Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Telefony Mac'owców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
290 odpowiedzi w tym temacie

#51 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 02 czerwca 2005 - 09:51

no musze wyjasnic ;)

SymbianOnLine jest najwieksza POLSKA strona o telefonach z systeme SymbianOS

tamto forum (PL) jest poprostu biedne...

a aplikacje ma (platne) bo to tez (przede wszystkim) sklep...

#52 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 02 czerwca 2005 - 10:01

no musze wyjasnic ;)

SymbianOnLine jest najwieksza POLSKA strona o telefonach z systeme SymbianOS

tamto forum (PL) jest poprostu biedne...

a aplikacje ma (platne) bo to tez (przede wszystkim) sklep...


eno tamto tez prowadzi POLAK tylko ze w angielskim jezyku fakt niezaprzeczalny

biedne - tzn?? grafika?? czy co ??

tam sa dokladnie wszystkie aplikacje jakie wyszly na symbiana - nie tylko platne

#53 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 02 czerwca 2005 - 11:29

piszac "polski" mam na mysli "tylko dla polakow" czyli po polsku

wiem ze prowadzi ja michal jerz ale jest po angielsku czyli nie jest w pelni polska - ma tylko autora polaka (ktory niedawno rozpatrywal kwestie zamkniecia PL czesci forum z powodu: "polacy kradna i piraca" oraz "tu i tak nic nie ma")

biedne jezeli chodzi o tresci (PL)

nie ma wszystkich np stunt car extreme na UIQ czy stunt plane na UIQ... itp itd
ale sa tam prawie wszystkie - tak dziala sklep


zreszta ten serwis ma juz pare ladnych lat a moj niecaly rok... (niedlugo rocznica ;) )

#54 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 02 czerwca 2005 - 11:42

wiem ze prowadzi ja michal jerz ale jest po angielsku czyli nie jest w pelni polska - ma tylko autora polaka (ktory niedawno rozpatrywal kwestie zamkniecia PL czesci forum z powodu: "polacy kradna i piraca" oraz "tu i tak nic nie ma")

biedne jezeli chodzi o tresci (PL)

nie ma wszystkich np stunt car extreme na UIQ czy stunt plane na UIQ... itp itd
ale sa tam prawie wszystkie - tak dziala sklep


zreszta ten serwis ma juz pare ladnych lat a moj niecaly rok... (niedlugo rocznica ;) )


faktem jest ze nie jest po polsku i ze Michal Jerz ma mocna awersje do ludzi kradnacych programy tepiac ich bezlitosnie - ale taka nasza rzeczywistosc ze kradziez oprogramowania mamy we krwi i to przykre.zgadzam sie ze my-symbian.com sypie sie ze wzgledu na forme dyktatury Michala. a forma pracy z innymi (nie polakami) bardziej mu odpowiada to juz inna kwestia.

- a od kiedy te stunty sie pojawily ?? -

gratulacje z okazji zblizajacej sie rocznicy - wybacz ze sie czepiam ale odebralem to troche jakbys sie mocno chwalil, a nie do konca mial racje w tym co piszesz (powiedzmy lekko na wyrost) . no ale zawsze znajdzie sie jakis gosciu (vide np ja) ktory sie poczepia :lol: tego i owego

#55 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 02 czerwca 2005 - 12:06

heheh ;)

ale czy nie jestesmy najwieksza polska (mam na mysli dla polakow) strona o SymbianOS? :)

stunt car extreme pojawil sie jakies 3 tyg temu (wraz z stunt plane)...

gratulacje z okazji zblizajacej sie rocznicy

thx;) bedzie konkursik a nagrody materialne (programy, gry, ksiazka o SymbianOS );)

nie chwale sie tylko pisze jak jest!
ze np to forum jest najlepszym PL forum o Mac'ach :)

#56 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 02 czerwca 2005 - 17:22

ja tam sobie uzywam eryka t630 ;) jest kompatybilny z macowka ;) nie ma problemow zeby przegrac z, do telefonu .. theme mac osx ;) poza tym ladnie gra !!!!

#57 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 14 czerwca 2005 - 11:09

Samsung rozpocznie sprzedaż telefonu komórkowego SPH-V7800. To pierwsza komórka wyposażona w pięciomegapikselowy aparat fotograficzny z trzykrotnym zoomem optycznym. W aparat wbudowano również lampę błyskową, możliwość ustawienia balansu bieli, a także automatyczne i ręczne poprawianie ostrości. Czułość matrycy można będzie nastawić w zakresie ISO 50-800. Telefon wyposażono ponadto w wyświetlacz LCD o rozdzielczości QVGA, zdolny pokazać 16 milionów kolorów, i głośniki stereo.

#58 Gość_Dawid_*

Gość_Dawid_*

Napisano 14 czerwca 2005 - 16:07

bylem na cebicie (na symbianonline moja relacja) i byl tez samsung z 7x zoomem optycznym ;)

ale to wszystko nic :)

czekam na nastepce P910i ;)

[ Dodano: 2005-06-26, 18:40 ]
chcialbym zaprosic wszystkich posiadaczy smartphone'ow na symbianie (bo raczej nikt tu na windowsie nie ma telefonu ;) ) do udzialu w konkursie na mojej stronce - duzo swietnych aplikacji do wygrania!

#59 NetCoN

NetCoN
  • 66 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2007 - 12:36

hm, ja korzystam z S-E P910i, S-E K750i, Motki Z3, oraz dwoch samsungooff : SGH-Z370 oraz E900 P910i - doskonaly kombajn , gdy chce miec swoje dokumenty, latwy i szybki dostep do netu i majla, , szybko sie pisze klawiaturka ekranowa - natomiast po rocznym uzytkowaniu musze przyznac, ze jest lekko niewygodny, krotko trzyma bateria. K750 - fajny telefon jako telefon, dlugo trzyma bateria, a jak mu dokupilem sluchawki od W800 - musze przyznac ze jako mp3 player - sprawdza sie znakomicie., ale to po prostu tylko dobry telefon Natomiast motorola Z3 - bardzo solidnie zrobiony slider, dlugo trzyma bateria, zgrabny solidny fon. Co do samsungow, Z370 mam z PLAYa - byl to moj pierwszys Samsung, i jestem naprawde zadowolony z funkcjonalnosci , poza tym zgrabny biznesowy telefon E900 - bajerek, ma okrojone mozliwosci w sotsunku do Z370, zgrabny slider, ale np ma mniej kontaktow do wpisania w grupie (20) Wada Samsungow (obu) jest to ze nie mozna zdefiniowac bez mdyfikacji firmware'u mp3'oojki jako dzwonka SMS/MMs/@-mail. Teraz korzystam z morotoli Z3, ale P910i - takze, gdy np. jade autem, poniewaz do niego mam zestaw H-F. Pozostale fony - takze, poiewaz mam kilka numerow, i mam na ogol ze soba 3 ;-)

#60 Artur Kaiser

Artur Kaiser
  • 178 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 03 maja 2007 - 13:04

"Telefony Mac'owców"...?

Myślę, że do czasu kiedy nie pojawi się iPhone to Motorola ROKR...
...jest biała i z iTunes :-)

http://www.motorola....ureCategoryHome

#61 mariannSS

mariannSS
  • 547 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 maja 2007 - 13:29

ja mam moto L7. mam wgrane iTunes. Lecz nie wiem, jak zsynchronizować z itunes na maku.. Zeby wykrywało go jak ipod. Wiem ze znajomy ma E1 i mu widzi jak Ipoda. Ogólnie do telefonu jest duużo modyfikacji. Szczególnie jak ma się soft na platformie ACR i boota 08.D7, bez blokady rsa. Na niektórych softach bateria potrafi wytrzymać ponad tydzień, na oryginalnym, jakieś 3 dni.

#62 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2007 - 14:48

Sony Ericsson K750i black + Sony MS P.D. 2gb + HPM70 black

#63 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 maja 2007 - 16:16

Motorola V3xx

#64 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 maja 2007 - 16:24

Motorola V3xx


Ja też :D

#65 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 maja 2007 - 16:26

L7 RED

#66 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 03 maja 2007 - 17:12

Sony Ericsson K800i

#67 gizmo3800

gizmo3800
  • 1 906 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 maja 2007 - 17:35

ja uzywam jedno z dzieci htc a mianowicie wizzarda , bardziej znany jako qtek 9100 stoi na nowej mobilnej windzie 5.0 jak na razie nie narzekam, i polecam jak ktos potrzebuje palmofona z wifajka

---- Dodano 03-05-2007 o godzinie 18:36 ----
ach no i k800i jako zwyklejszy telefon< bylbym o nim zapomnial:D

#68 nadro69

nadro69
  • 50 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 maja 2007 - 20:02

Siemens SX1 , Nokia 6260 ...SYMBIANY :) ...symbian w sx wyglada dziadowsko ale wazne ze symbian ..ahh i ty gry z N-gage!Szkoda ze SX sie tak szybko psuje ... nie nosze go juz..akrualnie nosze nokie ...fajny telefon w miare tylko ze bardzo slaba jakosc odtwaranych mp3 na poczatku mi sie podobal teraz mi sie przezarl jego design ale telefon ogolnie polecam :) !To sa dosc stare telefony ale te nowe nie maja zadnych dodakowych funkcji..jedynie lepiej wygladaja

#69 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 maja 2007 - 20:04

SonyEricsson K610i :P

#70 Hackmaniak

Hackmaniak
  • 459 postów

Napisano 03 maja 2007 - 20:06

Podziele się tutaj moimi uwagami na temat różnych marek:

Nokia
Kiedyś ktoś w bardzo prosty sposób wytłumaczył popularność Nokii. Sprzedają najwięcej na świecie telefonu, bo stworzyli menu i ogólnie telefon z którym poradzi sobie nawet idiota.
Nie da się z tym nie zgodzić tzn. te telefony takie były, ale teraz już każdy producent stara się aby jego telefon był jak najprostszy w obsłudze. Nokia się pod tym względem jakoś szczególnie nie wyróżnia.
Zalet moim zdaniem jest sporo jednak mam jakieś dziwne uprzedzenie do tych telefonów i raczej nic tej firmy nie kupię. Chyba, że jakiś telefon z Symbianem albo Windows Mobile. Na pewno nie zwykły telefon.
Sony Ericsson
Wiem, że tańsze niż Nokia i ma za tą samą cene o wiele więcej funkcji, ale jak dla mnie totalny plastik. Z każdej strony jakieś przyciski od MP3, aparatu, czy jeszcze czegoś innego i nie wiadomo jak to trzymać. Nigdy tego nie kupie.
Samsung
Aktualnie użytkuje taki telefon, a dokładniej SGH-E250 i jest świetny. Jedyna wada to chyba bateria, która mało trzyma i zbyt mała kompatybilność z czymś innym niż oryginalne akcesoria albo Windows.
Moim zdaniem naprawdę dobre telefony i z modelu na model są lepsze.
Motorola
Zawsze chciałem mieć Motorolę. Są cienkie telefony takie jak mi się podobają i bardziej kompatybilne z innymi urządzeniam. Prawdopodobnie będzie to mój następny telefon, albo jakiś Samsung.
Inne marki
Korzystałem kiedyś z Siemensa i Panasonica i mam bardzo pozytywne wrażenia. Tylko, że to było dawno. Teraz pewnie te telefony mają małe wsparcie np. ze strony ludzi co piszą programy jakieś, więc nie rozważam nawet przy zakupie.

#71 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 03 maja 2007 - 20:48

Witam. Posiadam Siemensa S65 o podobnie ładnym designie co Apple i z dumą na twarzy potwierdzam, że te telefony to potęga. Niektórzy twierdzą, że są powolne. Może tak, ale biorąc pod uwagę serię 65 z 2004 roku te telefony bardzo się rozwijają. Fakt, Siemensa w dziale komórek już niema - pozostała tylko ta chińszczyzna Benq, która spaprała całkowicie doskonałość Siemensa. Telefony te rozwijają się, ponieważ ja to widzę. Zapaleni fani Siemensa wymyślili elfpacka na 65-tki, który umożliwia słuchanie mp3 w trybie stereo z słuchawkami. I tak nieobsługujące mp3 telefony z 2004 roku stały się multimedialne dopiero po 3 latach oczekiwania. No, ale się doczekaliśmy. Dzięki temu wydarzeniu mój telefon posłuży mi jeszcze sporo lat :)

---- Dodano 03-05-2007 o godzinie 21:52 ----

symbian w sx wygląda dziadowsko ale ważne, że symbian


Nie, mylisz się. Jest kilka ważnych powodów dla których nie sprzedawałbym twojego sxa. Bowiem przeżywa on drugą młodość i pisane są pod niego systemy, ludzie podkręcają procki.
Jeśli chcesz więcej wiedzieć wpisz w google słowo "sx1 druga młodość", a będziesz wszystko wiedział. No, ale się nagadałem :)

#72 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 maja 2007 - 20:58

Ja mam Nokię N90. Jestem bardzo zadowolony ;)

#73 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2007 - 20:59

No dobrze, ale co z jakością wykonania? Bo tu to do takiej motki, nokii czy SE dużo brakuje ;)

#74 Filip454

Filip454
  • 174 postów

Napisano 03 maja 2007 - 21:06

Igi właśnie jakość wykonania Siemensów jest świetna moim zdaniem nic nie brzęczy itp. Mnie spadł telefon w swojej dwu letniej karierze chyba ze 2-3 razy z 1m i nic mu nie jest.

#75 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 03 maja 2007 - 21:40

Co, i może jeszcze klapka baterii ci się nie rusza? :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych