Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Brakuje mi PDA na bazie MacOsa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#51 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 października 2006 - 10:55

JEDI_V no chciałbym sobie przetestować, tak się składa że mam K750i w plusie :)

#52 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 października 2006 - 08:10

@JEDI_V @ k600i nie jest telefonem slabszym od k750i chocby dlatego ze jest to telefon 3g w przeciwienstwie do k750i.

#53 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 października 2006 - 09:06

K750i jest lepszy pod względem: - lepsza bateria (Li-Poly vs. Li-Ion) - lepszy aparat (2MPix autofocus vs. 1,3MPix) - może służyć jako MP3 Player - karty pamięci Brakuje mu natomiast UMTS i EDGE co dla niektórych może być ważne. Dlatego nie można powiedzieć, że ten jest lepszy od tego. Jednak dla moich potrzeb K750i jest o niebo lepszy od K600i.

#54 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 09 października 2006 - 09:42

Ehh... po ostatnich przejsciach z badziwnym Windows Mobile 5 z uteskieniem czekam az Apple pojdzie po rozum do glowy i wypusci w koncy jakis pda z MacOSem. Z tego Windowsowego badziewnia nie da sie w ogole korzystac :/

#55 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 09 października 2006 - 09:57

Ehh... po ostatnich przejsciach z badziwnym Windows Mobile 5 z uteskieniem czekam az Apple pojdzie po rozum do glowy i wypusci w koncy jakis pda z MacOSem. Z tego Windowsowego badziewnia nie da sie w ogole korzystac :/



a cos zmalowal ze tak ten windows Cie zezlil??

ja wprawdzie tez nie darze go jakas wielka miloscia ale uzywam juz sporo czasu (mio a201 , eten g500) WM5 i jakos niespecjalnie mam problemy .

#56 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 09 października 2006 - 09:58

Ehh... po ostatnich przejsciach z badziwnym Windows Mobile 5 z uteskieniem czekam az Apple pojdzie po rozum do glowy i wypusci w koncy jakis pda z MacOSem. Z tego Windowsowego badziewnia nie da sie w ogole korzystac :/


Po tym jak mi ostatnio kuchenka przypaliła obiad z utęsknieniem czekam aż Apple pójdzie po rozum do głowy i wypuści w końcu pełna linię akcesoriów gospodarstwa domowego.
Czas się obudzić - jest to tak prawdopodobne jak rozpoczęcie produkcji płatków kukurydzianych w cupertino.

#57 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 09 października 2006 - 09:59

Po tym jak mi ostatnio kuchenka przypaliła obiad z utęsknieniem czekam aż Apple pójdzie po rozum do głowy i wypuści w końcu pełna linię akcesoriów gospodarstwa domowego.



:lol: jak zwykle LACK - mistrz cietej riposty dolozyl do pieca :lol:

#58 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 09 października 2006 - 10:06

a cos zmalowal ze tak ten windows Cie zezlil??

ja wprawdzie tez nie darze go jakas wielka miloscia ale uzywam juz sporo czasu (mio a201 , eten g500) WM5 i jakos niespecjalnie mam problemy .

Jakby to powiedziec jest jakis malo stabilny. Lubi sie zawiesic. Proba wyjscia z automapy zawsze konczy sie zwisem. Dzis dodatkowo cos mu strzelilo do glowy i przestal odtwarzac dzwieki. Nic nie pomagalo. Dopiero twardy reset (MIO P550)

#59 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 09 października 2006 - 10:24

Jakby to powiedziec jest jakis malo stabilny. Lubi sie zawiesic. Proba wyjscia z automapy zawsze konczy sie zwisem. Dzis dodatkowo cos mu strzelilo do glowy i przestal odtwarzac dzwieki. Nic nie pomagalo. Dopiero twardy reset (MIO P550)


a instalujesz sporo roznych rzeczy?? czy tylko AM ? ja jeszcze nie wykonalem w swojej karierze uzytkownika wm5 twardego resetu, ale tez nie instaluje co popadnie. AM mi smiga bardzo dobrze - od momentu posiadania etena g500 z AGPS jeszcze bardziej jestem zadowolony.

#60 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 09 października 2006 - 10:27

a instalujesz sporo roznych rzeczy?? czy tylko AM ? ja jeszcze nie wykonalem w swojej karierze uzytkownika wm5 twardego resetu, ale tez nie instaluje co popadnie. AM mi smiga bardzo dobrze - od momentu posiadania etena g500 z AGPS jeszcze bardziej jestem zadowolony.


Mam tylko AM XL. Kupilem caly zestaw w piatek (pda + automapa) i od samego poczatku takie jaja. Nic innego nie bylo/nie jest poinstalowane. Moze po prostu jakis taki malo stabilny sprzet sie trafil? Nie zmienia to faktu, ze mam juz od samego poczatku niesmak do WM5 :(

#61 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 09 października 2006 - 12:07

:lol: jak zwykle LACK - mistrz cietej riposty dolozyl do pieca :lol:


Chyba raczej do kuchenki... :)

#62 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 09 października 2006 - 12:38

Mam tylko AM XL. Kupilem caly zestaw w piatek (pda + automapa) i od samego poczatku takie jaja. Nic innego nie bylo/nie jest poinstalowane. Moze po prostu jakis taki malo stabilny sprzet sie trafil? Nie zmienia to faktu, ze mam juz od samego poczatku niesmak do WM5 :(



hmm - no to tym bardziej dziwne - podejrzewam ze cos namieszales z instalacja automapy. jaka wersje XL kupiles? v3s? czy pozniejsza - robiles upgrade do AM 3.9.7 ?? i mapu do v3u??

#63 DoMiNiQuE

DoMiNiQuE
  • 1 852 postów
  • SkądOstrów Wielkopolski

Napisano 09 października 2006 - 13:08

hmm - no to tym bardziej dziwne - podejrzewam ze cos namieszales z instalacja automapy. jaka wersje XL kupiles? v3s? czy pozniejsza - robiles upgrade do AM 3.9.7 ?? i mapu do v3u??


Tutaj raczej nie ma co namieszac podczas instalacji. Kupilem AM XL 3.9.6 i to byla masakra. Doslownie przed chwila upgradowalem AM do 3.9.7.1 oraz mapy do v3u ta wersja pracuje juz stabilnie - Holek daje rade ;)

P.S
Nie zmienia to jednak faktu, ze nadal mam niechec do WM5 ;)

#64 borzar

borzar
  • 534 postów

Napisano 09 października 2006 - 20:57

Jakby to powiedziec jest jakis malo stabilny. Lubi sie zawiesic. [...] Nic nie pomagalo. Dopiero twardy reset (MIO P550)


Niestety ja podobne zdanie mam o Palm OS na Treo 650. Regularny zwis co najmniej raz dziennie podczas codziennej pracy, a na 100% miałem zawieszenie systemu podczas połączenia oczekującego. W iPaqu przynajmniej nie musiałem zdejmować klapki do hard resetu, a w Treo po pół roku doszedłem do takiej wprawy że jedną reką trzymałem kierownicę od samochodu a drugą wykonywałem hard reset telefonu! Pracując po kilka miesięcy z oboma mobilnymi systemami do PDA (Win Mobile i Palm OS) mogę z czystym sumieniem powiedzieć że oba są do ...... ()()

#65 JEDI_V-03965dee98

JEDI_V-03965dee98
  • 2 630 postów
  • Płeć:
  • SkądOBERSCHLESIEN

Napisano 10 października 2006 - 11:00

Code-ta usluga do GPS nazywa sie NAVIEXPERT,trzeba zainstalowac oprogramowanie z java,mapy kupujesz lub w swojej sieci wykupujesz abonament na mapy,dziala na kazdej karcie nawet heyah.I ostrzega na 2000m przed radarami:-)

#66 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 października 2006 - 19:49

Jakby co, to Palm właśnie ogłasza Treo 680, z palm os'em.

#67 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 12 października 2006 - 20:09

jakby co, to jest to takie samo g... jak poprzednie. A ten wybieracz plików to całkiem jak Program Manager z Windows 3.11... Żałosne, że można zabytki wciskać ludziom jako nowość.

#68 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 12 października 2006 - 20:10

Ale ma nowe kolorki!

#69 pawel25

pawel25
  • 23 postów
  • SkądUK (GRAYS)<-->(KIELCE) PL

Napisano 12 października 2006 - 20:17

Witam tez mam zamiar kupic pda+telefon co powiecie na XDA mini S lub Qtek 9100 jak kto woli code co ty nato ??

#70 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 października 2006 - 20:38

Kupiłem Treo 650 :)
Jestem bardzo zadowolony - dokładnie tego mi trzeba było.

Co do QTEK 9100 to hmmm oglądałem różne zabawki na WM5 i po prostu ten system jest nie dla mnie.
A ciekawy test jest tutaj

#71 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 13 października 2006 - 09:31

Code, tylko potem nie mów, żeśmy Cię nie ostrzegali przed tym zabytkiem :)

#72 Lack

Lack
  • 2 171 postów
  • SkądGdynia

Napisano 13 października 2006 - 09:40

Code, tylko potem nie mów, żeśmy Cię nie ostrzegali przed tym zabytkiem :)


Ale z tego co rozumiem, Code nie chce niczego więcej niż możliwości wykonywania telefonów i używania tomtoma do nawigacji. O ile się nie będzie wieszał jak borzarowi to chyba da radę...

#73 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 13 października 2006 - 09:47

ja bawilem sie qtec'iem i mialem problem synchro z pb przez bt ;( fajna cena ale 15 min zabawy mnie osobiscie zniechecilo do tego urzadzenia

#74 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 13 października 2006 - 23:40

aldek może i zabytkiem ale spełnia wszystkie moje wymagania:
- synchronizacja z iCal
- synchronizacja z Address Book
- Dzwonienie / SMS
- Nawigacja

Drugi dzień intensywnego użytkowania i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń.
Działa dokładnie tak jak bym tego chciał i póki co stabilnie.
Niedawno była wypuszczona aktualizacja softu być może poprawili pewne błędy wpływające na stabilność.

#75 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 13 października 2006 - 23:42

aldek może i zabytkiem ale spełnia wszystkie moje wymagania:
- synchronizacja z iCal
- synchronizacja z Address Book
- Dzwonienie / SMS
- Nawigacja

Drugi dzień intensywnego użytkowania i póki co nie mam żadnych zastrzeżeń.
Działa dokładnie tak jak bym tego chciał i póki co stabilnie.
Niedawno była wypuszczona aktualizacja softu być może poprawili pewne błędy wpływające na stabilność.


A jak ma się sprawa z polskimi literkami? Na przykład w adresach albo w iCal`u?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych