Do premiery tegorocznych iPhone'ów pozostały dwa miesiące, a w sieci coraz częściej pojawiają się doniesienia dotyczące modeli, które mają pojawić się w sprzedaży w przyszłym roku.

Redaktorzy serwisy MyDrive, którzy powołują się na słowa jednego z analityków twierdzą, że tegoroczne smartfony amerykańskiego producenta będą cechować się węższym wcięciem w ekraniem oraz mniejszymi ramkami.

Natomiast zdaniem analityka firmy Credit Agricole w Azji, jeden z trzech przyszłorocznych modeli będzie cechował się Touch ID wbudowanym w wyświetlacz, dzięki czemu będzie można poprzez dotknięcie palcem w niemal każdym miejscu na ekranie, potwierdzić swoją tożsamość i odblokować smartfon. Dodatkowo telefon ten będzie cechował się niemal bezramkowym ekranem. Pozostałe dwa urządzenia będą dalej wyposażone w Face ID oraz mniejszego notcha. Natomiast w 2021 roku wszystkie modele otrzymają wspomniane wyżej nowości.

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze doniesienia, które sugerują wprowadzenie niemal bezramkowego iPhone'a w przyszłym roku.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019