Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nowy shuffle? - i do tego mówi po polsku? ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
176 odpowiedzi w tym temacie

#151 krisztof

krisztof
  • 213 postów
  • SkądOlsztyn/Warszawa

Napisano 12 marca 2009 - 01:29

no dobra, to czy się podoba to kwestia gustu a jak wiadomo o tym sie nie dyskutuje. Ktoś wie od kiedy w Polsce i za ile?? 299?? 349?? w tych granicach pewnie!!

#152 kraxz

kraxz
  • 341 postów
  • SkądPrudnik, Poland

Napisano 12 marca 2009 - 09:50

Wogole to dzisiaj jak tak sobie o tym mysle to wydaje mi sie ze system sluchawkowego zmieniania utworow na 100% bedzie w nowym iPhone a system VoiceOver pozwoli na glosowe komendy - kto wie moze nawet w shuffle

#153 cizu

cizu
  • 943 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2009 - 10:22

No a powracajac do tych słuchawek to jeszcze jak sie spieprzą (a z reguły tak sie dzieje z sluchawkami apple)


ogółem słuchawki szybko padają - przynajmniej z tych małych co miałem.

#154 ksx4system

ksx4system

    :(){ :|:& };:

  • 593 postów
  • SkądPolska

Napisano 12 marca 2009 - 12:32

Niesamowity syf. Jak pierwsze zdjęcia zobaczyłem to od razu reakcja: WTF?! gdzie przyciski?! Ten pilot to poroniony pomysł. Tak, wiem - Griffin ma przejściówke z pilotem na normalne (czytaj: bardzo dobre, czy wręcz audiofilskie) słuchawki. Pamięć 4Gb i bateria, która pozwoli przesłuchać mniej niż 1/4 zawartości? PORAŻKA. Chciałem kupić szufle (są takie sytuacje, że mała przypinka + dokanałówki od Denona są wygodniejsze niż nano i nauszniki AKG), ale jedno jest pewne - TO NIE BĘDZIE NAJNOWSZA WERSJA! poprzednia szufla rulez.

#155 McYack

McYack
  • 354 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 marca 2009 - 14:22

79$? czyli tyle co same słuchawki:)

#156 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 12 marca 2009 - 14:35

Czy może mi ktoś powiedzieć jak się cofnąć np. o jeden utwór? "Geniusze" z Apple chyba o tym nie pomyśleli. .


trzeba przytrzymać "+" na 2 sec, potem ten środkowy na 3 sec i "-" na 2 sec, następnie 4 razy kliknąć na środkowy i nacisnąć "-" :lol: nie no żart, ale jak ktoś będzie posiadał to "cudo" niech napisze jakąś małą recenzję :)

#157 lashred

lashred
  • 254 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 12 marca 2009 - 15:36

trzeba przytrzymać "+" na 2 sec, potem ten środkowy na 3 sec i "-" na 2 sec, następnie 4 razy kliknąć na środkowy i nacisnąć "-" :lol: nie no żart, ale jak ktoś będzie posiadał to "cudo" niech napisze jakąś małą recenzję :)


Nie wiem czy ktos to zauważył... ale żeby wrocic do poprzedniego track' a trzeba kliknac środkowy przycisk trzykrotnie.
Apple (United Kingdom) - iPod shuffle - Controls

#158 the.rror

the.rror
  • 81 postów

Napisano 12 marca 2009 - 15:39

Według mnie jest super. Malutki, duża pojemność, zmiana głośności w słuchawkach. Naprawdę wypas. To, że nie ma klawiszy na obudowie mi nie przeszkadza, bo i tak nie używam nieApple'owskich słuchawek(nie potrzebuję jakiś mega super wypas dźwięku). Na pewno kupie Szufelkę w najbliższym czasie. Pozdrawiam!

#159 pef

pef
  • 109 postów

Napisano 12 marca 2009 - 15:56

Jeszcze mam takie pytanie do klipsa. Nie dość że widze na nim logo apple to jeszcze wydaje mi sie, że jest ono "chromowane" jak tył ipodów?


W prezentacji slyszymy ze jest ze stali nierdzewnej, wysoko polerowanej jak wiekszosc iPodow, a reszta z anodyzowanego aluminium.

Pozdrawiam.

#160 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 marca 2009 - 17:13

Ja zamiast szufelki 3G wolałbym na allegro poszukać iPoda nano albo jakiegoś fajnego, oldschoolowego iPoda mini ;)

#161 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 marca 2009 - 17:15

no dobra, to czy się podoba to kwestia gustu a jak wiadomo o tym sie nie dyskutuje. Ktoś wie od kiedy w Polsce i za ile?? 299?? 349?? w tych granicach pewnie!!


no myślę, że spokojnie w granicach 350-400 zł, albo i więcej. zależy od kursu $.
Na dzień dzisiejszy przy zakupie w Chicago (79$ + tax = 85 $) wychodzi jakieś 306 zł, a jak wiadomo SAD lubi podnosic ceny...

