Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Xbox360 vs PS3?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#26 oloSS96

oloSS96
  • 498 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 listopada 2009 - 21:16

Miałem rok temu XBox'a... sprzedałem. Dlaczego? Płatny Live, brak BR, duży pobór prądu, słabe wsparcie dla FULL HD. Nad grami się nie zastanawiałem, bo tylko Fifa, jakiś NFS i ostatnio COD MW2 i AC2. :D Ja bym brał PS3.

pzdr

PS Dzisiaj w Empik'u widziałem Slim'a 250GB z Shift'em lub 2 filmami BR i Rachet Clank... za 1500zł... ;)

#27 AnatolFrance

AnatolFrance
  • 344 postów

Napisano 24 listopada 2009 - 21:23

hmmmm na dobra sprawe po co BR skoro jest BRrip? W sumie nigdy nie kupilem filmu dvd - szkoda mi bylo kasy zawsze, wiec z BR bedzie podobnie :) wifi ti dla mnie nie argument bo wole grac po kablu (nie ma takich lagow jak na wifi), przegladarka? - od tego mam kompa ogolnie luck to zaskoczyles mnie z tym netem - myslalem ze jakos to rozwineli, a dla mnie net teraz to podstawa w ps3 interesuja mnie 4 gru - gow3, uncharted 2, killzone 2 i heavy rain wiec chyba wroce do sprawdzonego xboxa w wersji elite :):)

#28 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 24 listopada 2009 - 21:23

niech jakiś moderator zamknie ten wątek bo aż żal na to patrzeć... poza tym było bilion razy na wszystkich forach jakie istnieją!

#29 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 listopada 2009 - 21:38

[QUOTE=AnatolFrance;1102775] a dla mnie net teraz to podstawa[/QUOTE]

Net czy granie on line ;) Jak granie , no to juz sobie sam odpowiedziales :


[QUOTE=AnatolFrance;1102775
wiec chyba wroce do sprawdzonego xboxa w wersji elite :):)[/QUOTE]

Wypozycz na jeden dzien PS3 i zobacz jak dziala ten net .....
Ma dwa plusy
- jest darmowy
-sony polska tutaj dziala ,wiec karta kredytowa , zlotowki w sklepie i w ogole oficjalnie to wszystko funkcjonuje w naszym kraju.

Reszta na korzys Live.

Szacun

#30 Kamol

Kamol
  • 194 postów

Napisano 24 listopada 2009 - 22:27

PlayStation Network stanie się płatne

Dotychczas PlayStation Network było w całości darmowe. Sony planuje to jednak zmienić i wprowadzić opłaty abonamentowe.
PlayStation Network, w przeciwieństwie do konkurencyjnego serwisu Xbox Live, zawsze było darmowe, czym użytkownicy PlayStation 3 bardzo się szczycili. Sony uznało jednak, że przyda się zmiana strategii dostarczania posiadaczom swych konsol dostępu do PSN i zamierza wprowadzić opłaty abonamentowe. Na początku uspokójmy jednak wszystkich – granie online nadal pozostanie darmowe.

Jak wyjaśnił Kaz Hirai, szef koncernu Sony, wprowadzony abonament będzie dotyczył zawartości premium, a więc dodatkowych materiałów oraz serwisów. To na razie wszystko co wiadomo na temat nowych planów, Sony bowiem nie chciało na razie wyjaśnić żadnych szczegółów.

Źródło: onet.pl

Co do konsoli to posiadam x'a i jestem bardzo zadowolony. PS3 kupiłbym tylko dla paru gier.

#31 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 24 listopada 2009 - 22:33

zostaw sobie cegle do single playera, a kup ps3 dla exclusivow i online bedzie owca syta i wilk syty i pasterz syty:D

#32 muru

muru
  • 125 postów

Napisano 24 listopada 2009 - 22:57

Mam druga elitke i następna konsola to będzie tez na pewno elitka, gry multiplatformowe są lepsze nz na ps3. Producenci sami to przyznają np valve, activision. Psn może i darmowy ale do live dużo brakuje, wole wydać te 130 raz na rok a mieć pozadny live. Padów nie ma co porównywać, no chyba, ze ktoś jest fanem bijatyk to pad ps3 może mu lepiej przypaść do gustu. Dla paru exclusive nie opłaca się brać ps3. Xbox tez ma dbre exclusive. Ceny gier tu i tu takie same. Na xboxie poza tym można gry na dysku instalowac, konsola wtedy jest cichutka. A gry blu-ray lądują się długo z tego co widziałem u znajomego

#33 AnatolFrance

AnatolFrance
  • 344 postów

Napisano 24 listopada 2009 - 23:00

juz postanowione - elite ;] w grudniu szwagier odkupuje moja stara, a ja inwestuje w nowa;]

#34 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 listopada 2009 - 13:03

Grales we Forze i GT? Nie bede pisac o GT i o tym jaka to padaka - ok , ladniejsze opakowanie od 96 roku , ale to nadal saymulator kartonu.
zaraz wejdzie Alfa GT i bedzie wesolo ;] Jestem jego fanem.
GOW i LBP ok , sa kozackie , dodam Ucnahrted 2 , ktorego skonczylem w niedziele :D Boska gra.


Widzę, że się za mną stęskniłeś:) W takim razie jestem.

Muszę przyznać, że jesteś bardzo wytrwały, jeśli chodzi o wypisywanie głupot. Już tyle razy Ci tłumaczyłem, że o symulatorach masz takie pojęcie jak ja o balecie. I tylko w kółko powtarzasz, że GT to symulator kartonu, padaka, etc… Jesetś nudny. I proponuję przejrzeć z dwa razy słownik, bo Twój do tej pory opiera się na słowie PADAKA. No chyba, że jesteś zajęty grą w Wii na jakimś kindergarten party?

"Mam Ps3 , kupilem w zasdadzie ja 3 raz - grania wiecej , bo i gier wiecej teraz.
A x nie kupie , bo robie na przekor MS i troche sobie. IMO lepsza konsola pod wzgledem gier i neta, a na neta mam najwiekszy nacisk.”

Masz coś z głową?

Najwidoczniej tak… Po prostu nie umiesz się przyznać, że kupiłeś PS3 z prostego powodu. Jest po prostu lepsza. Jak XBox może lać PS3 skoro do tego czasu z trzy razy się zepsuje? Konsola powinna być na lata, a nie jeden XBox co 1,5 roku… Nie mówię, że PS3 jest bezawaryjne, ale odsetek wadliwych konsol jest znacznie mniejszy.

Co do pada… [to nie tylko do Ciebie]. To nie wiem czy śmiać się czy może bardziej płakać… Wiem, że to też zależy od przyzwyczajeń, ale mówienie, że pad z PS3 jest zły/niewygodny/gorszy od pada z XBoxa jest wierutną bzdurą.

To na razie tyle ode mnie. Pozdrawiam.

P.S. Nie Alfa GT, tylko alfagta:)

#35 iGor S.-8e6949e8a8

iGor S.-8e6949e8a8
  • 675 postów

Napisano 25 listopada 2009 - 13:26

w grudniu szwagier odkupuje moja stara


zabójcze... :D

A co do tematu IMO Xbox 360 lepszy ;)
Więcej gier, duużo wygodniejszy pad, WiFi można całkiem niedrogo dokupić, na hałas też nie ma co narzekać ( gry można szybko wgrać na dysk ), co do dysku łatwo wymienić na np. 240GB ;) Xbox Live ma lepsze (ba, duużo lepsze) serwery, dlatego się płaci ;)

A do tego Forza 3... mmm... :rolleyes:

#36 AnatolFrance

AnatolFrance
  • 344 postów

Napisano 25 listopada 2009 - 13:58

Dla mnie jako dla posiadacza Windowsa Xbox ma wazna zalete - moge polaczyc go z kompem i przesylac sobie na niego filmu, muze, zdjecia itd. Nie wiem jak to wyglada na ps3, ale z tej opcji na X bylem bardzo zadowolony

#37 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 25 listopada 2009 - 14:02

AnatolFrance - w PS3 wygląda tak samo, a może nawet i lepiej - nie muszę wysyłać - mogę korzystać z plików będących na komputerze + WiFi do tego to fajna sprawa

#38 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 25 listopada 2009 - 15:12

miałem i jedną i drugą (PS3 została) w X-Box denerwował mnie większy hałas, pad do którego trzeba było kupować baterie, i wtedy jak miałem to brak HDMI, oraz problem z podpięciem klawiatury - zwykłej klawiatury i myszy .... PS3 to wszytsko miała więc zostało ..... a żeby nie było ze wychwalam PS3 to musze przyznać że grafika jest lepsiejsza na Xpudle :)

#39 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 25 listopada 2009 - 15:16

alfagata, czy Ty masz jakis problem z ego? Mozna wyrazac sie negatywnie na temat konsoli, jednak tak naskakiwac na ludzi dlatego, ze maja inna opinie? Wedlug mnie TAK, pad z xbox'a jest tysiac razy wygodniejszy - szczegolnie spusty. Mam x'a, mialem ps3, i w mojej opini kazdy sprzet elektroniczny ma to do siebie, ze sie psuje... Od tego sa gwarancje i serwisy. Mowienie natomiast jak o prawdzie objawionej, ze ps3 jest po prostu lepsze bo tylko ty tak mowisz - tak btw proby wmowienia innej osobie, ze kupila bo ps3 jest lepsza - jest conajmniej smieszne. Kazdy kupuje to co lubi. Gdyby ps3 byla naprawde lepsza to by wybila x'a z rynku juz na samym starcie. Ludzie jednak wybieraja produkt m$ tak jak inni wybieraja sony. Dla mnie osobiscie plusami x'a jest live, pad, i mozliwosc scrakowania gdybym mial taka potrzebe. I dla mojej osoby sa to przewazajace czynniki.

#40 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 listopada 2009 - 15:20

Dla mnie jako dla posiadacza Windowsa Xbox ma wazna zalete - moge polaczyc go z kompem i przesylac sobie na niego filmu, muze, zdjecia itd. Nie wiem jak to wyglada na ps3, ale z tej opcji na X bylem bardzo zadowolony


Tak jak mówi Roberto. Na PS3 możesz streamować wszystkie multimedia z PC/Mac. Działa to bardzo przyzwoicie.

#41 haro

haro
  • 428 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 25 listopada 2009 - 15:24

żaden to exclusive, w którego mogę pyknąć na pc. pokaż mi prawdziwego exclusive na miarę Uncharted 2, Heavy Rain czy LittleBigPlanet. Killzone bije halo z błyszczącymi mieczykami na głowę. Od forzy wolę Gran Turismo. Po przejściu gearsów sprzedałem xboxa. Po prostu bardziej mi pasują exclusive'y z ps3.

#42 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 listopada 2009 - 15:30

alfagata, czy Ty masz jakis problem z ego?
Mozna wyrazac sie negatywnie na temat konsoli, jednak tak naskakiwac na ludzi dlatego, ze maja inna opinie?

Wedlug mnie TAK, pad z xbox'a jest tysiac razy wygodniejszy - szczegolnie spusty.
Mam x'a, mialem ps3, i w mojej opini kazdy sprzet elektroniczny ma to do siebie, ze sie psuje... Od tego sa gwarancje i serwisy.

Mowienie natomiast jak o prawdzie objawionej, ze ps3 jest po prostu lepsze bo tylko ty tak mowisz - tak btw proby wmowienia innej osobie, ze kupila bo ps3 jest lepsza - jest conajmniej smieszne.
Kazdy kupuje to co lubi. Gdyby ps3 byla naprawde lepsza to by wybila x'a z rynku juz na samym starcie. Ludzie jednak wybieraja produkt m$ tak jak inni wybieraja sony.


Dla mnie osobiscie plusami x'a jest live, pad, i mozliwosc scrakowania gdybym mial taka potrzebe. I dla mojej osoby sa to przewazajace czynniki.


Hahahahaha… Nie napinaj się tak. A poza tym jak nie wiesz o co chodzi, to się nie odzywaj. Chodzi o wątek sprzed kilku miesięcy.

1. Pad wygodniejszy? Kwestia gustu i dłoni:)

2. Masz problem z czytaniem? Chodzi o to, że Xbox miał duże problemy z niezawdonością. Było o tym wiele razy, więc nie będę przedłużał. Jak tak lubisz oddawać sprzęt do serwisu lub kupować nowy, to gratuluję…

3. Jak PS3 mogło na początku ”zniszczyć" Xboxa skoro było dwa razy droższe? Ludzie kupowali X’a bo oferował podobne możliwości za połowę ceny. Takie prawa rynku. Teraz SLIM bije X’a w sprzedaży. Na dodatek PS3 miało słabe tytuły startowe. Proste. Ale widać nie dla wszystkich… I nie wmawiam nikomu, żeby kupił PS3, bo nie na tym mi zależy.

4. Teraz nie wiem jak można kupić X’a skoro PS3 jest w takiej samej cenie. Kiedyś wybór był trudniejszy, ale teraz...

#43 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 listopada 2009 - 22:34

Widzę, że się za mną stęskniłeś:) W takim razie jestem.

Muszę przyznać, że jesteś bardzo wytrwały, jeśli chodzi o wypisywanie głupot. Już tyle razy Ci tłumaczyłem, że o symulatorach masz takie pojęcie jak ja o balecie. I tylko w kółko powtarzasz, że GT to symulator kartonu, padaka, etc… Jesetś nudny. I proponuję przejrzeć z dwa razy słownik, bo Twój do tej pory opiera się na słowie PADAKA. No chyba, że jesteś zajęty grą w Wii na jakimś kindergarten party?


Nie musze miec pojecia , wystarcza mi filmy z YT , ktore dla Ciebie nie sa wiarygodne - dla mnie sa , bo ktos poswiecil 5 minut zeby pokazac babole w serii Gran Turismo.
Ot co , najbardziej podobal mi sie filmik z GT5 jak auto po zderzeniu z banda zachowuje sie bardzo sztywno i w bardzo nie naturalny sposob odbija sie od bandy i ogolnie robi dziwne rzeczy- moze w koncowej wersji to poprawia , demko za 129zl pokazalo jaki z tej gry symulator. Jak dla Ciebie symulator konczy sie na fachowych odglosach , dopasowaniu opon , slabym otoczeniu - to fakt , nie mamy o czym dalej pisac ;) Dla mnie jedno slowo tutaj pasuje = PADAKA .

Jak wpadna do Ciebie kumple,znajomi ,rodzina to odpal im wypasionego PS3 i wrzuc cos do czytnika , pozniej odpal wii i najbardziej banalna gre dodawana za darmo - wii sport .
Napisz pozniej przy ktorej konsoli byla wieksza zabawa.

"Mam Ps3 , kupilem w zasdadzie ja 3 raz - grania wiecej , bo i gier wiecej teraz.
A x nie kupie , bo robie na przekor MS i troche sobie. IMO lepsza konsola pod wzgledem gier i neta, a na neta mam najwiekszy nacisk.”

Masz coś z głową?

Najwidoczniej tak… Po prostu nie umiesz się przyznać, że kupiłeś PS3 z prostego powodu. Jest po prostu lepsza. Jak XBox może lać PS3 skoro do tego czasu z trzy razy się zepsuje? Konsola powinna być na lata, a nie jeden XBox co 1,5 roku… Nie mówię, że PS3 jest bezawaryjne, ale odsetek wadliwych konsol jest znacznie mniejszy.


Nie , z moja glowa jak najbardziej wszystko ok . Napisalem , dlaczego nie kupilem ponownie X. Ale bede szczery , mysle czy przypadkiem nie powrocic do X i sie pozbyc Ps3. Fajnie , ze mam darmowego neta , ale wolalem kupic kod za 130zl i wiedzialem za co place - usluga gniata w ziemie ten PSN.
Jak Ci nawali Ps3 , czego generalnie nie zycze , no ale jakby co , to powodzenia w serwisie czy sklepie w ktorym ja kupiles.
Xbox jak nawalil , wystarczy tel na infolinie i na 2 dzien byl kurier po konsole. Najczesciej po okolo tygodniu miales nowa konsole - najczesciej dawali nowa z hdmi juz + 3 lata gwarancji ;)
Od wersji Arcade z HDMI xbox 360 jest wyleczony z ROD , po wielkim sukcesie PS3 jako konsoli bezawaryjnej mamy YLOD , bardzo modny.
O YLOD i problemam z naprawa konsoli mozna poczytac na oficjalnej stronie sony na forum ;) Jeden czekal 56 dni za konsola ! Klaniam sie w pas.


Co do pada… [to nie tylko do Ciebie]. To nie wiem czy śmiać się czy może bardziej płakać… Wiem, że to też zależy od przyzwyczajeń, ale mówienie, że pad z PS3 jest zły/niewygodny/gorszy od pada z XBoxa jest wierutną bzdurą.

To na razie tyle ode mnie. Pozdrawiam.

P.S. Nie Alfa GT, tylko alfagta:)



Pad od PS3 jest niewygodny , nie zmienil swojej konstrukcji od 94 roku i byl robiony z mysla o malych japonskich raczkach. Dla mnie lezy srednio.
Na plus jest jego waga , krzyzak i guziki lepiej chodza , sa nizej osadzone i sa bardziej miekie.
Xboxowy ma lepsze spusty i galki analogowe - sa wklesle i pewniej kciuk sie trzyma na tym analogu.
Wiec jezeli ktos ma inne przyzwyczajenia i gabaryty dloni , to ma pelne prawo napisac , ze dla nie pad sonowski to zwyczajenie w swiecie PADAKA :D

ah , literowka , wiadomo o kogo chodzilo :)

#44 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 listopada 2009 - 22:49

1. GT5 to nie Destruction Derby. Zniszczenia i dobijanie w bandę nie stanowiły dla Polyphony nigdy priorytetu. 2. Zależy jakich się ma znajomych:) Wii jest przyjemne, ale na dłuższą metę to konsola tylko dla dzieci do lat sześciu. 3. Owszem, słyszałem o YLOD. Ale z tego co mi wiadomo nie był to problem na aż tak wielką skalę. Szczerze również wątpię w to, aby każdemu klientowi Xboxa oferowali taki support, o którym mówisz. 4. Nie zmienił, bo po co? Jak coś jest dobre to się tego na chama nie zmienia. Chyba, że ludzie mają teraz inne dłonie niż 10-15 lat temu… Dla Ciebie jest niewygodny, a dla mnie na odwrót. Tak to wygląda. Pozdrawiam.

#45 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 listopada 2009 - 23:08

1. No ale pisales ,ze to symulator , no to symulator czy nie symulator ;> Czyli juz jedziemy na jednym wozku - pod wzgledem fizyki zniszczen GT ssie , a wiec z GT taki symulator jak z Ciebie baletnica. 2.Nigdzie nie napisalem ,ze wii jest swietna , jako glowna konsola - wszedzie ZAZNACZEL , ze jako 2 jest bardzo fajna odskocznia. Odpal nowego Mario ktory wlasnie sie pojawil i jak po godzinie wejdziesz tu z piana na ustach , powtorz o konsoli dla dzieciu do lat 6 ;] 3.Jasne, na mniejsza skale, ale jednak problem jest i nie jest wyjatkiem. I Sony nic z tym nie robi. Tutaj rozwine mysl , bo wiele osob ma bledne pojecie o tych 3 latach. Ms po naprawie konsoli - najczesciej wymienial plyte glowne na nowsza , stad pojawial sie hdmi juz + obudowa , no to w zasadzie dawali nowa konsole , ale jak Ci konsola pokazala ROD w 10 miesiacu , to na sprzet masz ogolnie jeszcze 14 miechow + 3 lata jak Ci wyskoczy ponownie ROD. 4.Aleluja i do przodu - wiec nie rozumiem dlaczego masz dylemat czy plakac czy sie smiac jak ktos pisze, ze pad od Ps3 jest do bani ;]

#46 dsy

dsy
  • 633 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 listopada 2009 - 23:12

Też się przez pewien czas zastanawiałem co wybrać. Z tym, że lubię robić testy. Sprawdziłem sobie pad od x i ps3. Dla mnie lepiej grało się na ps3 (grałem tylko kilka razy w życiu na ps2). Na plus tego pada przemawiała wbudowana bateria. Kolejna sprawa głośność. Slim wydawał mi się cichym w porównaniu do X. Co do grafy to faktycznie X ma lepszą bo wiele gier jest pisanych pod X a później przeportowanych na ps3. Choć nowy AC2 tak samo świetnie wygląda na X i PS3. Dla mnie oczywiście znaczenie miał napęd BR. Jednak to fajny dodatek zwłaszcza, że są filmy (klasyki), które warto mieć w swojej kolekcji, tym bardziej w hd. Dashboard bardziej podoba mi się w X, wydaję się bardziej czytelny. Zwłaszcza jak wprowadzili facebook. Niestety last.fm nie działa w Polsce tak samo cały LIVE, który trzeba zakładać na fikcyjny adres. To duży minus dla MS za takie traktowanie klienta zwłaszcza, że X nieźle się sprzedawał w Polsce. Tutaj Sony lepiej wypadło choć na polska wersję trzeba było trochę poczekać. Kolejny plus to wifi w ps3, który jest wbudowany. Tak więc ostatnio wybrałem się do Empiku i kupiłem slima 250 GB z dwoma filmami, gierką, kabelkiem hdmi i pilotem. Jak narazie jestem zadowolony. Ale nadal nie rozumiem jak można grać w gry fpp padem :) dlatego nie kupię MW2.

#47 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 25 listopada 2009 - 23:54

1. No ale pisales ,ze to symulator , no to symulator czy nie symulator ;> Czyli juz jedziemy na jednym wozku - pod wzgledem fizyki zniszczen GT ssie , a wiec z GT taki symulator jak z Ciebie baletnica.

2.Nigdzie nie napisalem ,ze wii jest swietna , jako glowna konsola - wszedzie ZAZNACZEL , ze jako 2 jest bardzo fajna odskocznia. Odpal nowego Mario ktory wlasnie sie pojawil i jak po godzinie wejdziesz tu z piana na ustach , powtorz o konsoli dla dzieciu do lat 6 ;]

3.Jasne, na mniejsza skale, ale jednak problem jest i nie jest wyjatkiem. I Sony nic z tym nie robi. Tutaj rozwine mysl , bo wiele osob ma bledne pojecie o tych 3 latach. Ms po naprawie konsoli - najczesciej wymienial plyte glowne na nowsza , stad pojawial sie hdmi juz + obudowa , no to w zasadzie dawali nowa konsole , ale jak Ci konsola pokazala ROD w 10 miesiacu , to na sprzet masz ogolnie jeszcze 14 miechow + 3 lata jak Ci wyskoczy ponownie ROD.

4.Aleluja i do przodu - wiec nie rozumiem dlaczego masz dylemat czy plakac czy sie smiac jak ktos pisze, ze pad od Ps3 jest do bani ;]


1. Fizyka zniszczeń, fizyka zniszczeń… Równie dobrze można mieć pretensje, że wycieraczki nie chodzą tak jak w prawdziwym aucie lub nie zmieniają się parametry na ”infocentrum” na desce rozdzielczej. Chodzi mi o samą jazdę. O właściwości jezdne, a nie właściwości dobijania.

2. Wejdę z pianą, ale chyba tylko dlatego, że będę żałował wydania kasy na taką grę. Wybór jest między X’em, a PS3. Wii się nie kwalifikuje do tego porównania. Tak jak wcześniej wspomniałem, Wii to konsola do grania od święta. Ale żeby jako jedyna leżała pod TV nie ma mowy.

3. Czyli dają nową, starą konsolę… No ale i tak przyznaję, że jest to z ich strony bardzo dobre zachowanie.

4. Bo nie lubię takiego marudzenia. Jak ktoś zaczynał od pada PSX’a, to nie wiem jak może się przyzwyczaić do pada z X’a. A jak zaczynał przygodę od pada z X’a to rozumiem. Ale wychwalanie pod niebiosa pada z X’a jest trochę nie na miejscu, jak się raz trzymało pada z PS3.

#48 haro

haro
  • 428 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 26 listopada 2009 - 00:02

Ale nadal nie rozumiem jak można grać w gry fpp padem :) dlatego nie kupię MW2.


przyzwyczaisz się, ja nie odczuwam jakichś nieprzyjemności, ale jakiś czas już gram;)
właśnie blu-ray się fajnie rozwija, z każdym dniem coraz większe półki z filmami w empikach;) dokładnie, fajnie, że wydają zarówno klasyki jak i nowe filmy, mam żywot briana i no country for old men.

#49 luck1985

luck1985
  • 924 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 listopada 2009 - 00:21

Chcialbym miec na BR Kompanie Braci i wszystkie filmy Bonda - co w sumie kosztuje tyle , co Xbox i PS3 razem wziete ;] Ktos mi ostatnio pisal , ze nie ma wielkiego skoku w roznicy miedzy dvd a BR . To nie jest roznica kaseta VHS-DVD . Roznica jest , ale minimalna , w szczegolach, ogolnie odbior sie nie zmienia. A wracajac do konsol ,to X rzadzi , mial na to wplyw jego szybki start - pospiech wywolal ten slynny ROD , bo przysiedzieli przy chlodzeniu. A 2 atut jego wyzszosci,to kasa ktora ma MS . Flagowy sonowski tytul Tekken 6 jest na Xboxie - wszystko jasne. Tutaj dodam ,ze pad od X mimo ze dla mnie lepszy , przegrywa z padem od sony , ktory wrecz jest zrobiony pod Tekkena albo tekken pod tego pada. Gdyby MS nie banowal konsol , to generalnie reszta daleko w tyle. Aktualnie ps3 sie sprzedaje lepiej , wlasnie dzieki banom , ktore rozdal MS. Na wielu forach polskich i zagranicznych mozna przeczytac , ze ludzie robia jak ja . X na portal aukcyjny za grosze i kupno Ps3. Bez tych banow x zostawil by daleko w tyle wii i PS3 . I tak PS3 na koncu , Xbox najwiecej opchnal , bo najdluzej na rynku , a 2 miejsce wii ;]

#50 alfagta

alfagta
  • 1 635 postów
  • SkądKatowice

Napisano 26 listopada 2009 - 00:45

Chcialbym miec na BR Kompanie Braci i wszystkie filmy Bonda - co w sumie kosztuje tyle , co Xbox i PS3 razem wziete ;]

Ktos mi ostatnio pisal , ze nie ma wielkiego skoku w roznicy miedzy dvd a BR . To nie jest roznica kaseta VHS-DVD . Roznica jest , ale minimalna , w szczegolach, ogolnie odbior sie nie zmienia.

A wracajac do konsol ,to X rzadzi , mial na to wplyw jego szybki start - pospiech wywolal ten slynny ROD , bo przysiedzieli przy chlodzeniu. A 2 atut jego wyzszosci,to kasa ktora ma MS . Flagowy sonowski tytul Tekken 6 jest na Xboxie - wszystko jasne.
Tutaj dodam ,ze pad od X mimo ze dla mnie lepszy , przegrywa z padem od sony , ktory wrecz jest zrobiony pod Tekkena albo tekken pod tego pada.
Gdyby MS nie banowal konsol , to generalnie reszta daleko w tyle. Aktualnie ps3 sie sprzedaje lepiej , wlasnie dzieki banom , ktore rozdal MS. Na wielu forach polskich i zagranicznych mozna przeczytac , ze ludzie robia jak ja . X na portal aukcyjny za grosze i kupno Ps3.
Bez tych banow x zostawil by daleko w tyle wii i PS3 . I tak PS3 na koncu , Xbox najwiecej opchnal , bo najdluzej na rynku , a 2 miejsce wii ;]



To ktoś Cię nieźle oszukał… Wierzysz w to? Różnica jest kolosalna. Odbiór się zmienia. I to jak. Jak masz dobry telewizor, to jesteś w innym świecie. Proponuję już nie wierzyć we wszystko co napisze ten ktoś.

Tak jak mówisz. X zawdzięcza swój sukces bezbłędnemu startowi na kilka miesięcy przed PS3.

BTW: Czy Tekken 6 to najważniejszy tytuł konsolowy? To czemu Uncharted nie zrobili pod X’a? MS mógłby sypnąć kaską:)

PS3 z czasem myślę, że dogoni X’a. X najdłużej z najniższą ceną - stąd dobre wyniki.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych