Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Palringo, klient sieci IM | GG | Jabber | MSN | AIM | YIM | iChat | GTalk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#176 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 21 sierpnia 2009 - 09:25

Palringo zna ten błąd i obiecało poprawić. Ponoć da się to zrobić od strony serwerowej (jakieś niedopatrzenie przy znacznikach czasowych między telefonem a serwerem) Co do linków, gadu gadu filtruje linki serwerowo.

#177 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 22 sierpnia 2009 - 19:04

są komunikatory i jest beejiveIM (i tyle w temacie) ;)

#178 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 sierpnia 2009 - 19:21

biskup - beejiveIM nie jest komunikatorem? to kicha...

#179 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 22 sierpnia 2009 - 20:05

beejiveIM nie obsługuje natywnie GG, jedynie jabbera - a jak jest z jabberem każdy wie, niby działa, ale do czasu. Przeprowadzka średnio co rok nie jest fajna.

#180 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 sierpnia 2009 - 20:15

beejiveIM nie obsługuje natywnie GG, jedynie jabbera - a jak jest z jabberem każdy wie, niby działa, ale do czasu. Przeprowadzka średnio co rok nie jest fajna.


Bzdura. Ale temat jest o Palringo, więc nie nawiązujmy już do BeejiveIM. A zdanie mam takie jak biskup - jaki komunikator by nie wyszedł, zostaję właśnie przy BeejiveIM. Jest wart każdych pieniędzy.

#181 kiler129

kiler129
  • 403 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 22 sierpnia 2009 - 22:44

Przerpowadzki jabbera nie ebdziesz musial robic jak zalozysz wlasny serwer jabbera :)

#182 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 22 sierpnia 2009 - 22:56

Co do jabbera - JabbIM - uzywam pare lat, padadl raz - od tego czasu wprowadzili backupowa maszyne. Tona funkcji w tym transport do GG - dzieki ktoremu mozemy logowac sie z kilku klientow na raz. Umozliwia to takie kombinacje jak np:
Posiadajac na stale ustawiony status na tlefonie na Away ustawiamy sobie przejscie na Away po paru minutach na komputerze. Efekt? Wiadomosci nie dochodza na telefon do czasu az nie bedzie nas chwile przy kompie i zmieni sie na nim status na Away - wtedy oba klienty maja rowny priorytet i oba otrzymuja wiadomosci. Jedna z wielu zalet Jabbera i jeden z powodow dla ktorych przenioslem na niego GG ;)

#183 Morgoth_

Morgoth_
  • 221 postów
  • SkądPoznań

Napisano 23 sierpnia 2009 - 08:48

Palringo w wersji lite też może mieć tryb poziomy. Tylko trzeba mieć jailbreaka i edytować jeden plik :)

#184 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 23 sierpnia 2009 - 11:53

czy jest mozliwosc usuniecia [via palringo] dodawane z automatu do opisu w gg?

---- Dodano 23-08-2009 o godzinie 12:08 ----
i pytanie nr2 istnieje mozliwosc segregacji wiadomosci w sposob logiczny czyli tj godzina wyslania, bo to co teraz jest to jakies nieporozumienie?

#185 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 23 sierpnia 2009 - 12:27

Ad. 1: Podobno w wersji płatnej miało nie być dodawane (Podobno, bo kiedyś tak napisali autorzy, a nie używam opisów, więc nie sprawdzałem) Ad. 2: Jeśli chodzi o te w oknie rozmowy to wynika z błędu w programie. Problem pojawia się gdy jest różnica czasu między nami a naszym rozmówcą (jeśli dobrze zrozumiałem chodzi o różnicę wynikającą z niezsynchronizowanych zegarków, a nie innych stref czasowych).

#186 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 23 sierpnia 2009 - 15:01

Ad. 1: Podobno w wersji płatnej miało nie być dodawane (Podobno, bo kiedyś tak napisali autorzy, a nie używam opisów, więc nie sprawdzałem)
Ad. 2: Jeśli chodzi o te w oknie rozmowy to wynika z błędu w programie. Problem pojawia się gdy jest różnica czasu między nami a naszym rozmówcą (jeśli dobrze zrozumiałem chodzi o różnicę wynikającą z niezsynchronizowanych zegarków, a nie innych stref czasowych).


Ad2 zgadza sie, czyli ogolnie musialbym przestawic czas w telefonie o 2 min do przodu...

#187 easymike

easymike
  • 328 postów

Napisano 23 sierpnia 2009 - 16:07

Cenzor się znalazł

Bzdura. :confused: Ale temat jest o Palringo, więc nie nawiązujmy już do BeejiveIM:confused: . A zdanie mam takie jak biskup - jaki komunikator by nie wyszedł, zostaję właśnie przy BeejiveIM. Jest wart każdych pieniędzy.



