Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy shuffle? - i do tego mówi po polsku? ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

#126 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 22:30

ho ho faktycznie! zwłaszcza te starsze modele słuchawek były IDEALNE do uprawiania sportu. Na moim przykładzie, kiedy musiałem założyć te pseudo słuchawki i podbiec do tramwaju, zaledwie po kilku krokach wyleciała mi najpierw jedna słuchawka, a nastepnie druga z ucha. Po prostu mistrzostwo.


zwykłe słuchawki od Apple w moim przypadku wypadają nawet podczas zwykłego chodzenia. No oprócz zimy kiedy mam ubraną czapkę,...

#127 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 11 marca 2009 - 22:30

taka, że jeżeli chcesz słuchać muzyki na innych słuchawkach to już nie możesz, poza słuchawki apple lubią się psuć, bynajmniej mnie, przy bieganiu (a do tego chyba shuffle między innymi jest) itd albo się końcówka łamie czy raz mi się "zalały" potem z uszu podczas treningu. A słuchawki Apple do najtańszych nie należą.

---- Dodano 11-03-2009 o godzinie 23:27 ----


takie same przyciski "frontowe" były w ipod s 1g :P


po pierwsze:
Bynajmniej to nie przynajmniej! :: Wordpress SEO

po drugie:

skazanie na słuchawki od apple to katastrofa, mówcie co chcecie, ale to jest cios ponizej pasa.... to sa słuchawki które nie sa jakosciowo lepsze od słuchawek za 7zł z kiosku...
vioce over tez do mnie nie przemawia, zbedna funkcja.... poprostu cos musiali dodac zamiast wyswietlacza.....
najmniej udany produkt apple jak dotej pory...(nie licząc słuchawek)

#128 Dreadmond

Dreadmond
  • 553 postów

Napisano 11 marca 2009 - 22:35


Steve niech do zdrowia wraca bo firma dryfuje w dziwnym kierunku.


Tyle, że ta decyzja z szuflą wygląda na decyzję El Jobsa... Pamiętajmy, że Steve ma obsesję na punkcie "bezprzyciskowych" gadżetów. Póki co to on jest przy sterach i firma płynie w kierunku obranym wiele lat temu. ;-)

Ciekawe, jak będą wyglądać decyzje firmy po odejsciu guru...?

#129 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 11 marca 2009 - 22:36

po pierwsze:
Bynajmniej to nie przynajmniej! :: Wordpress SEO

po drugie:

skazanie na słuchawki od apple to katastrofa, mówcie co chcecie, ale to jest cios ponizej pasa.... to sa słuchawki które nie sa jakosciowo lepsze od słuchawek za 7zł z kiosku...
vioce over tez do mnie nie przemawia, zbedna funkcja.... poprostu cos musiali dodac zamiast wyswietlacza.....
najmniej udany produkt apple jak dotej pory...(nie licząc słuchawek)


zapomniałeś jeszcze dodać MigtyMouse ;)

#130 Dreadmond

Dreadmond
  • 553 postów

Napisano 11 marca 2009 - 22:37

najmniej udany produkt apple jak dotej pory...(nie licząc słuchawek)


Możliwe, choć nie wykluczam "kilku" innych produktów. :smile:

---- Dodano 11-03-2009 o godzinie 14:38 ----

zapomniałeś jeszcze dodać MigtyMouse ;)


No właśnie. :-D

#131 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 11 marca 2009 - 22:41

zabawne, że wydajecie tak jednoznaczne osądy nie mając nigdy tego ipoda w rękach ;)

#132 Gość_soyerski_*

Gość_soyerski_*

Napisano 11 marca 2009 - 22:49

hahah a ten syntezator... jak z przeróbek na youtube :D

#133 kkowalski

kkowalski
  • 364 postów

Napisano 11 marca 2009 - 22:49

Obejrzałem Guide tour i powiem jedno - I like it :)

#134 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 11 marca 2009 - 22:55

zabawne, że wydajecie tak jednoznaczne osądy nie mając nigdy tego ipoda w rękach ;)


a czy trzeba zdobyc mount everest zeby wiedzec jak wyglada?

#135 xanael

xanael
  • 387 postów
  • SkądPL

Napisano 11 marca 2009 - 23:01

a czy trzeba zdobyc mount everest zeby wiedzec jak wyglada?


trzeba pouzywac zeby powiedziec cos o funkcjonalnosci.

#136 Grzela

Grzela
  • 950 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 marca 2009 - 23:03

Nie. Lecz trzeba zdobyć Mount Mverest aby poczuć jak to jest.

#137 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 11 marca 2009 - 23:04

trzeba pouzywac zeby powiedziec cos o funkcjonalnosci.


pogdybać zawsze można, do tego nie trzeba macać przedmiotu.

#138 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 11 marca 2009 - 23:07

zabawne, że wydajecie tak jednoznaczne osądy nie mając nigdy tego ipoda w rękach ;)


a czy trzeba zdobyc mount everest zeby wiedzec jak wyglada?

poza tym miałem 2 ipody i 2 iphone'y z pilotem w słuchawkach... wiec wiem o czym pisze...

#139 Machiavelli910

Machiavelli910
  • 215 postów

Napisano 11 marca 2009 - 23:07

Dla mnie również VoiceOver jest zbędnym gadżetem, stara szufla nie podawała tytułów, ale też nikomu to nie przeszkadzało. Poza tym sterowanie bardzo przypomina ośmianego MacBooka Tini. Kliknij 10 razy, a następnie przytrzymaj, by zwiększyć głośność - paranoja. Na plus możemy liczyć zwiększenie pojemności, ale kto zużywał całą pojemność, jaką dawała stara szufelka? Teraz mamy "1000 songs in your lighter", ale i tak ja siłowni czy na treningu posłuchamy góra kilkudziesięciu piosenek.

#140 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 11 marca 2009 - 23:14

ale nazekacie na te sluchawki... to produkt MINI econo ... dla tych co chca a maja malo lub male wymagania ... jesli ktos jest prawdziwym melomaniakiem nie kupi itoucha tylko classic z 80 GB dyskiem i sluchawkami najdrozymi na rynku, dla mnie ten ipodzik jest przyjemny minimalistyczny bez zbednych pierdol .. akurat cos co pozwoli przetrwac droge z domu do pracy ... i nie szczegolnie afiszujac sie touchpadowym ekranem :D

#141 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 11 marca 2009 - 23:15

Nie. Lecz trzeba zdobyć Mount Mverest aby poczuć jak to jest.


liczyłem na kontynuacje metafor w odpowiedzi na mojego posta....:)

#142 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 11 marca 2009 - 23:15

moja dziewczyna sie napalila jak szczerbaty na suchary wiec niedlugo zdam sprawozdanie jak to funkcjonuje

#143 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 11 marca 2009 - 23:16

Dla mnie również VoiceOver jest zbędnym gadżetem, stara szufla nie podawała tytułów, ale też nikomu to nie przeszkadzało. Poza tym sterowanie bardzo przypomina ośmianego MacBooka Tini. Kliknij 10 razy, a następnie przytrzymaj, by zwiększyć głośność - paranoja. Na plus możemy liczyć zwiększenie pojemności, ale kto zużywał całą pojemność, jaką dawała stara szufelka? Teraz mamy "1000 songs in your lighter", ale i tak ja siłowni czy na treningu posłuchamy góra kilkudziesięciu piosenek.


Na siłowni tak, ale przecież ten odtwarzacz jest używany na co dzień. 4 GB pojemności jest ok.

#144 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 11 marca 2009 - 23:22

na silownie jak najbardziej i nei chhodzi tu o ciezar ale o budowe : -maly -nie ma wyswietlacza -aluminiowy czyli nei trzeba sie martwic ze sie go udezy/przygniecie ciezarkiem a takie sytuacje mi sie zdazaly :)

#145 Marass_

Marass_
  • 94 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 marca 2009 - 23:29

Hehe wszysscy wiedza najlepiej nie mając nowej szufelki w dłoniach. Mi osobiście nowy produkt od apple się podoba jest minimalistyczny, prosty i właśnie taki ma być. Ktoś powiedział, że "taka duża pamięć jest nie potrzebna, bo i tak na siłowni przesłuchujemy tylko kilkanaście/kilkadziesiąt piosenek" tak racja, ale używając odtwarzacza w drodze do szkoły/pracy, na siłowni itp. ile można słuchać tej samej muzyki??? Tutaj wgrywasz i zapominasz. Ciekawi mnie tylko jak wygląda sprawa z baterią apple pisze, że szufelka będzie działała 10 godzin. Szkoda że nie udało im sie troche wydłuzyć pracy bateri, no ale cóż coś kosztem czegoś. Ja napewno sie na nią skusze, tylko poczekam jeszcze troche bo może wyjdą jakieś kolorowe wersje. Ciekawe jak z cena w Polsce, jeżeli zarzadaja 350zł to będzie trochę przegięcie. Jeszcze mam takie pytanie do klipsa. Nie dość że widze na nim logo apple to jeszcze wydaje mi sie, że jest ono "chromowane" jak tył ipodów?

#146 radeksoftdj

radeksoftdj
  • 563 postów
  • SkądKrzeczowice

Napisano 11 marca 2009 - 23:45

Może temat nie dotyczy bezpośrednio nowego ipoda ale chciałem sprawdzić czy jest już nowe wersja iTunes 8.1 bezpośrednio z menu iTunes ale wyskakuje mi błąd że nie może się podłączyć do serwera, u was też tak jest? Czy to jest związane z tym że na serwerach może trwać właśnie aktualizacja?

#147 loly

loly
  • 961 postów
  • Płeć:
  • SkądLongIsland, JuEsEndEj

Napisano 12 marca 2009 - 00:03

tyl jest chyba taki sam jak przod ja na silce moge sluchac jednej piosenki caly czas :)

#148 panic

panic
  • 360 postów

Napisano 12 marca 2009 - 00:18

Mi się tam nowa Szufelka podoba. Może troszkę jest z byt podłużna, ale nie jest źle ;-) Pomysł z pilocikiem - praktyczny, ale nietrafiony. Już to zauważyliście ;-) Podoba mi się najbardziej to, że możesz tego iPoda sobie "spersonalizować" :-D - możesz nakleić dowolny nadruk :-D Ogólnie fajny, ale żadna rewelacja ;-) Syntezator mowy jednak czasem przydaje się w praktyce. Jak ktoś ma w bibliotekach całe albumy i nie przesłuchał go całego, a spodobała mu się jakaś piosenka - dowie się co to ;-) zamiast szukać potem spośród 1000 utworów w iTunes.

#149 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2009 - 00:26

Ciekawe - a co z ludźmi którym po prostu takie słuchawki wypadają z ucha :> - trzeba czekać na inne..

#150 troy

troy
  • 91 postów

Napisano 12 marca 2009 - 00:58

moim zdaniem lipa. Generalnie design fajny ale rozwiązanie pilota na kablu to lipa bo odpada korzystanie z innych słuchawek. Ja mojego szufla używam jak ide na snowboard + słuchawki z "pałąkiem" bo takie najlepsze na deske tak więc nowa szufla jak dla mnie odpada. 4 gb tez by mi sie nie przydało - mam 2 gb a i tak zapełniam niecałe 50%. No a powracajac do tych słuchawek to jeszcze jak sie spieprzą (a z reguły tak sie dzieje z sluchawkami apple) to pewnie trzeba bedzie zaplacic za nowe kolo 200zł? bez sensu... krótko mówiąc - polecam wcześniejszą szufelke :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych