Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Palringo, klient sieci IM | GG | Jabber | MSN | AIM | YIM | iChat | GTalk


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#101 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 08 września 2008 - 13:44

Czy ktoś mógłby podesłać mi parlingo bym mógł wgrać sobie przez winscp, mam problem z rejestracją w itunes store po zarejestrowaniu się nie przyjmuje ID i pass, napisałem do suppordu ale jeszce nie dostałem odpowiedzi co jest przyczyną.

Za pomoc dziękuje

Pozdrawiam Jaromir


Proszę, wersji 1.2 IPA
Palringo1.2.zip

#102 Jaromir72

Jaromir72
  • 24 postów

Napisano 08 września 2008 - 22:22

kurcze, myślałem że to takieproste , wklejam w temp a lbo w aplikacion i już, ale się myliłem jak więc zainstalować w/w palringo? itunes krzyczy mi że nie mam wystarczających uprawnień do instalacji twgo programu, sięc jak inaczej? Serdeczne dzięki za pomoc Pozdrawiam Jaromir

#103 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 08 września 2008 - 23:01

Nie wiem co to jest aplikacion ale aby zainstalować ipa wystarczy kliknąć na nim dwa razy, uruchomi się itunes i doda aplikację do zainstalowanych... potem synchronizacja i z głowy.

#104 Pieczur

Pieczur
  • 40 postów

Napisano 08 września 2008 - 23:36

mi program nie dziala, na chwile wlacza sie program poczym ucieka do menu glownego. dziwne

#105 Jaromir72

Jaromir72
  • 24 postów

Napisano 09 września 2008 - 07:27

Nie wiem co to jest aplikacion ale aby zainstalować ipa wystarczy kliknąć na nim dwa razy, uruchomi się itunes i doda aplikację do zainstalowanych... potem synchronizacja i z głowy.


i właśnie tu jest pies pogrzebany, itunes krzyczy że nie mam autoryzacji do używania go na tym komputerze?? czy jest inny sposób, jak wcześniej wspomniałem jest problem z moją rejestracją w itunes store więc i taki sposób odpada.

Pozdrawiam Jaromir

#106 Pieczur

Pieczur
  • 40 postów

Napisano 09 września 2008 - 07:54

no pomozcie troche, czy ktos mial cos takiego ze programy nie otwieraly sie albo sie otwieraly a potem natychmiast wyskakiwaly do ekranu glownego?

#107 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 września 2008 - 08:03

zmień uprawnienia (properties) np w WINSCP (potrzebny jest jailbreak i Open SSh)

#108 Jaromir72

Jaromir72
  • 24 postów

Napisano 09 września 2008 - 08:21

Czy kolega może trochę jaśniej, SSH mam już zainstalowanie w iphone, nawet łączę się bez problemu przez WINSCP ale co dalej? Pozdro Jaromir

#109 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 września 2008 - 08:34

wejdz na /private/var/mobile/Applications znajdz palringo i klikając na palringo.app prawym klawiszem myszy wejdz na propoerties ja mam ustawione na 755 ale sprawdź moze 775 (zaznacz set group, owner and permissions recursively) daj znac czy pomoglo

#110 Amhali

Amhali
  • 6 postów

Napisano 12 września 2008 - 14:10

A ja mam pytanie o msn, dziala Wam normalnie? z gg nie mam problemow wiekszych, ale do msn nie pozwala mi sie zalogowac (login i haslo na 100% dobre sprawdzane pare razy).

#111 Pieczur

Pieczur
  • 40 postów

Napisano 12 września 2008 - 14:36

mialem blokade dialera, zaczalem sukcesywnie wywalac programy, katie(????) i wszystkie male aplikacje ktore instalowalem w ferworze walki. No i palringo poszlo. Mialem juz okazje zgubic cala usluge. A tak to fajnie. Czekam na skype

#112 CodeZero

CodeZero
  • 211 postów

Napisano 13 września 2008 - 21:28

[2.0.2 2G]

Mam kilka pytań:
- Jak zmienić nazwę użytkownika z cyfr, bo mam same numery ?
- Jak zaimportować listę kontaktów, bo co niektórzy podali, że im zaimportowało automatycznie a mnie nic, a mam na serwerze GG wyexportowanie kontakty ?
- Jak usunąć kontakty, bo Palringo chce usuwać tylko kontakty (chyba) od "Palringo" lub "Dostępny".

#113 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 18 września 2008 - 13:48

[2.0.2 2G]

Mam kilka pytań:
- Jak zmienić nazwę użytkownika z cyfr, bo mam same numery ?
- Jak zaimportować listę kontaktów, bo co niektórzy podali, że im zaimportowało automatycznie a mnie nic, a mam na serwerze GG wyexportowanie kontakty ?
- Jak usunąć kontakty, bo Palringo chce usuwać tylko kontakty (chyba) od "Palringo" lub "Dostępny".


Przyłączam się do pytania;)

---- Dodano 18-09-2008 o godzinie 14:48 ----
Tylko mi automat zaimportował, ale same numery.

#114 Piotrex

Piotrex
  • 877 postów

Napisano 19 września 2008 - 06:00

Coś to Parlingo ostatnio więcej nie działa niż działa. Zaczytuje Wam listę kontaktów z serwera? Bo mi kurcze nie chce... dopiero jak usunę konto GG i dodam ponownie to czasami wczyta. Też tak macie? W weekend chyba wyjdzie nowa wersja... w samą porę.

#115 tores.

tores.
  • 1 149 postów
  • SkądMontrouge

Napisano 19 września 2008 - 06:49

Coś to Parlingo ostatnio więcej nie działa niż działa. Zaczytuje Wam listę kontaktów z serwera? Bo mi kurcze nie chce... dopiero jak usunę konto GG i dodam ponownie to czasami wczyta. Też tak macie?
W weekend chyba wyjdzie nowa wersja... w samą porę.

U mnie nawet po usunięciu GG i ponownym dodaniu nie pociągło listy z serwera

#116 MonsterSale

MonsterSale
  • 217 postów

Napisano 19 września 2008 - 07:08

Dokładnie...

#117 thefisz

thefisz
  • 73 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 września 2008 - 08:18

NIE DZIALA !

#118 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 19 września 2008 - 08:55

Jeśli chodzi o listę... czasami działa, czasami nie. Niestety to drugie występuje duuużo częściej. Trzeba próbować, za którymś razem pobierze.

@Piotrex

Ad.1.
Mam to samo. Dziwna sprawa.

Tak wogóle te emotikonki nie pasują do tych z GG, tzn. kod.
Z upragnieniem czekam na aktualizację.

#119 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2008 - 09:35

Wczoraj dość długo gadaliśmy na grupie MyApple w Palringo i tam opisałem sposób, który sprawdza się u mnie i jak widać u wielu innych - pod koniec rozmowy wszyscy już połączyli się z GG. Mianowicie - włączamy Palringo, w pierwszym ekranie status GG zmieniamy na Niedostępny, następnie na Oddalony. Jeśli nie zadziała to powtarzamy czynność. U mnie działa za każdym razem. ;) Problem podobny do tego z mGadu, gdzie tylko na Zaraz wracam pobierał kontakty.

#120 Hipiss

Hipiss
  • 53 postów

Napisano 19 września 2008 - 11:11

Działa wam teraz Palringo? bo przedwczoraj normalnie wszystko śmigało a próbowałem wczoraj i dziś popisać trochę na gg i nie działa. Jak dam na dostępny to niby pisze że jest dostępny ale nawet nie importuje listy z serwera a jak napisałem z innego numeru gg na mój to wiadomość nie doszła. Podejrzewam że coś im padło.

#121 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2008 - 11:12

Przeczytaj mój poprzedni post... :|

#122 Hipiss

Hipiss
  • 53 postów

Napisano 19 września 2008 - 11:15

Ok już działa, nie doczytałem Pozdrawiam

#123 areoqs

areoqs
  • 342 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2008 - 12:47

ludzie co to za problem przerzucic kontakty na jabbera? A nie jakies magiczne sztuczki stosowac ;p

#124 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2008 - 13:13

Magiczne, niemagiczne - ważne, że skuteczne! :D

#125 MonsterSale

MonsterSale
  • 217 postów

Napisano 19 września 2008 - 16:13

No wlasnie takie skuteczne, ze jednak nie dziala. Po 4 probach przelaczania statusu, wlacznie z wyjsciem z Palringo przy statusie 'oddalony' i wejsciem ponownie. Swoja droga co za cymbal to spolszczal?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych