Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Makuserzy, startujcie wasze ściągarki - Crossover za darmo!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
163 odpowiedzi w tym temacie

#26 cew

cew
  • 27 postów
  • Skądz Okola :)

Napisano 28 października 2008 - 08:54

bo strona, na której trzeba zarejestrować się z kodem z maila po prostu nie działa... zastanawiam się, czy to nie jest tylko reklamowa ściema... czy komuś udało się odpalić program?

#27 TuX

TuX
  • 43 postów

Napisano 28 października 2008 - 09:16

ja sobie wygenerowałem 2 klucze na maca i linucha, zawsze się przyda (tylko nie wiem jeszcze co ja będę na macu instalował bo mam soft który jest mi potrzebny). Ogólnie programik polecam, jest o wiele bardziej dopracowany niż wine a dla tych co chcą sobie giery instalować proponuje zainteresować się cedegą(wsparcie bibliotek directx )

#28 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 28 października 2008 - 09:25

Teraz przekierowuje przy próbie wejścia na register...

#29 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 28 października 2008 - 09:28

Strona w dalszym ciągu nie działa, a tu do jutra jest czas-ciekawie to wykombinowali to taka promocja w PL stylu:lol:

#30 ALFPL

ALFPL
  • 76 postów

Napisano 28 października 2008 - 09:45

Niech koledzy zwroca uwage na to ze klucz dziala tylko 48 godziny mignal mi taki monit chyba.

#31 rrapa

rrapa
  • 32 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 28 października 2008 - 09:48

NIe dziala i nie mozna aktywowac moze dlatego - We will simply stop giving out new serial numbers at 23:59 (Midnight) Central Standard Time.

#32 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 28 października 2008 - 09:49

Niech koledzy zwroca uwage na to ze klucz dziala tylko 48 godziny mignal mi taki monit chyba.


Dokładnie tak ;)
This serial code will be valid until 23:59 (Midnight)
Wednesday October 29th Central Standard Time (CST)

#33 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 28 października 2008 - 10:06

Fajnie to obmyślili każdy kto wejdzie na stronę dostanie kod umożliwiający zarejestrowanie (czy coś w tym stylu) - ale nie ma mowy o tym że każdy będzie mógł zarejestrować. Przeciążenie przeciążeniem ale mi to wygląda na celową zagrywkę ... :D

#34 BilboBaggins

BilboBaggins
  • 398 postów
  • SkądWrocław

Napisano 28 października 2008 - 10:09

Niech koledzy zwroca uwage na to ze klucz dziala tylko 48 godziny mignal mi taki monit chyba.

Jak juz ktos wczesniej wspomnial w temacie proces wyglada nastepujaco:
1. Rejestrujesz swoj mail na stronie (ta akurat dziala) i dostajesz na niego klucz,
2. Tym kluczem rejestrujesz sie na innej stronie (ktora nie dziala) i dostajesz aktywacje aplikacji,
3. Sciagasz app, aktywujesz i bangla.

Informacja o ograniczonej waznosci numeru dotyczy tego pierwszego. W zwiazku z downtime'm serwera rejestracji numer wyslany w mail'u bedzie wazny przez dodatkowych 48 godzin. Aplikacja bedzie aktywowana na zawsze, z pelnym support'em etc. Fajny bajer, swoja droga :].

Ciekawe, czy CS'a na moim MB pociagnie... Nie chce mi sie instalowac Windows w dual boot tylko po to, zeby czasem z bratem pograc w jedna gre :).

#35 baq_ole

baq_ole
  • 236 postów
  • SkądTomaszów Mazowiecki, Poland

Napisano 28 października 2008 - 10:13

pomijając RIP strony to czy umożliwia ona zainstalowanie gg lub playerów video spod windy ??

#36 tromba

tromba
  • 105 postów

Napisano 28 października 2008 - 10:36

Czym sie różni wersja game od pro?? czy na pro mozna instalowac autocada??

#37 nimphe

nimphe
  • 31 postów
  • Skąd3city

Napisano 28 października 2008 - 10:37

ktoś się orientuje czy CS Source poleci na iMacu przy użyciu tej aplikacji?

#38 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 października 2008 - 10:45

ponieważ używam CrossOver od dłuższego czasu, to polecam Wam jednocześnie sprawdzać gry pod Ciderem (http://www.myapple.p...y-poradnik.html) bo niektóre działają wtedy dużo szybciej (san andreas pod CO ledwo zipie przy 1280X800/medium a pod Ciderem 1920/1200/full działa super)

#39 sienek

sienek
  • 139 postów

Napisano 28 października 2008 - 11:04

to co jest wkoncu z tym wszystkim? dostalem maila z tym serialem i co mam dalej czynić ??

#40 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 października 2008 - 11:10

to co jest wkoncu z tym wszystkim? dostalem maila z tym serialem i co mam dalej czynić ??


Przeczytaj może najpierw wcześniejsze posty (np. post Bilba na tej samej stronie) zanim zaczniesz zadawać tego typu pytania.

#41 sienek

sienek
  • 139 postów

Napisano 28 października 2008 - 11:11

2. Tym kluczem rejestrujesz sie na innej stronie (ktora nie dziala) i dostajesz aktywacje aplikacji,
3. Sciagasz app, aktywujesz i bangla.
.


czyli ze niby co?
skoro ta strona nie dziala?

#42 MacKozer

MacKozer

  • 7 214 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 października 2008 - 11:13

czyli ze niby co?
skoro ta strona nie dziala?


Oj chyba poleci ostrzeżenie za brak czytania ze zrozumieniem. Przeczytaj CAŁY POST Biliba...
Masz tam wszystko wyjaśnione.

#43 MarcinWitek

MarcinWitek
  • 1 574 postów
  • SkądMars

Napisano 28 października 2008 - 11:25

Wysłałem e-maila do nich ... czemu nie pozwalają mi wejść na stronę register :D :D :D

#44 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 28 października 2008 - 11:32

pewnie dbaja o serwery :D fajna ta promocja poczekam do jutra moze w nocy bedzie mniejszy ruch zeby sie zalogowac :D chce wiecej takich akcji :D

#45 sfinks

sfinks
  • 288 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 28 października 2008 - 11:37

czyli póki co, nie udało się jeszcze nikomu użyć otrzymanego seriala? bo podejrzewam, że radosne hiphiphuraa kilku przedmówców było tylko z powodu zdobycia takowego :)

#46 Drabi

Drabi
  • 38 postów
  • SkądStrzelce Opolskie

Napisano 28 października 2008 - 11:46

obawiam się, że tak właśnie to może wyglądać... podzielam zdaje się Twoj i niektórych los...

#47 fraDiavolo

fraDiavolo
  • 528 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 października 2008 - 12:01

Spokojnie, panie i panowie. Naiwność jest na szczęście niekaralna. :grin: Codeweavers ma tanim kosztem reklamę w wielu miejscach w internecie i sporo emaili, na które można rozsyłać reklamy. A czemu tanim? Bo darmowego Crossover chyba nikt jeszcze nie ściągnął.:lol:

#48 cew

cew
  • 27 postów
  • Skądz Okola :)

Napisano 28 października 2008 - 12:04

Czyli chyba sprawdzą się moje wcześniejsze podejrzenia, że to jedna wielka ściema... czy komuś udało się zarejestrować produkt? serwer padł i już chyba nie wstanie :)

#49 Redviking

Redviking
  • 583 postów

Napisano 28 października 2008 - 12:11

The CodeWeavers Lame Duck Presidential Challenge will make its software products downloadable for free to all Americans for 24 hours at www.CodeWeavers.com if President Bush accomplishes at least one of the following goals:
1) Reduce the Price of Gas: Gas costs about $3.79 a gallon in the Twin Cities, a full buck more than this time last year. If the average price here drops below $2.79 per gallon, this goal is met.

Troche to studzi zapal.

#50 cew

cew
  • 27 postów
  • Skądz Okola :)

Napisano 28 października 2008 - 12:14

ale serial przesłali na mail z nie amerykańskiego serwera....




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych