Wpisy

Narodowa Administracja Telekomunikacji i Informacji (NTIA), będąca częścią Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych, opublikowała raport dotyczący rynku aplikacji na urządzenia mobilne. Oskarża w nim Apple i Google o działania szkodliwe dla klientów oraz nawołuje do wprowadzenia regulacji prawnych, które mogłyby to zmienić.

Już w najbliższy piątek ma odbyć się premiera serialu „Drogi Edwardzie", wyprodukowanego przez należącą do Apple wytwórnię Apple Studios. Na oficjalnym kanale usługi Apple TV+ w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

Już od 25 lutego w aplikacji Apple TV będzie można oglądać rozgrywki Major League Soccer.

Osoby, które chciałyby zainstalować wspomniane systemy, nie mogą tego uczynić, ponieważ Apple przestało je podpisywać, czyli instalacja nie uzyska autoryzacji.

Wpisy

W miniony piątek w katalogu Apple TV+ zadebiutowały pierwsze odcinki serialu „Terapia bez trzymanki", którego autorami są Bill Lawrence i Brett Goldstein - współtwórcy „Teda Lasso". Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

Apple pozostaje jednym z nielicznych producentów, którzy nie mają w swojej ofercie produktów cechujących się składanym ekranem. Być może zmieni się to w przyszłym roku.

Zgodnie z niepisaną tradycją redaktorzy serwisu iFixit rozebrali na pojedyczne podzespoły odświeżonego MacBooka Pro z procesorem M2 Pro w bazowej konfiguracji.

Hello Sunshine to wytwórnia założona przez Reese Witherspoon, która wyprodukowała dla Apple m.in. seriale „The Morning Show" i „Truth Be Told". Niedawno ogłoszono, iż w kwietniu odbędzie się premiera jej kolejnej produkcji stworzonej na potrzeby Apple TV+ - serialu „The Last Thing He Told Me".