Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brakuje mi PDA na bazie MacOsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#101 rami

rami
  • 184 postów

Napisano 27 listopada 2006 - 13:45

Mam styczność z ETEN 500 (WM 5) i to jest koszmar, zwis/restart 2 razy dziennie, nieżadko też utraa danych (backup ratuje sprawę)

Tylko pamietaj, ze nie jest to wina WM 5.0 - te ostatnie potrafia byc bardzo stabilne. To jest wina najprawdopodobniej ROMu. 'pierdulek' typu IPL, SPL, specyficznych rozwiazan konkretnego producenta...

WM 5.0 moze byc zarowno koszmarnie niestabilne jak i bez porownania stabilniejsze od konkurencji (porownanie z sumbianem UIQ, starszymi palmami, moze z wyjatkiem 3.x) - ciezko tu uogolniac cokolwiek niestety.

#102 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 10 stycznia 2007 - 08:33

Tylko pamietaj, ze nie jest to wina WM 5.0 - te ostatnie potrafia byc bardzo stabilne. To jest wina najprawdopodobniej ROMu. 'pierdulek' typu IPL, SPL, specyficznych rozwiazan konkretnego producenta...

WM 5.0 moze byc zarowno koszmarnie niestabilne jak i bez porownania stabilniejsze od konkurencji (porownanie z sumbianem UIQ, starszymi palmami, moze z wyjatkiem 3.x) - ciezko tu uogolniac cokolwiek niestety.


poza tym eten m500 to niestety kompletny niewypal etena - eten G500 z najnowszym romem dziala stabilnie

#103 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 14 stycznia 2007 - 20:45

Nie! Już jest! Ja też czekałem... i jeszcze poczekam PS.: Dla jasności - PDA na bazie MacOsa = iPhone




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych