Wpisy

Na początku kwietnia Apple zostało właścicielem jednej z najbardziej popularnych aplikacji pogodowych.

Firma Apple rozszerzyła współpracę z liniami lotniczymi American Airlines. Na pokładzie samolotów latających w barwach tych linii dostępna jest usługa Apple TV +.

W sieci pojawiły się doniesienia związane z nadchodzącymi produktami Apple. Mowa o baterii, która może trafić do dwóch różnych urządzeń.

W serwisie Twitter opublikowane zostały zdjęcia, które rzekomo przedstawiają prototyp iPoda touch pierwszej generacji w rzadkim wariancie kolorystycznym.

Quizy

%

Premiera pierwszego iPhone'a

Sprawdź ile pamiętasz na temat premiery pierwszego iPhone'a

%

iPhone 7

Sprawdź ile wiesz o iPhone 7- smartfonie, który jutro wchodzi do sprzedaży.

%

Steve Wozniak

Sprawdź ile wiesz o jednym z założycieli firmy Apple

Wpisy

Zadziwiające jest to, jak potoczyła się historia Mini Coopera. Był to przecież bardzo tani, powszechny samochód dla Brytyjczyków – w dniu swojej premiery kosztował jedynie 500 funtów brytyjskich, co przekłada się na obecne 47500 złotych. Ten budżetowy pojazd szybko stał się przedmiotem kultu. Nic zatem dziwnego, że od dawna nie jest to już auto budżetowe, a samochód z segmentu premium. Najnowszy elektryczny Mini Cooper Se, który dostępny jest w Polsce od kwietnia, spina klamrą historię tej marki. Ten niewielki samochód powstał bowiem jako odpowiedź na kryzys paliwowy związany z blokadą Kanału Sueskiego.

W wywiadzie dla serwisu Bloomberg Tim Cook powiedział, że pracownicy firmy Apple, którzy pracują na terenie Stanów Zjednoczonych nie wrócą do swoich biur do początku 2021 roku. Powodem takiej decyzji jest panująca w tym kraju pandemia koronawirusa.

Doniesienia o kolejnej generacji zegarków Apple Watch pojawiają się już od kilku miesięcy. W serwisie DigiTimes pojawiały się kolejnie informacje o tym, że szósta generacja smartwatcha marki Apple wyposażona będzie w pulsoksymetr, czyli czujnik do określania wysycenia krwi tlenem.

Dwa miesiące temu opisywałem na MyApple zakrzywiony monitor Philips B-Line 346B1C. Jego miejsce na moim biurku zajął model 346P1.