#188 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 sierpnia 2009 - 22:38

Recenzja jak i program są OK. Jedynie do czego się przyczepię to do screenów zamieszczonych w poście #1. Niepotrzebnie zamazany tekst, czyni je to zupęłnie nieczytelnymi i dodatkowo nie oddają tego co powinny.

#189 oswaldini

oswaldini
  • 185 postów
  • Płeć:
  • SkądKraków, PL

Napisano 24 sierpnia 2009 - 10:46

moze ktos zapodac linkiem do ostatniej dzialajacej wersji palringo na sofcie 2.2 ?? nigdzie nie moge dorwac ;/ najlepiej w formie ipa

#190 Tacik

Tacik
  • 69 postów
  • SkądCieszyn

Napisano 24 sierpnia 2009 - 11:28

Mnie najbardziej drażni to, że jesli ktoś zostawi nam wiadomość a my wyjdziemy w tym czasie z programu, to przy kolejnym załączeniu nie widać nazwy kontaktu tylko jego nri nie ma go w liscie kontaktów.

#191 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 24 sierpnia 2009 - 16:55

wlasnie da sie cos zrobic? zeby zamist nr w pusch byla nazwa kontaktu? bo nieraz nie chce mi sie czytac wiadomosci od ludzi bo gadam tylko z konkretnymi osobami

#192 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 sierpnia 2009 - 20:49

Recenzja jak i program są OK. Jedynie do czego się przyczepię to do screenów zamieszczonych w poście #1. Niepotrzebnie zamazany tekst, czyni je to zupęłnie nieczytelnymi i dodatkowo nie oddają tego co powinny.


Nie mam już możliwości edycji tego posta, więc nie mogę wstawić "normalnych", a te co są, były robione spontanicznie dlatego są zamazane ;).

wlasnie da sie cos zrobic? zeby zamist nr w pusch byla nazwa kontaktu? bo nieraz nie chce mi sie czytac wiadomosci od ludzi bo gadam tylko z konkretnymi osobami


Jeśli się nie mylę to Palringo nie zapisuje kontaktów w pamięci urządzenia, tylko pobiera je przy każdym uruchomieniu i stąd ten problem. Niestety dopóki tego nie zmienią, nic nie da się z tym zrobić.

#193 soo

soo
  • 159 postów
  • SkądPoznań

Napisano 25 sierpnia 2009 - 09:41

ja tam zostaje przy darmowej wersji

#194 Manovar

Manovar
  • 9 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 07:04

A czy działa komuś PUSH z GG? Bo mi nie za bardzo. Ani na wersji Lite, ani na Premium. Dodam tylko, że telefon po JB i z IM+, czy Fring PUSH mi działał.

#195 w_tatucha

w_tatucha
  • 16 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 07:54

Mam Palringo (ver. platna) i push dziala poprawnie dla wszystkich kont (GG, Gtalk, MSN).

#196 pablopavo92

pablopavo92
  • 52 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 21:23

posiadam ipoda touch 2gen fw 2 cos, i gdy chce to zainstalowac wyskakuje mi blad ze mam za stary fw;/ jest jakies rozwiązanie tego problemu, albo jakas alternatywa umozliwiajaca kozystanie z gg?

#197 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 sierpnia 2009 - 21:24

Rozwiązanie jest bardzo proste: aktualizacja oprogramowania :)

#198 pablopavo92

pablopavo92
  • 52 postów

Napisano 26 sierpnia 2009 - 21:52

a nie ma opcji zrobic tego unikając kosztów ?

moze ktos zapodac linkiem do ostatniej dzialajacej wersji palringo na sofcie 2.2 ?? nigdzie nie moge dorwac ;/ najlepiej w formie ipa


podłączam sie do tej prośby

#199 Mystik

Mystik
  • 134 postów

Napisano 27 sierpnia 2009 - 07:00

Davvido: w "polskim" iTunes nadal widnieje wersja 2.1.
Czyżby była dostępna aktualizacja do wersji 2.2, a w zakupie nadal wersja 2.1?

a nie ma opcji zrobic tego unikając kosztów ?

Tzn. chcesz uniknąć zapłacenia 3,99E, tak?

pozdrawiam

#200 revanmj

revanmj
  • 687 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 sierpnia 2009 - 19:08

Davvido: w "polskim" iTunes nadal widnieje wersja 2.1.
Czyżby była dostępna aktualizacja do wersji 2.2, a w zakupie nadal wersja 2.1?


Myślę, że chodziło raczej o aktualizację FW




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych