Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Please log in to reply
2025 replies to this topic

#1601 Trigue1

Trigue1
  • 33 posts
  • SkądBrzeg,PL

Posted 24 November 2013 - 14:15

To fest.. Zakupiłem nowy telefon który na paragonie miał tydzień padł po 2 dniach i dostane jakiś szajs? który może mieć max do 12 miesięcy? No to niezle.. Dzieki za odpowiedz

#1602 shilton

shilton
  • 17 posts

Posted 24 November 2013 - 14:26

to jest jakiś żart.. Przecież bez pudełka jakbym chciała sprzedać to on ma dużo niższą wartość!!!!!!! Niemożliwe, żeby były bez pudełka i to jeszcze jakieś używane!

#1603 Danio02

Danio02
  • 366 posts

Posted 24 November 2013 - 14:43

Ale tak jest, dlatego następnym razem warto pomyśleć nad zakupem w Apple Store bądź korzystać z niezgodności towaru z umową, z opcją wymiany na nowy.

#1604 OleYek

OleYek

  • 17478 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 24 November 2013 - 14:56

to jest jakiś żart.. Przecież bez pudełka jakbym chciała sprzedać to on ma dużo niższą wartość!!!!!!!
Niemożliwe, żeby były bez pudełka i to jeszcze jakieś używane!


Pudełko zostaje stare i akcesoria stare, podmieniają telefon na refurba i dają naklejkę nową na pudełko.

Zawsze jest to lepsze niż pan Józio grzebiący w telefonie, gubiący śrubki i zostawiający kurz pod ekranem czy też źle skręcający telefon, jak to się dzieje u innych producentó, gdzie grzebią w telefonach.

#1605 Trigue1

Trigue1
  • 33 posts
  • SkądBrzeg,PL

Posted 24 November 2013 - 15:11

Ale jest szansa na telefon nówkę ? Bo tam ktoś coś pisał o tych nr imei? ze zaczynają się inaczej..

#1606 OleYek

OleYek

  • 17478 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 24 November 2013 - 15:20

Ale jest szansa na telefon nówkę ? Bo tam ktoś coś pisał o tych nr imei? ze zaczynają się inaczej..


Nie, nie ma.

#1607 Fixx

Fixx
  • 194 posts
  • Skąd84200

Posted 24 November 2013 - 15:54

Powiem wam jedno ,telefony odświeżone sa tak samo wartościowe jak telefony nowe , przechodzą ta samą kontrole jakości co sztuki pakowane w pudełko . To jest lepsze wyjście niż tak jak mówił przedmówca niz pan Edek naprawiajacy nasz telefon "nie ujmując jego umiejętnościami"

#1608 Danio02

Danio02
  • 366 posts

Posted 24 November 2013 - 16:22

Powiem wam jedno ,telefony odświeżone sa tak samo wartościowe jak telefony nowe , przechodzą ta samą kontrole jakości co sztuki pakowane w pudełko .


To jest lepsze wyjście niż tak jak mówił przedmówca niz pan Edek naprawiajacy nasz telefon "nie ujmując jego umiejętnościami"


Widzisz, tylko w moim przypadku każdy refurb miał jakąś skazę na obudowie - nigdy nie było czasu na ponowne wymiany. Z kumplem było inaczej. Tuż przed końcem gwarancji wysłał słuchawkę do Regenersis, po tygodniu otrzymał nową, z 3-miesięczną gwarancją (skoro dają zupełnie inne urządzenie to gwarancja powinna być dłuższa). Po tym okresie posypało się wiele rzeczy, chcielibyście zobaczyć jego wyraz twarzy...

Przy naprawie możemy oszacować, że trochę pochodzi. Z innymi częściami takiej pewności już nie ma.

#1609 Ektos

Ektos
  • 15 posts
  • SkądPL

Posted 24 November 2013 - 16:34

Powiem wam jedno ,telefony odświeżone sa tak samo wartościowe jak telefony nowe , przechodzą ta samą kontrole jakości co sztuki pakowane w pudełko .


Wszystko fajnie gdyby nie fakt, że w nówce jest świeża bateria, a w refurbie możesz mieć już nieźle wyjechaną.

#1610 OleYek

OleYek

  • 17478 posts
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Posted 24 November 2013 - 16:54

Wszystko fajnie gdyby nie fakt, że w nówce jest świeża bateria, a w refurbie możesz mieć już nieźle wyjechaną.


A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Po prostu tak sobie wymyślasz, czy sprawdziłeś u źródła jak wygląda refurb?

#1611 shilton

shilton
  • 17 posts

Posted 24 November 2013 - 17:38

Pudełko zostaje stare i akcesoria stare, podmieniają telefon na refurba i dają naklejkę nową na pudełko.

Zawsze jest to lepsze niż pan Józio grzebiący w telefonie, gubiący śrubki i zostawiający kurz pod ekranem czy też źle skręcający telefon, jak to się dzieje u innych producentó, gdzie grzebią w telefonach.


W końcu jakaś konkretna odpowiedź. Dziękuję OleYek!

#1612 Fixx

Fixx
  • 194 posts
  • Skąd84200

Posted 24 November 2013 - 21:16

Jeżeli macie jakąś skazę na telefonie to nie możecie winić za to producenta, każdy telefon który dostaje regeneris jest pakowany w osobne pudełko, te skazy prawdopodobnie powstają przez osoby pakujące w regenersis do was .

#1613 gosu001

gosu001
  • 81 posts

Posted 24 November 2013 - 21:34

Do refurba dostaje się także protokół z Regenersis, gdzie opisane jest, że telefon został wymieniony na nowy z nowym nr IMEI. Więc przy sprzedaży, kiedy ma się pudełko ze starym IMEI i taki dokumencik kupujący może być pewien, że nie są to żadne machlojki, tylko po prostu zwykła wymiana telefonu w serwisie na "nowy". W takim przypadku, w żaden sposób moim zdaniem, brak pudełka ze zgodnym nr IMEI z telefonem może wpłynąć na obniżenie ceny. Ja akurat ze swojego refurba jestem bardzo zadowolony, bateria trzyma trochę lepiej, a także dostałem sztukę idealną z wyglądu (mój iP 5 z T-Mobile po wyciągnięciu z folii miał dwie niewielkie skazy na ramce).

#1614 Trigue1

Trigue1
  • 33 posts
  • SkądBrzeg,PL

Posted 25 November 2013 - 10:43

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? Po prostu tak sobie wymyślasz, czy sprawdziłeś u źródła jak wygląda refurb?


Twierdzi tak ponieważ refuby to telefony do 12 miesięcy :)

#1615 tommy45

tommy45
  • 110 posts

Posted 25 November 2013 - 12:06

Nie tylko do 12 miesięcy przecież… Równie dobrze refubem zostanie telefon po płatnej wymianie w serwisie, czy przy skorzystaniu z applecare.

#1616 Keffirro

Keffirro
  • 18 posts

Posted 25 November 2013 - 12:24

Czy komuś z datą zmiany statusu 19 listopada coś ruszyło? U mnie nadal bez zmian;/

#1617 sebeq90

sebeq90
  • 22 posts

Posted 25 November 2013 - 12:28

@Keffirro Mi z Data przyjęcia 2013-11-20 Status naprawy Wydany Dziś będę odbierał refubka ;p

#1618 SeNuke

SeNuke
  • 769 posts

Posted 25 November 2013 - 13:58

Wszystko fajnie gdyby nie fakt, że w nówce jest świeża bateria, a w refurbie możesz mieć już nieźle wyjechaną.

(Oczywiście nie chcę się wymądrzać) ale o ile wiem to w refurbach akurat baterie są wymieniane na fabrycznie nowe :)

#1619 Keffirro

Keffirro
  • 18 posts

Posted 25 November 2013 - 14:39

Do wszystkich, którzy czekają na iPhona 5 32GB Black:

Dzień dobry,
Uprzejmie informuję, że telefon zakwalifikował się do wymiany. Aktualnie nie posiadamy urządzeń do wymiany, czekamy na dostawę od producenta. Proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam


Tak więc sobie poczekamy.

#1620 sebeq90

sebeq90
  • 22 posts

Posted 25 November 2013 - 15:34

witam wszystkich, Dostałem dziś mojego refubka...ale osoby która do mnie dzwoni prawie w ogóle nie słychać, a dzwonek bardzo głośny jest jak ktoś dzwoni...wszystko na 100% głośności mam ustawione...refubek fajny nowy zero rysek a tu takie coś, nie mam już siły ;p znów odsyłać masakra!! Jeszcze aktualizacji do ios 7 nie robiłem ale wątpie ze cos to pomoze... edit: podczas rozmowy na słuchawkach - idealnie słychać - bez nie ; / ktoś ma pomysł jakiś? co to może być?

#1621 Trigue1

Trigue1
  • 33 posts
  • SkądBrzeg,PL

Posted 25 November 2013 - 18:37

Witam odebrałem nowy telefon , nie refuba. Sprawdzone pisząc do nich ,sprawdzone przez sklep, oraz ma literke pierwsza D. była pani ze mna która czekala na ip4 ale była w 8msc gwarancji ja 2 tydzień. no i jej wymienili na refubka. Pozdrawiam tych co mowia,ze sa ONLY refubki . :) :) :)

#1622 shilton

shilton
  • 17 posts

Posted 26 November 2013 - 15:03

A ja otrzymałam dzisiaj taką informację: "telefon został naprawiony poprzez wymianę - nowy IMEI: 01xxxxxxxxxxxx, sprzęt jest w trakcie przygotowywania do wysyłki. Pozdrawiamy." Czyli co w końcu? refurb czy nówka?

#1623 Trigue1

Trigue1
  • 33 posts
  • SkądBrzeg,PL

Posted 26 November 2013 - 15:30

Jeśli miałeś go ponad 4 miesiące to refubik . Ale to głownie zależy od nich Ja dostałem nowy kobieta odbierała już refuba a miała swój tel 8 msc a gwarancja jest do 12

#1624 shilton

shilton
  • 17 posts

Posted 26 November 2013 - 15:39

Trique - mój miał miesiąc. Czyli to będzie myślisz nowy?

#1625 sebeq90

sebeq90
  • 22 posts

Posted 26 November 2013 - 15:48

Mój miał 11 mcy, nowy dostałem z nr seryjnym zaczynającym się od DQGL z tego co wyczytałem i się dowiedziałem, jedna osoba pisz, że to refub a druga nówka;p sam już nie wiem.




4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users