Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Palringo, klient sieci IM | GG | Jabber | MSN | AIM | YIM | iChat | GTalk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#151 krzyzak0

krzyzak0
  • 227 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2008 - 23:48

Dzięki wielkie! A jeśli zapomnę zamknąć jakąś aplikacje to da się sprawdzić które są uruchomione w tle?

#152 tasman

tasman
  • 77 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 listopada 2008 - 01:19

Powiedzcie mi koledzy, co z kontaktami na Parlingo, wiem że muszą być one wyeksportowane w pliku tekstowym, ściągnąłem gg starsze i wklepałem parę kontaktów, owszem działa, z tym że ja od x lat siedzę na tlenie, i tam mam swoje kontakty z gadu, jest ich ponad 200 , nie chce mi się wszystkich przepisywać, czy jest jakiś hmm konwerter lub coś w tym stylu, żeby był mi w stanie przekonwertować kontakty z pliku xml wyeksportowanego z tlena do pliku txt ?

#153 kabanos

kabanos
  • 352 postów
  • SkądW-wa

Napisano 04 listopada 2008 - 09:14

a nie latwiej wyeksportowac je na serwer ? Palringo samo pobiera z serwera liste

#154 tasman

tasman
  • 77 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 listopada 2008 - 13:53

No tak, ale listy w xml nie pobiera , a taką wysyła na serwer tlen :P tylko listę w txt, a takowej nie mam ;p musiał bym wszystko przepisywać.

#155 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 13 listopada 2008 - 20:31

Wszyscy psiocza, ze w SMS nie ma landscape, ze w Mail nie ma, ze Apple nie zrobilo,ale jak ktos robi aplikacje trzecia to tego trybu nie ma. Czemu?

#156 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 listopada 2008 - 23:01

mySMS pracuje w landscape ;)

#157 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 listopada 2008 - 23:03

iRealSMS tez + w nowej wersji 2.0 bedzie widok ala chat

#158 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 14 listopada 2008 - 12:16

No wiem, wiem, korzystam z biteSMS ;) Chodzilo mi o to, ze ludzie narzekaja, ze Apple tego nie zrobi i trzeba tworzyc dodatkowe oprogramowanie, jednak w aplikacjach trzecich (tu: Palringo) nie ma poziomej klawiatury, czemu?

#159 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 listopada 2008 - 12:28

po wydaniu ostatniej wersji support napisał, ze w kolejnej będzie zwróćcie uwagę, że do większości app landscape zagościł dopiero w ostatnich aktualizacjach

#160 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 14 listopada 2008 - 22:33

Czyli można spodziewać się landscape w uaktualnieniu Palringo?

#161 Thadel

Thadel
  • 162 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 19 listopada 2008 - 20:32

+ jest to że jest też wersja polska :) zawsze jakiś miły akcent, nie to że po ang nie rozumiem, ale zawsze :) bardzo fajna opcja, zassałem, tylko że narazie nie mam wi-fi, wypróbuje później

#162 Artjas79

Artjas79
  • 3 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 12:09

JAK USUNĄĆ KONTAKTY GG W PALRINGO Z MOJEGO IPHONE3G ??? PONOĆ TO NIEMOZLIWE CZY KTOŚ ROZGRYZŁ SPOSÓB ???

#163 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 stycznia 2009 - 12:15

caps-lock off w palringo się nie da, po prostu. wejdź sobie na web-gg i go wywal jeżeli tam się da ;)

#164 Artjas79

Artjas79
  • 3 postów

Napisano 08 stycznia 2009 - 12:18

OKI DZIĘKI caps już off

#165 maxi33

maxi33
  • 911 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 stycznia 2009 - 22:48

moze mi ktos powiedziec ,czemu w moim parlingo nie laduja sie zadne kontakty? moge pisac wiadomosci itp..jakis pomysl? pozdr EDIT: Ok sorry juz sobie poradziłem xD

#166 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 13 lipca 2009 - 20:36

Mam pytanie. Wlasciwie jedno zwiazane z Parlingo drugie nie. Czy da się jakoś wyeksportować kontakty z Adium i potem zaimportować w Parlingo?

#167 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 lipca 2009 - 20:44

adium automatycznie eksportuje kontakty palringo automatycznie je importuje

#168 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 14 lipca 2009 - 19:49

Musiałbym przeczytać z 10 wątków i tak pewnie nie znalazłbym odpowiedzi. Rozumiem ze jak już jestem w parlingo, stanę się on-line i rozmawiam to połączenie jest jedno? Tzn nie jest tak ze wysylam wiadomosc to jedno polaczenie otrzymuje drugie itd. A co jesli jestem w aplikcji i zablokuję iP poprzez Power? Polaczenie jest zakonczone i po odblokowaniu jestem w Parlingo ale laczy sie na nowo wiec to jest juz nowe polaczenie i oddzielnie liczone np. przez Orange?

#169 krakers

krakers
  • 8 135 postów
  • SkądNibylandia

Napisano 14 lipca 2009 - 20:07

Połączenie jedno. A co do drugiego nie jestem pewien. W przypadku Wifi niemal na pewno zakończy połączenie. W przypadku EDGE/3G raczej nie, ale dobrze żeby ktoś potwierdził.

#170 bajej

bajej
  • 360 postów

Napisano 14 lipca 2009 - 20:23

Mam taki problem. po ostatniej aktualizacji Palringo rozmowy wygladają strasznie dziwnie. Mianowicie osoba X napisze pod rzad powiedzmy 6 wiadomosci, kiedy na to odpiszę, moja wypoiwiedź pojawia się np jako 2ga od góry, lub gdzies w srodku zamiast na samym dole. Powoduje to ze wszytsko staje sie strasznie chaotyczne. O co chodzi?

#171 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 14 lipca 2009 - 20:26

Mam taki problem. po ostatniej aktualizacji Palringo rozmowy wygladają strasznie dziwnie.
Mianowicie osoba X napisze pod rzad powiedzmy 6 wiadomosci, kiedy na to odpiszę, moja wypoiwiedź pojawia się np jako 2ga od góry, lub gdzies w srodku zamiast na samym dole. Powoduje to ze wszytsko staje sie strasznie chaotyczne.

O co chodzi?


Zauważyłem to samo. Ale zapomniałem się o to dopytać.

Z tego co zauważyłem to czas dodania wiadomości jest ustalany w momencie kiedy klikniesz na ten pasek do wpisania wiadomości.

Ale zauważyłem też, że jest zupełnie inny czas wiadomości przychodzącej z czasem mojego iP.

Np. jest na iP godzina 21.25 a jak ktos napisze to pokazuje się godzina 21.26.

#172 pidipius

pidipius

    iOS Developer

  • 571 postów
  • SkądKatowice

Napisano 17 lipca 2009 - 09:38

U mnie to samo. Nigdzie nie znalazłem jak dotąd żadnego rozwiązania. Miejmy nadzieję, że wkrótce to poprawią. Teraz Palringo jest bezużyteczne w sieci gg...

#173 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 17 sierpnia 2009 - 09:52

Palringo Premium 2.6 - aktualizacja

Kilka dni temu do App Store trafiła aplikacja Palringo w wersji 2.1, a wraz z nią płatna edycja Premium. Czym się różni od wersji darmowej? Dowiecie się tego czytając poniższy tekst.

Pierwszą ze zmian jest brak reklam, które pojawiały się w wersji darmowej. Oprócz tego użytkownicy dostali do wyboru 4 skórki okna rozmowy:

Dołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafika


Oprócz tego osoby korzystające z Palringo dostały wsparcie dla awatarów (Funkcja nie jest obsługiwana we wszystkich protokołach, np. w wypadku rodzimego Gadu-Gadu nie działa. W obecnej wersji nie możemy też wybrać własnego obrazka). Korzystanie z tych obrazków nie jest jednak konieczne, co dla osób używających programu bez aktywnego połączenia wifi jest dużym plusem.

Dołączona grafika


Edycja Premium obsługuje także tryb poziomy. Po przełączeniu się do niego wyłączone zostają (nie licząc tła) tematy/skórki w oknie rozmowy (Zrozumiałe, gdyż przy włączonych tematach w trybie landscape z klawiaturą na wierzchu widoczna byłaby raptem jedna wiadomość). Jeśli nie chcemy, aby komunikator przełączał się do trybu poziomego funkcję można wyłączyć.

Dołączona grafika


Na koniec pozostawiłem omówienie samych powiadomień Push. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy spytani o to, czy chcemy, aby Palringo używało wspomnianej funkcji. Po zezwoleniu aplikacji na korzystanie z Push Notifications musimy jeszcze włączyć ich obsługę dla wybranych przez nas protokołów. Online możemy być przez około 24 godziny, później musimy uruchomić program, aby połączył się na nowo. Na chwilę obecną Push w Palringo nie obsługuje wiadomości, które otrzymujemy w ramach grup. Niestety w okienku z treścią wiadomości nie jest wyświetlana nazwa kontaktu, tylko coś w rodzaju jego ID, odpowiedniego dla protokołu (Numer w Gadu-Gadu, adres email w Messengerze, etc.).

Dołączona grafika Dołączona grafika


Palringo Premium 2.5 - Aktualizacja

W wersji 2.5 dodano także możliwość przechowywania historii rozmów na serwerze producenta. Jednak w obecnym kształcie przeszukiwanie archiwum obecnego na serwerze jest dosyć niewygodne, gdyż odbywa się poprzez wczytywanie kilku wcześniejszych wypowiedzi. więc jeśli chcemy odnaleźć starszą wiadomość musimy się trochę pomęczyć. W nowej wersji przeprojektowano też okno rozmowy. Pojawiły się też nowe skórki wspomnianego okna. Niestety nie można wybierać emotikon z panelu, tylko trzeba je ręcznie wpisywać z klawiatury.

Ostatnią nowością w wersji 2.5 jest możliwość włączenia filtra antyspamowego osobno dla sieci Palringo, a osobno dla pozostałych sieci. Jest dobre rozwiązanie ponieważ działanie filtra sprowadza się do blokowania wszystkich osób z poza listy kontaktów.

Dołączona grafika


Wspomnę jeszcze tylko o stabilności aplikacji, która była bolączką poprzedniej wersji. Lista kontaktów jest już wczytywana w całości. Program nie wraca już tak często do SpringBoard'u, przywrócono też wyszukiwarkę kontaktów.

Palringo Premium 2.6 - Aktualizacja

Dzisiaj wydana została kolejna aktualizcja. W Wersji 2.6 przeprojektowane zostały okna z listą usług, ustawieniami wybranego protokołu, logowania oraz ustawień samej aplikacji. Dzięki temu nasz status jest wyraźnie widoczny, a odnalezienie konkretnej opcji w preferencjach programu znacznie łatwiejsze.

Dołączona grafika http://public.bay.li...lringo26_03.jpg


Prócz tego autorzy komunikatora przywrócili panel wyboru emotikon oraz możliwość wyłączenia automatycznej blokady ekranu w czasie działania aplikacji. Pojawiły się także dwie nowe skórki okna rozmowy.

http://public.bay.livefilestore.com/y1p83_WZFgE_EkaJm7zr9LSKDtrsJ7Xwcw2rFg1pM-7xTz1YNhMS0g91847W2PJjTr7wuOmWf8vbDHtTwlDk973WQ/palringo26_04.jpg http://public.bay.li...lringo26_05.jpg


Aplikacja kosztuje 3,99 Euro.
Źródło

#174 MateuszNagórski

MateuszNagórski
  • 85 postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 23:39

Czy da się jakoś rozwiązać problem zwisu Parlingo przy próbie założenie konta GG? (przepraszam post do usunięcia nie zauważyłem, że w dziale iPhone)

#175 grelson2

grelson2
  • 86 postów
  • SkądPoznań / Zielona Góra

Napisano 21 sierpnia 2009 - 07:53

Ja też tak mam, ale zauważcie że na gg w komputerze też tak czasem jest że ktoś ma inną godzinę wysyłania wiadomości, tylko że GG ich nie sortuje wg czasu a Palringo tak. Powiedzcie mi lepiej czy jest jakieś rozwiązanie na to żeby się zalogować jako niewidoczny! :P bo co bym nie robił zawsze jest dostępny za 1 razem. W nowej wersji dodali kopiowanie (nareszcie). Zawsze mnie wkurzalo jak ktoś mi linka wysłał i nie miałem co z nim zrobić, choć aż się prosi żeby go w safari otworzyć. I jeszcze jedno też tak macie że czasem linki do was nie docieraja?? (Antyspam mam wyłączony)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych