Wpisy

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że użytkownicy komputerów z Windows 11 mogą zintegrować systemową aplikację Zdjęcia z iCloud.

Na kanale wsparcia technicznego Apple w serwisie YouTube pojawiły się dwa nowe nagrania. Jeden z nich dotyczy sposobu zakładania paska Ocean przeznaczonego dla zegarków Apple Watch.

W poniedziałek około godziny 11 czasu lokalnego samochód przebił się przez szybę sklepu Apple Derby Street w miejscowości Hingham w stanie Massachusetts. Jedna osoba zmarła w wyniku odniesionych obrażeń, zaś cztery są ciężko ranne i znajdują się w stanie krytycznym.

Miałem okazję testować już całkiem dużo urządzeń dobrze znanej marki Bowers & Wilkins, nigdy jeszcze jednak nie trafił do mnie do testów jej soundbar. Czas to zmienić, a okazja ku temu jest bardzo dobra, gdyż w marcu bieżącego roku na rynku pojawiło się nowe urządzenie tego typu, pierwszy soundbar Bowers & Wilkins z obsługą Dolby Atmos – Bowers & Wilkins Panorama 3.

Wpisy

SpongeBob Kanciastoporty to popularny animowany serial komediowy, opowiadający o przygodach gąbki morskiej mieszkającej na dnie oceanu. Już niedługo w Apple Arcade zadebiutuje nowa bazująca na nim gra - SpongeBob SolitairePants.

Trwają zawirowania związane z masowymi zwolnieniami i odejściami pracowników serwisu Twitter po przejęciu go przez Elona Muska. Trwa także dość masowe przenoszenie się użytkowników tego serwisu (zwłaszcza tych, którzy byli aktywni na nim od wielu lat) na zdecentralizowanego Mastodona.

Plotki o tym, że Activision planuje przenieść popularną grę Call of Duty: Warzone na urządzenia z iOS, pojawiły się w sieci już we wrześniu 2020 roku, kilka miesięcy po premierze edycji konsolowej. W marcu bieżącego roku zostały one wreszcie potwierdzone oficjalnie. Teraz zaś tytuł ten pojawił się w App Store w trybie przedsprzedaży.

Apple kupiło prawa do musicalu „Świąteczny duch" jeszcze przed oficjalnym startem Apple TV+. W ubiegłym tygodniu odbyła się kinowa premiera tej produkcji. Od dziś można ją zaś obejrzeć również za pośrednictwem wspomnianej usługi.