Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Telefony Mac'owców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
290 odpowiedzi w tym temacie

#76 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 03 maja 2007 - 21:44

Co, i może jeszcze klapka baterii ci się nie rusza?


Buahahahaha. Stary wyjadacz? :P To tylko głupia klapka.

#77 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 03 maja 2007 - 21:49

Ja w chwili obecnej korzystam z SPV M300 i muszę przyznać, że większego badziewia to chyba w życiu nie widziałem... Strasznie żałuję, że go kupiłem... Mało, że winda lubi się powiesić, to jeszcze tak strasznie wolno to działa... Ostatnio chciałem sobie przesłać zdjęcia do kompa przez BT... No i zonk... nie da się włączyć Bluetooth... Pomógł (a jakże :D) resecik... Ale już niedługo... Wkrótce przesiadka na Nokię N80 :)

#78 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2007 - 22:15

M3000 nie jest złe, ale wolę telefony bez OS'ów ;)

#79 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 03 maja 2007 - 22:29

Mnie spadł telefon w swojej dwu letniej karierze chyba ze 2-3 razy z 1m i nic mu nie jest.

Rzeczywiście jakość wykonania ma tutaj wpływ. Tylko, że często nie chodzi tylko o to z jakiej wysokości spadł telefon, ale też w jaki sposób. Jak wyświetlaczem z 1 m i jeszcze np. na beton to wątpie aby nic mu się nie stało.

#80 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2007 - 22:35

Buahahahaha. Stary wyjadacz? :P To tylko głupia klapka.


Niby tak, ale już z tego się zaczyna coś robić, luzująca się klapka, słaby soft (mi dwa razy poleciał), obudowa zrobiona z tragicznych materiałów, ale to chyba wynika z niskiej ceny tych telefonów. Po jednym siemensie mi się odechciało i wolę telefony normalnych marek.

#81 LASERman

LASERman

  • 2 286 postów
  • SkądMaidstone, UK

Napisano 03 maja 2007 - 23:03

Telefon który po prostu działa - tak jak Mac ma bluetooth, nagrywanie rozmów choć po wyglądzie nikt by się nie spodziewał - jak Mac wszystkie funkcje działają szybko i pewnie - jak Mac brak wodotrysków, kolorowego wyświetlacza, latarki - to jest telefon nie wieża hi-fi - jak Mac - siła prostoty bateria trzyma tak długo że gdy trzeba w końcu podładować nie pamiętam kiedy go poprzedni raz ładowałem, a gdy się kończy i telefon krzyczy o ładowanie to jeszcze spokojnie wytrzyma do wieczora - jak z Makiem - nie zawracasz sobie głowy pielęgnacją systemu i jest to.... no może przesadziłem, choć napewno ma coś z Mackintosh'a a mniej z iMac'a mam Nokię 6310i - po prostu niezawodny telefon... właśnie zdałem sobie sprawę iż ma 3 lata i zmieniłem porysowaną od upadków szybkę a baterii NIE!! zamienię na iPhone - ten będzie napewno jak iMac ;-)

#82 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 03 maja 2007 - 23:54

Na codzien Nokia 1600, zupelny minimal: ma mi dzwonic, wysylac SMSy, miec budzik i kalkulator i wibracje. Bateria trzyma dwa tygodnie. Telefon nie do zdarcia. Nic wiecej nie potrzebuje, poki co. Na Niemcy mam drugi telefon, jakas wypasiona Nokie, modelu nie znam :) I tak korzystam tylko z tego, co wymienilem powyzej. A iPhone... pewnie sobie kupie :)

