Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Makuserzy, startujcie wasze ściągarki - Crossover za darmo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 28 października 2008 - 00:09

[NEWSHUGE]http://farm4.static.flickr.com/3163/2979922324_49934c231c_o.jpg[/NEWSHUGE]

Najpopularniejszy program umożliwiający uruchamianie programów dla Windows z poziomu Mac OS X-a i Linuksa, 28 października będzie można dostać za darmo - ogłosił wczoraj Jeremy White, prezes firmy CodeWeaver.

A wszystko to przez kryzys finansowy jaki dotknął Amerykę i spowodował gwałtowną obniżkę cen benzyny w Stanach Zjednoczonych. White obiecał, że - jeśli ceny paliw spadną do 2,79 dolara za galon - nie będzie miał wyboru i w akcie przypływu szaleństwa udostępni program CrossOver za darmo. To szaleństwo właśnie trwa - odwiedzając stronę CodeWeavers każdy może otrzymać kod uprawniający go do darmowego ściągnięcia jednej z bardziej udanych aplikacji pozwalającej na współpracę „windowsowskich” programów z systemami Mac OS X i Linux. Sam White akcję kwituje w dość ciekawy sposób:

Nasz wicedyrektor sprzedaży, gdy dowiedział się o całej akcji, z wrażenia wylał całą kawę na swoją koszulę. Takie przedsięwzięcie w dobie kryzysu może wyrządzić duża szkodę naszej firmie. Ale właściwie patrząc w jaką stronę zmierza teraz Ameryka, to za kilka miesięcy każdy może znaleźć się na ulicy w samych skarpetkach, stojąc w kolejce po zupę z wiewiórek, więc dlaczego by nie dać programu za darmo właśnie teraz?


White nie ma zamiaru zaprzestać na jednej obniżce i już szykuje następną - CrossOver będzie dostępny za darmo, jeśli będą spełnione będą określone warunki:

- przywrócenie notowań giełdy do stanu sprzed kryzysu
-spadek cen galona mleka do 3,5 dolara
-stworzenie chociaż jednego dodatkowego miejsca pracy w swej firmie jeszcze w tym roku kalendarzowym
-przywrócenie średnich cen mieszkań w USA do stanu z pierwszego stycznia 2008 roku
-złapanie i osądzenie Osamy Bin Ladena


Najnowsza wersja CrossOver Mac (7.10) miała premierę 22 października. Listę zmian można sprawdzić klikając tutaj
Więcej o CrossOver Mac tutaj


Źródło: CodeWeavers - Your Home for Windows Compatibility on Mac and Linux

[NEWSINDEXHUGE]http://farm4.static.flickr.com/3018/2979922532_1f1002b4c7_o.jpg[/NEWSINDEXHUGE]
[NEWSINDEXSMALL]http://farm4.static.flickr.com/3280/2979065685_c69fc4af41_o.jpg[/NEWSINDEXSMALL]

#2 tromba

tromba
  • 105 postów

Napisano 28 października 2008 - 00:49

nie moge znalezc nic na tej stronie, czy komus juz sie udalo sciagnac program??

#3 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 28 października 2008 - 00:52

Jeszcze troszke za wczesnie, akcja powinna ruszyc w Polsce miedzy 6 a 9 rano w zaleznosci wg jakiego czasu w USA startuje akcja.

#4 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 28 października 2008 - 01:06

# tonymontana Ten baner free mogłeś umieścić w znacznie większym rozmiarze bo na mojej 30tce ten wygląda trochę skromnie :D :D :D

#5 jankor

jankor
  • 1 550 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 października 2008 - 01:24

Fajnie, fajnie :D trzeba bedzie rano poszperac.

#6 Ojciec Fernando

Ojciec Fernando
  • 264 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 października 2008 - 01:32

Nie usłyszałem o tym programie... poza tym widzę, że obsługuje kilka przygodówek oraz kilka klasycznych pozycji. Może by dało radę ruszyć The Riddle of Master Lu? :<>

#7 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 28 października 2008 - 01:32

#
tonymontana

Ten baner free mogłeś umieścić w znacznie większym rozmiarze bo na mojej 30tce ten wygląda trochę skromnie :D :D :D


Na 30 tce to dopiero musi byc widok.. Mozna wystawic za okno -monitor robilby jako billboard tej akcji :)

---- Dodano 28-10-2008 o godzinie 03:34 ----

Nie usłyszałem o tym programie... poza tym widzę, że obsługuje kilka przygodówek oraz kilka klasycznych pozycji. Może by dało radę ruszyć The Riddle of Master Lu? :<>


Hmm tego nie wiem, ale swego czasu odpalilem na tym San Andreasa wiec wszystko jest mozliwe.

#8 naresh

naresh
  • 2 079 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2008 - 02:19

Podejrzewam ze trzeba sie rowniez zarejestrowac i zalogowac... maja tam dzial (dla zarejestrowanych) "Special Deals", ale narazie nic tam nie ma

#9 enton

enton
  • 51 postów

Napisano 28 października 2008 - 04:04

Terefere....jak takie warunki będą spełnione, oddaje mego MBP za darmo. Dobra akcja promocyjna w czasach kryzysu.

#10 uaru

uaru
  • 256 postów
  • SkądWrocław, Haga, Sendai, Tokyo

Napisano 28 października 2008 - 04:51

Nie jestem pewien, czy to takie szalone. Prawda jest taka, że gdyby nie ta promocja, to nigdy bym CrossOver nie kupił. A tak, ściągnę. I zawsze jest szansa, że spodoba mi się na tyle, że jendak zdecyduję się zaplacić za nowszą wersję... a ci, którym ten program był potrzebny, pewnie go już kupili. Takich, którzy potrzebują, a jeszcze nie kupili, pewnie tak wielu nie ma... a tylko ich można wliczyć w koszta.

#11 Tojot

Tojot
  • 1 187 postów

Napisano 28 października 2008 - 04:58

@enton: pozwól mi być pierwszym który zgłasza się po odbiór ... to tak na wszelki wypadek ]:->

#12 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 października 2008 - 06:12

fajnie że udostępniają program za darmo, szkoda, że tylko strona, z której można go pobrać, nie działa ;]

EDIT: Już działa ;]

EDIT2: Znów nie działa, musi być bardzo przeciążona

---- Dodano 28-10-2008 o godzinie 06:55 ----
Dołączona grafika :lol:

#13 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 28 października 2008 - 07:07

pierwszy raz słyszałem o takiej aplikacji. Gdzie jest lista gier jakie można zainstalować ? No i w jaki sposób to trzeba robić ? I jak dostać kod aktywacyjny ?

#14 gocur

gocur
  • 573 postów

Napisano 28 października 2008 - 07:13

Kod ZDOBYTY!!!! :):):):)

#15 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 października 2008 - 07:14

pierwszy raz słyszałem o takiej aplikacji. Gdzie jest lista gier jakie można zainstalować ? No i w jaki sposób to trzeba robić ? I jak dostać kod aktywacyjny ?


polecam po prostu wypróbować, ja także pierwszy raz usłyszałem, i właśnie instaluję Mafię ;]

#16 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 28 października 2008 - 07:23

no niestety ale chyba za późno tu wszedlem :) strona jest down and rip :P i chyba juz nie da sie zdobyc kodu ;)

#17 earnur

earnur
  • 72 postów
  • Skądze Słupska

Napisano 28 października 2008 - 07:25

Jeśli pojawi się wam stronka jak u kolegi JędrekMac to kliknijcie po prostu link Lame Free Duck Challenge i tam w pierwszym newsie jest wszystko wyjaśnione (nie trzeba się rejestrować na ich stronie, wystarczy podać swojego meila :) )

#18 dariuszroman

dariuszroman
  • 189 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2008 - 07:31

Zainstalowalem CO, pobralem dla proby IE i straaaaaasznie wolno to chodzi. Nie dzialam przez BootCamp na MacBookPro. Czy jesli uruchamia sie CrossOvera na macowej partycji to zainstalowany program tez wam chodzi jak mucha w mazi? U mnie w ogole nie da sie z tego korzystac. Chcialem zainstalowac Visio, ale nawet do tego nie podchodze bo jesli zwykla przegladarka nie daje rady.

#19 Rogue

Rogue
  • 17 postów

Napisano 28 października 2008 - 08:01

Zassane, formalności załatwione ale z gier na PC to mam w domu tylko Half Lifea 2 na PC i Guild Wars jedynkę... Ciekawe czy Wiedźmin by na tym ruszył?:-)

#20 Daniel

Daniel
  • 925 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 października 2008 - 08:06

Jak pewnie wiecie strona wisi, ale twórcy są tego świadomi i napisali: "You will be able to unlock your serial number that was emailed to you for an extended time, (an additional 48 hours), due to this downtime. We will simply stop giving out new serial numbers at 23:59 (Midnight) Central Standard Time." Więc damy rade:)

#21 przemekf

przemekf
  • 1 308 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 października 2008 - 08:23

Czyli dzisiaj można zamówić numerek, a jutro pobrać aplikację. Super :)

#22 Molimo

Molimo
  • 3 695 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 października 2008 - 08:31

Program jest, serial jest, a program i tak odrzuca numerek, bo jest niepoprawny (?) ...

#23 DanteKarlini

DanteKarlini
  • 55 postów
  • SkądTychy

Napisano 28 października 2008 - 08:34

-złapanie i osądzenie Osamy Bin Ladena

Że niby co kurna?

#24 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 października 2008 - 08:35

Program jest, serial jest, a program i tak odrzuca numerek, bo jest niepoprawny (?) ...


bo z tym numerkiem, który dostajesz na maila, musisz się zarejestrować na stronie, która teraz nie działa. Potem dopiero w programie logujesz się używając maila i hasła, które sobie wybrałeś, rejestrując się za pomocą kodu na stronie.

#25 Gringo997

Gringo997
  • 779 postów
  • Skądnieznana

Napisano 28 października 2008 - 08:40

dokladnie u mnie tez nie dziala klucz ktory dostalem :/ sciagnalem wejsce pro i games nie moge za zadne skarby zainstalowac Heroes III :/ wyskakuje blad przy poczatku i stalacji "compression error" czy cos takiego...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych