Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Makuserzy, startujcie wasze ściągarki - Crossover za darmo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#76 wojciechowskip

wojciechowskip
  • 10 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2008 - 14:40

teraz w ogóle strona leży - podstronki, które wcześniej chodziły już nie chodzą.

#77 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 28 października 2008 - 14:41

dobrze, ze zdarzylem pobrac wszystkie 4 wersje :P

#78 mac_user

mac_user
  • 116 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2008 - 14:47

działa! można pobrać odblokowane wersje programu:

CodeWeavers

Full Version Downloads

For today only, we are putting up fully unlocked builds.

#79 Sillow

Sillow
  • 24 postów

Napisano 28 października 2008 - 14:53

Jaka jest różnica między CO Mac Pro a CO Games Mac? Gdzieś przeczytałem, że CO Mac Pro zawiera w sobie CO Games Mac :roll:

#80 kabanos

kabanos
  • 352 postów
  • SkądW-wa

Napisano 28 października 2008 - 15:01

mi dziala az milo... to co z tym macbookiem pro z pierwszej strony ? :D

#81 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 28 października 2008 - 15:08

Teraz pisze znowu coś o rejestracji : Please check back again for registration code information later today. We're working on getting a minimal functioning site. To jak to wkońcu jest trzeba mieć jakiś kod czy nie:cool:

#82 TuX

TuX
  • 43 postów

Napisano 28 października 2008 - 15:10

Małe info dla posiadaczy procków PowerPC NIE DZIAŁA (różnice architektur procków)

#83 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 28 października 2008 - 15:22

Małe info dla posiadaczy procków PowerPC
NIE DZIAŁA
(różnice architektur procków)


Toś, żeś Amerykę odkrył nie powiem... Swoją drogą jak byk w panelu wymagań wymienione jest, że musi być intel.

#84 Brazol

Brazol
  • 174 postów
  • SkądStolica

Napisano 28 października 2008 - 15:36

Hmmm na stronce CodeWeavers można ściągnąć pełną wersje programu. Jeszcze rano był tam do sciągnięcia tylko trial. Sciągnąłem zainstalowałem no i niema nigdzie napisane żeby to był trial, niczego mi nie odlicza a w About Crossover mam na samym dole "dziekujemy za zakup"... czy to znaczy że cały ten serial jest nie potrzebny? Bo nie kumam :P

Ps. no i jest na stronce napisane: "For Tuesday, October 28, 2008 only, we are putting up fully unlocked builds." No to skoro fully unlocked to chyba zrezygnowali z tych seriali.

#85 Stasio90

Stasio90

    I hear the Angels cry, the calling my name.

  • 1 550 postów
  • SkądŁaziska Górne

Napisano 28 października 2008 - 16:22

Słuchajcie tu mam taki problem bo mam program ale nie da się zarejestrować seriala bo go wpisuję do programu i nic, a na emailu jest podane by kliknąć w link do aktywacji kodu, no ale właśnie tej stronki nie ma ja ściągnąłem tą wersje do linuxa by odpalać na nim programy.

#86 goodall

goodall
  • 369 postów

Napisano 28 października 2008 - 16:39

Ej a jak bede chcial w przyszlosci miec Maca to moge teraz sciagnac i potem za 2 tyg przerzucic i bedzie ok??

#87 MarioFC

MarioFC
  • 252 postów

Napisano 28 października 2008 - 16:40

Ja jestem ciekawy czy jutro też*będzie działać :) Bo dzisiaj działa tzn właśnie instaluję za pośrednictwem Crossover'a Premiere.. zobaczymy z jakim skutkiem..

---- Dodano 28-10-2008 o godzinie 18:45 ----
No i dupa. Komunikat w trakcie instalacji: The log file indicates then an error occured during instalation. This problem may or may not affect the operation of your software. You can find the installation log here: .... i tu ścieżka...

#88 iPaweł

iPaweł
  • 811 postów
  • SkądПри́п'ять

Napisano 28 października 2008 - 17:07

Proponuje aby ktoś w końcu podsumował tą promocje czy wystarczy pobrać te programy i zainstalować czy trzeba się nagimnastykować?

#89 AdiGITAL

AdiGITAL
  • 400 postów

Napisano 28 października 2008 - 17:15

Rano była rejestracja na maila, gdzie po odebraniu nr seryjnego należało go "aktywować". Była informacja, że aktywacja zostanie przedłużona o kolejne 48 h ale dystrybujca kodów seryjnych jedynie do północy. Do pobrania były wersje Demo, które po wprowadzeniu nr seryjnego stawały się wersjami Full. Teraz są do pobrania wersje Full, gdzie jak podaje strona są to pełne i odblokowane wersje. Nr seryjny i rejestracja jednak może być konieczna w celu uzyskania wsparcia technicznego. Radzę więc ciągnąć pliki i rejestrować się po kody aktywacyjne mimo wszystko.