#162 klimeQ

klimeQ
  • 3 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 marca 2009 - 19:30

Mnie osobiście nowy iPod Shuffle nie przypadł do gustu. Czemu? Po pierwsze pilot w słuchawkach kompletnie mi nie odpowiada, a wręcz odrzuca. Po drugie wygląd, a właściwie jego rozmiary. Ostatnio miałem okazję pobawić się "szuflą" poprzedniej generacji i wydawała mi się bardzo mała, ale w porównaniu do tego iPoda to na 99% bym ją gdzieś zgubił. Po trzecie słuchawki. Nie jestem melomanem, i nie wymagam wyśmienitej jakości dźwięku ale w razie zepsucia byłbym skazany na słuchawki od apple, które wcale nie są tanie. Ale dla mnie jest jedna dobra strona tego, że jest nowy iPod Shuffle. Jaki? Starszy model stanieje, a jako że miałem na niego chrapkę od dawna nabędę go po mniejszej cenie :)

#163 Dr.No

Dr.No
  • 183 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 marca 2009 - 19:57

ja kupie shuffle jak będzie w kolorze czerwonym:D

#164 panic

panic
  • 360 postów

Napisano 12 marca 2009 - 20:07

Czerwona Szufelka 3G to marzenie i cudowny gadżet! :D Mi tam srebrna też odpowiada. Pewnie żyłą złota nie będzie, ale ogólnie mi się podoba. Co do słuchawek - poczekajcie dwa miesiące - będą i podróbki oryginałek :D

#165 PowerbookFiend

PowerbookFiend
  • 619 postów
  • SkądLandsberg/Stettin

Napisano 13 marca 2009 - 11:55

Kał. Tylko to mi przychodzi jak patrzę na ten odtwarzacz. A wiecie dlaczego? Do te fabryczne słuchawki są dobre do przepychania kibla albo wiązania chrustu na opał. Brawo Apple wasza głupota nie przestaje mnie zadziwiać! Genialnie jest zmuszać ludzi do kupowania tych kiepskich słuchawek bo inaczej cały odtwarzacz traci sens.

#166 bathez90

bathez90
  • 55 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 marca 2009 - 12:50

e nie bedzie tak kultowy jak 2G :) i w sumie sterowanie za pomoca tego pilocika tylko tez mi nie odpowiada - zostane przy pieknym 2G

#167 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 marca 2009 - 13:05

e nie bedzie tak kultowy jak 2G :) i w sumie sterowanie za pomoca tego pilocika tylko tez mi nie odpowiada - zostane przy pieknym 2G


a co jest kultowego w 2g ?

może dodanie kabla/docka dzięki czemu używanie go jako pebndrive straciło sens w stosunku do 1g ;)

#168 lukkybooy

lukkybooy
  • 25 postów

Napisano 13 marca 2009 - 15:59

jak dolar wroci do 2 zetow, to go kupie:D classic za duzy do biegania

#169 Michu

Michu
  • 2 614 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 marca 2009 - 16:35

Do bani są rozwiązania w nowej szufli. Z wyglądu i rozmiarów bardzo mi się podoba (no dobra, mógłby być ciut większy), ale to sterowanie upchnęli na chama do słuchawek. Po co? Skoro shuffle ma klips to można go przypiąć w takim miejscu że sterowanie będzie idealnie pod ręką. No i użytkownicy będą skazani na białe pchełki. Jak narazie najlepsza była szufla 1G i taką sobie kiedyś może sprawię. Jak narazie to każdy kolejny iPod jest coraz gorszy, poza touchem/iPhonem. We wszystkich modelach spadła jakość dźwięku i do tego dochodzą jakieś udziwnienia np. te nieszczęsne słuchawki. Szkoda bo wygląd i interfejs iPodów jest IMO genialny. A na szuflę 3G i tak znajdzie się mnóstwo nabywców, patrząc po tym jak niektórzy daliby fortunę za białe słuchawki bo są kul.

#170 turban13

turban13
  • 327 postów

Napisano 14 marca 2009 - 16:52

Z perspektywy ludzi w US&A to w sumie spoko rozwiązanie. Przeciętny użytkownik iPodów nie zwraca uwagi na słuchawki, chyba 99% ludzi których znam nigdy nie zmienili słuchawek na inne niż te dodane do odtwarzacza, a jak już zmienili to na Philipsy za 3,50 z kiosku. Gdybym mieszkał w Stanach leciałbym właśnie do Apple Store po tego iPoda dla mojej mamy.

#171 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 14 marca 2009 - 20:01

Tego Macbooka z kółkiem to bym wziął.

#172 tomlisek1

tomlisek1
  • 124 postów
  • SkądZ Krakowa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 17:48

ja myśle, że niedługo to komputerem będzie się sterowało tylko za pomocą słuchawek :D

#173 jabłek

jabłek
  • 622 postów

Napisano 07 kwietnia 2009 - 20:00

Aby wpisac "C" nacisnij przycisk 133 razy. Aby wpisac "V" nacisnij przycisk 134 razy. Apple chyba wlasnie w ta strone idzie :(.

#174 tomlisek1

tomlisek1
  • 124 postów
  • SkądZ Krakowa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 20:32

święta racja :D

#175 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 lutego 2010 - 19:13

Przepraszam, że odkopuje temat ale muszę to napisać ;) Na początku szufla 3G mi się nie podobała - cena, kolory... ale kiedy we wrześniu zaprezentowali te piękne kolory (zielony, niebieski), dodali wersję 2GB i do tego zobaczyłem szuflę na żywo to się zakochałem i stwierdzam, że jest świetna ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych