Wpisy

W przeznaczonym dla inwestorów dziale serwisu Apple.com pojawiła się informacja, że 27 października przedstawione zostaną wyniki finansowe za czwarty kwartał fiskalnego roku 2022, obejmujący okres od lipca do września. Warto przypomnieć, że rok fiskalny dla Apple trwa od października do września (zaczyna się kwartał wcześniej niż rok kalendarzowy).

Tegoroczne modele Pro sprzedają się bardzo dobrze, natomiast w przypadku bazowych wersji ich popularność jest stosunkowa niska.

Ustwo to studio znane przede wszystkim za sprawą popularnej swego czasu gry logicznej Monument Valley. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj w App Store zadebiutowała ich nowa produkcja, zatytułowana Desta: The Memories Between.

W maju bieżącego roku Apple wystartowało z nową serią koncertów dostępnych do obejrzenia za pośrednictwem usługi Apple Music. Teraz ogłoszono, iż gwiazdą następnego z nich będzie piosenkarka Billie Eilish.

Wpisy

Apple udostępniło trzecie testowe wersje systemów iOS 16, tvOS 16.1 oraz watchOS 9.1. Pojawiła się również trzecia testowa wersja środowiska programistycznego Xcode 14.1, dziesiąta beta iPadOS 16 oraz dziewiąta wersja macOS 13. Zostały one opisane jako build 20B5056e, build 20S5055e oraz build 20K5052c.

Od premiery nowych iPhone'ów upłynęły dwa tygodnie, natomiast w sieci zaczynają pojawiać się informacje dotyczące przyszłorocznych telefonów.

Dotychczas panowało przekonanie, że w październiku odbędzie się kolejne wydarzenie, podczas którego Apple zaprezentuje nowe iPady oraz komputery Mac.

W internetowym sklepie Apple między innymi w Stanach Zjednoczonych, Francji czy Wielkiej Brytanii pojawiły się odnowione MacBooki Pro wyposażone w autorski procesor M2.