#83 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 04 maja 2007 - 01:51

No to tak: Nokia - N93; E61; Communicator 9500; IT N800; SE P910i; XDA IIs; MDA Vario itd itd. Czekam na Nokie E90 i iPhona. Polecam serwisy My-Symbian.com oraz Pdaclub.pl. To tyle z profesjonalnych stron. Wiele nowych serwisow uczylo sie na tych wlasnie stronach, wiec krytyka moze byc troche nie na miejscu. Wszystkie obecne telefony sa kierowane do bardzo roznych uzytkownikow. Ja bym proponowal skupic sie na wygladzie, wyswietlaczu i menu. Reszta to juz sprawa ewentualnej niedorobki, jaka moze sie przydazyc kazdemu producentowi. Na ten przyklad SE z serii "P", bardzo dobre telefony az do czasu (podobno) P990, ktory jest mocno krytykowany nawet przez najgorliwszych zwolennikow firmy jak i serii. Osobiscie nigdy go nie uzywalem dluzej niz przez kilkanascie minut i dla mnie jest OK, telefon jak telefon, he he. Ale to tylko przyklad, nie czepianie sie czy krytyka. Ja osobiscie uwazam, ze kazdy aparat jest dobry, jezeli tylko ma wlasciciela, ktory wie czego chce. Im wiecej wymagan tym wiecej krytyki i zawodu; nie ma telefonu doskonalego. Z niecierpliwoscia wygladam przez okno w oczekiwaniu na mojego dziewiczego Maca Mini, i chociaz tak inny od komputerow z windowsem, tez pewnie jakies niedoskonalosci znajde. Ale przeciez osiagniecie doskonalosci to juz koniec wymagan i pracy, a tego raczej bym nie chcial.... Polecam przeczytanie co najmniej kilkunastu opinii na temat tego samego modelu, i to raczej od ludzi, ze tak powiem, postronnych, nie zagorzalych fanow czy maniakow, i wyciagniecie wlasnych wnioskow. Telefony ktorych uzywam maja same wady i zalety. Dobrze zrobi poczytanie testow na wyzej wymienionych stronach i udanie sie do jakiegos salonu w celu pomacania i oblukania menu. Tyle tylko moge pomoc. Jak cos to zapraszam na priva ale, z gory przepraszam, nie oczekujcie zlotych srodkow. Nawet pracujac jeszcze w sklepie jednego z operatorow (nawet jako "kierownik") nie potrafilem wciskac kitow. Z tym ze to chyba na plus. Albo i nie. Dobrej nocy. Pozdrawiam Piotr

#84 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 04 maja 2007 - 12:49

nei wiem co to jest ale bym chcial taki Dołączona grafika

#85 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 04 maja 2007 - 13:30

nei wiem co to jest ale bym chcial taki


Czy "to", napewno, jest pochodzenia ziemskiego?:)

#86 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 04 maja 2007 - 13:36

Nie lubię nokii. Całkowicie mi nie leży. (Mój tata ma nokię 6103. Skopany mechanizm klapki. Autodestrukcyjna. Za silne sprężyny. Na wyświetlaczu odgniatają się klawisze, a wokoło klawiatury rysuje się lakier. Pozatym zawias jest tak beznadziejny, że rysuje się od paprochów które tam wpadną. Z bocznych "chromowanych" przycisków ściera się farba) Pare osób u mnie w szkole ma jeszcze siemensy, ale też mi się nie podobają. W motoroli nie podoba mi się ani design, ani soft. Samsungi są świetne pod względem konstrukcji, nie widziałem lepszych klapek czy sliderów. Design czasami zbyt "klockowaty", w sofcie są często jakieś duperele które mi przeszkadzają. Moim faworytem jest Sony Ericsson. Urzeka mnie softem, podoba mi się design (najbardziej z610i, k800i, k810i) Mimo że obudowy są ładne, jednak szybko się zużywają. (ściera się lakier, rysy, itp.) Obecnie mam k700i.

#87 korniszon

korniszon
  • 1 152 postów
  • Skądkanalizacja

Napisano 04 maja 2007 - 14:11

A to mój telefon: SonySamsung Nukkia 666. Ma podstawową funkcję dzwonienia i odbierania telefonów, bardzo prosty w użyciu. Działa już 20 lat i nigdy się nie zawiodłem. Trochę się porysował, ale to jest naturalne zużycie

#88 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 04 maja 2007 - 14:27

nei wiem co to jest ale bym chcial taki Dołączona grafika


TO jest Nokia, koncept póki co.

#89 nadro69

nadro69
  • 50 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 maja 2007 - 14:45

;o ...spoko ten telefonik..ale klawisze ma jak niektore kalkulatory :D

#90 db

db
  • 771 postów

Napisano 04 maja 2007 - 15:15

A może ktoś z was słyszał o Motoroli F3?
Całkowity minimal, ascetyczna w każdym calu - nawet wyświetlacz monochromatyczny... do tego ładny design, chcę ją nabyć ale ludzie mają podzielone zdania co do niej.
Chodzi mi o telefon bez żadnych bajerów, nie potrzebny mi aparat, mp3, antena satelitarna czy wyrzutnia wykałaczek - ma po prostu dzwonić.

Dołączona grafika
Cena: ~150 zł
model z 2006... qrde chyba ją kupię.

#91 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 04 maja 2007 - 15:18

A może ktoś z was słyszał o Motoroli F3? .


Trzy miesiące temu kupiłem taki babci:) Jest odlotowy. Bateria trzyma do 10 dni.

#92 db

db
  • 771 postów

Napisano 04 maja 2007 - 15:34

Trzy miesiące temu kupiłem taki babci:) Jest odlotowy. Bateria trzyma do 10 dni.


A SMSy do UK wysyła? - bo podobno był jakiś BUG w sofcie ? :)
No właśnie SMSy - da się do tego przyzwyczajić? Przeraża mnie opcja 6 znaków w 2 linijkach :)

#93 MacGyver

MacGyver
  • 1 263 postów

Napisano 04 maja 2007 - 15:57

Z sms'ami do UK nie wiem, ale chyba bujda. Da się przyzwyczaić. Bardzo poręczny fonik. Nówka kosztowała 200zł, bez blokady.

#94 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 04 maja 2007 - 20:10

A może ktoś z was słyszał o Motoroli F3?
Całkowity minimal, ascetyczna w każdym calu - nawet wyświetlacz monochromatyczny... do tego ładny design, chcę ją nabyć ale ludzie mają podzielone zdania co do niej.
Chodzi mi o telefon bez żadnych bajerów, nie potrzebny mi aparat, mp3, antena satelitarna czy wyrzutnia wykałaczek - ma po prostu dzwonić.

Dołączona grafika
Cena: ~150 zł
model z 2006... qrde chyba ją kupię.


Mam taki model jako backup.
Rewelacyjna bateria - mój "trzyma" 16 dni.
Polecam wszystkim, którzy przede wszystkim dzwonią.
SMS da się czytać oraz pisać całkiem normalnie (trzeba się przyzwyczaić co nie jest trudne)
Cena nowego np. w Germanosie około 160zł (bez żadnych umów, itp)

#95 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 04 maja 2007 - 21:22

Ten bug o smsach do uk był spowodowany że pierwsza partia tych telefonów miała oprogramowanie testowe. Przesyłały co jakiś czas smsy o swoim stanie. Motorola oddała poszkodowanym pieniądze.

#96 dj.cicho

dj.cicho
  • 574 postów

Napisano 04 maja 2007 - 21:44

korniszon napisal: "Działa już 20 lat i nigdy się nie zawiodłem"
Ten to ma dopiero baterie, ho ho ;-)

#97 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 04 maja 2007 - 22:39

ja mam nok 6610i szczerze nie potrzebuje nic wiecej ipoda mam aparat mam takze telelfon do sms i dzwonienia ;]

#98 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 05 maja 2007 - 06:57

Używam aktualnie SAMSUNG D600.

Świetny telefon biznesowy.
Ma prezentacje (moźna podłączyć do rzutnika!)
Włożyłem dużą kartę pamięci i spokojnie mogę oglądać filmy i słuchać muzyki (dobra jakość dzwięku)
Duży wyświetlacz
Świetnej jakości aparat fotograficzny (działa również jako kamera!) - wiele trybów, wysoka jakość zdjęć (jak na telefon oczywiście)

A kosztował zaledwie 1000 pln.
Polecam!

P.S Mimo że wyszło ostatnio wiele fajnych i lepszych telefonów, ten naprawde ma wszystko co potrzeba i nie chce się go zmienić.
Bezawaryjny, bateria ładnie trzyma itd.

#99 razorek84

razorek84
  • 578 postów
  • Skąd100lica

Napisano 05 maja 2007 - 09:28

Co do samsung(ow) byl bym wstrzemiezliwy, kazde urzadzenie ktore mialem samsunga okazywalo sie totalnym niepowodzeniem. Obecnie mam moto v3 i juz po 3 tyg uzytkowania telefonu wiedzialem ze juz nigdy w motorole nie zaiwestuje. Czekam na iPhone...

#100 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 05 maja 2007 - 10:27

Mnie Samsung ostatnio naprawdę mile zaskakuje! Wysokiej jakości telewizory, telefonu itd. W dodatku extra design! W moim rankingu lider. Miałem Motorolę, Nokię i Siemensa. Oprócz Nokii, to te telefony porażka!! Opcje do kity, zawieszający się system itd. Nokia jest niezła, ale jakoś mi nieodpowiada - za bardzo pstrokate te telefony ... BTW - też czekam na iPhone!!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych