów do aparatów, które montowane będą w iPhone’ach serii 12 boryka się z problemem niskiej jakości produkowanych komponentów.

Od ponad roku użytkownicy Apple Music mogą korzystać z serwisu poprzez przeglądarkę internetową. Już niedługo dostępna będzie odświeżona wersja.

Quizy

%

Premiera pierwszego iPhone'a

Sprawdź ile pamiętasz na temat premiery pierwszego iPhone'a

%

iPhone 7

Sprawdź ile wiesz o iPhone 7- smartfonie, który jutro wchodzi do sprzedaży.

%

Steve Wozniak

Sprawdź ile wiesz o jednym z założycieli firmy Apple

Wpisy

Po dość długim czasie oczekiwania Apple udostępniło pierwszą publiczną betę systemu watchOS 7. Dla bezpieczeństwa Waszych danych, przed wgraniem systemu, zalecamy wykonanie kopii zapasowej.

Analitycy firmy Canalys opublikowali raport dotyczący sprzedaży tabletów w drugim kwartale tego roku. Niezmiennie Apple dominuje na tym rynku.

Dotychczas jedynym operatorem w Polsce, który oferował standard eSIM był Orange. Sytuacja uległa jednak zmianie. T-Mobile poinformował, że wdrożył wsparcie dla tego rozwiązania do swoich systemów. Jednak na razie oferta ta jest dość ograniczona.

Według informacji w serwisie IphoneInCanada, Apple wniosło do sądu pozew przeciwko twórcom aplikacji Prepear. Chodzi o logo tego programu, które według oskarżycieli jest zbyt podobne do logo firmy z Cupertino i szkodzi jej marce.