Wpisy

Michelle MacLaren to kanadyjska reżyserka i producentka telewizyjna, znana m.in. z pracy przy takich serialach jak „Breaking Bad", „The Walking Dead" i „Gra o tron". Od jakiegoś czasu współpracuje ona z Apple, zajmując się produkcją treści na potrzeby Apple TV+. Do tej pory pracowała ona m.in. przy serialach „The Morning Show" i „Lśniące dziewczyny", zaś dziś odbyła się premiera jej kolejnego projektu, zatytułowanego „Nowa konstelacja".

Gra Warframe w wersji na konsole i komputery z systemem Windows miała swoją premierę w 2013 roku, jednak początkowo nie cieszyła się zbyt dużą popularnością. Dopiero kilka lat później liczne aktualizacje i usprawnienia zapewniły jej ogromny napływ graczy. Teraz, kilka lat po pierwszej oficjalnej zapowiedzi, tytuł ten doczekał się również wersji na urządzenia z systemem iOS.

W zeszłym roku przy okazji prezentacji iPhone’ów serii 15, Apple wprowadziło do oferty również słuchawki AirPods Pro cechujące się portem USB-C.

Apple udostępniło czwarte bety systemów macOS 14.4, iPadOS/iOS 17.4, tvOS 17.4 oraz watchOS 10.4. Zostały one opisane odpowiednio jako build 23E5205c, build 21E5209b, build 21L5222a oraz 21T5213a. Pojawiła się również trzecia beta visionOS 1.1 (build 2105197a).

Wpisy

W ostatnich tygodniach w sklepie MyApple pojawiło się wiele interesujących produktów. Znajdziecie wśród nich akcesoria dla Waszych iPhone'ów, iPadów, Maców oraz zegarków Apple Watch. Przedstawiamy Wam te naszym zdaniem najbardziej ciekawe i godne polecenia.

Shot on iPhone to cykl reklam pokazujących w praktyce możliwości aparatów znajdujących się na wyposażeniu smartfonów firmy Apple. Najnowsze nagranie z tej serii pokazuje kulisy występu Ushera podczas Super Bowl.

Feral Interactive to studio specjalizujące się w przenoszeniu na systemy Apple gier znanych z konsol i komputerów z systemem Windows. Pod koniec 2021 roku opublikowało ono w App Store całkiem udany port gry Alien: Isolation. Była to płatna produkcja typu premium, jednak teraz jej twórcy zdecydowali się udostępnić jej część za darmo w modelu Free To Start.

Oznacza to, że osoby, które chciałyby zainstalować wspomniane systemy, nie mogą tego uczynić, ponieważ Apple przestało je podpisywać, czyli instalacja nie uzyska autoryzacji.