#90 gitarzysta

gitarzysta
  • 516 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 28 października 2008 - 17:26

Spokojnie, panie i panowie. Naiwność jest na szczęście niekaralna. :grin:

Codeweavers ma tanim kosztem reklamę w wielu miejscach w internecie i sporo emaili, na które można rozsyłać reklamy. A czemu tanim? Bo darmowego Crossover chyba nikt jeszcze nie ściągnął.:lol:


Śni Ci się czasem, że Cię mordują albo coś podobnego?
Czemu wszędzie wietrzycie podstęp? Czemu wszystko porównujecie do Polski (cytat: promocja w stylu PL).
Ja zanim bym pisał jakie to teorie mam na ten temat, poczekałbym na rozwiązanie sprawy, czyli owe 48H

#91 woocash

woocash
  • 1 624 postów

Napisano 28 października 2008 - 17:29

Heh rozdają soft za darmo, serwery nie wyrobiły, ale przedłużyli czas rejestracji do końca października... Co więcej udostępnili pełne wersje do ściągnięcia za free - już nie demo jak to było dziś wcześniej. Pisanie że to oszustwo i darmowa reklama to po prostu buractwo :/

#92 gitarzysta

gitarzysta
  • 516 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 28 października 2008 - 17:35

Ja z koleji mam pytanie czy ta aplikacja jest lepsza od poczciwego Wine?

Baza programów, które chodzą na stronie winę jest kilkadziesiąt razy wieksz, jakie wnioski?


CrossOver to komercyjny Wine, wspiera te same aplikacje co Wine, ale tylko niektóre oficjalnie (czyli gwarantują Ci, że zadziałają).
Tak jak Xandros Linux a Kubuntu na ten przykład - niby to samo, ale Xandros jest za $.

Czy CO działa lepiej niż Wine? Czy warto płacić za Xandros'a? Odwieczny dylemat :)
Ja wolę mieć CO, bo jest typowo Macową aplikacją, bez konfiguracji, bez frustracji. No i chwilowo jednak za darmo!

#93 fraDiavolo

fraDiavolo
  • 528 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2008 - 17:44

Śni Ci się czasem, że Cię mordują albo coś podobnego?
Czemu wszędzie wietrzycie podstęp?


Nie, ale śnią mi się czasem gitarzyści powieszeni na strunach. :lol:

A firmie CodeWeavers zwracam honor. Nie było podstępu, tylko dziwne kombinowanie z jakimiś rejestracjami/aktywacjami. Nie było to oszustwo, tylko zwykła nieudolność.

Hmmm na stronce CodeWeavers można ściągnąć pełną wersje programu. Jeszcze rano był tam do sciągnięcia tylko trial. Sciągnąłem zainstalowałem no i niema nigdzie napisane żeby to był trial, niczego mi nie odlicza a w About Crossover mam na samym dole "dziekujemy za zakup"... czy to znaczy że cały ten serial jest nie potrzebny?


Skoro ściągnąłeś trial, to znaczy, że za 30 dni program upomni się o rejestrację. Tak działają ich dema.

#94 art.mariusz

art.mariusz
  • 1 542 postów
  • SkądKatowice

Napisano 28 października 2008 - 17:58

Zarejestrowalem sie rano i sie nie doczekalem na nr seryjny.
Teraz wchodze od nowa na stronke, sciagam od nowa programik gdzie juz nie jest napisane Trial i po prostu dziala.
CodeWeavers

#95 Sisar

Sisar
  • 253 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 października 2008 - 18:20

Widzę że pod `tigerem to nie działa ? Ściągnąłem i pisze "system not supported" :(

#96 Aryman

Aryman
  • 678 postów
  • SkądEdinburgh

Napisano 28 października 2008 - 18:43

To ostatnie z osamą to jest niemożliwe bo on praw3dopodobnie jest już martwy :P

#97 trzesiu

trzesiu
  • 31 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 października 2008 - 18:50

Sisar, Działa pod Tigerem bez żadnego ale. Problemem u Ciebie, wnosząc po opisie, jest raczej procesor ppc - CrossOver jest Intel-only.

#98 mimon

mimon
  • 158 postów
  • SkądMaków Maz

Napisano 28 października 2008 - 18:52

najbradziej mi się to podobało: "złapanie i osądzenie Osamy Bin Ladena" :D

#99 iPaweł

iPaweł
  • 811 postów
  • SkądПри́п'ять

Napisano 28 października 2008 - 18:56

Działa u mnie również :)

#100 dsy

dsy
  • 633 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2008 - 18:57

Takie pytanie po co dwie wersje dla maca? To znaczy, że na wersji pro nie da się odpalać gier?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych