Wpisy

Tepes Ovidiu to niezależny twórca gier znany m.in. za sprawą takich produkcji jak Railway Canyon i The Longest Drift. Jego najnowsza gra, zatytułowana Not Chess, jest już dostępna w App Store w przedsprzedaży.

The Game Awards to jedne z najbardziej prestiżowych nagród w branży gier komputerowych. W tym roku w kategorii gier mobilnych nominowanych zostało pięć tytułów.

Kilka dni temu do oficjalnej sprzedaży trafiły nowe konsole Xbox - series S oraz series X. Już niedługo otrzymają one wsparcia dla urządzeń Apple.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami od dziś można zamawiać skórzany futerał z MagSafe do iPhone’ów serii 12 - modelu mini, 12, 12 Pro oraz wersji 12 Pro Max.

Quizy

%

Premiera pierwszego iPhone'a

Sprawdź ile pamiętasz na temat premiery pierwszego iPhone'a

%

iPhone 7

Sprawdź ile wiesz o iPhone 7- smartfonie, który jutro wchodzi do sprzedaży.

%

Steve Wozniak

Sprawdź ile wiesz o jednym z założycieli firmy Apple

Wpisy

Zgodnie z niepisaną tradycją redaktorzy serwisu iFixit rozebrali na pojedyczne podzespoły nowego MacBooka Air oraz model Pro.

W połowie października informowaliśmy Was, że Nvidia planuje wprowadzić na urządzenia z systemem iOS swoją usługę GeForceNow.

Google Stadia to usługa pozwalająca na strumieniowanie gier z chmury na urządzenia mobilne i komputery. Przez pierwszy rok swojego funkcjonowania nie była ona oficjalnie dostępna na urządzeniach z systemem iOS. Teraz jednak zapowiedziano, iż już niedługo rozpoczną się testy wersji dla tej platformy.

Epic Games Store to internetowy sklep z grami dla systemów macOS, Windows i Linux, który by przyciągnąć do siebie klientów regularnie rozdaje wszystkim darmowe produkty. Obecnie trwa tam promocja, w ramach której można pobrać za darmo grę The World Next Door.