Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zapowiadane gry napisane na SDK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
227 odpowiedzi w tym temacie

#76 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 czerwca 2008 - 15:09

No i wydłubałem pierwszą zapowiedz Sudoku na iP ^^ produkcji Magnetism Studios

TileSudoku

Dołączona grafika

Liczby "zapisuje" się spuszczając tabliczki z liczbami ;p gra pozwala również na umieszczenie paru tabliczek w jednym polu jeżeli nie jesteśmy zdecydowani ;] Znana jest już cena 5$ i gra ma trafić na otwarcie appstore ;]

#77 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 14 czerwca 2008 - 15:11

Aż 5$ za sudoku? :eek: Lekka przesada...

#78 hooo

hooo
  • 183 postów

Napisano 14 czerwca 2008 - 15:20

Mam takie pytanie co do tych gier, jeżeli ktoś np. kupi grę za 10 $ do swojego iphone'a i powiedzmy skasują mu się wszystkie dane na dysku, to co wtedy będzie musiał zrobić, żeby z powrotem mieć swoją grę?

#79 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 14 czerwca 2008 - 15:27

Mam takie pytanie co do tych gier, jeżeli ktoś np. kupi grę za 10 $ do swojego iphone'a i powiedzmy skasują mu się wszystkie dane na dysku, to co wtedy będzie musiał zrobić, żeby z powrotem mieć swoją grę?


Dobre pytanie... Uważam, że pewnie jak ma to miejsce w przypadku zakupionych piosenek z iTunes Store będzie mógł je przywrócić przez komputer.

#80 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 czerwca 2008 - 19:02

DRM powinno być takie jak w iTunes ;> Fakt że będziem można kupować aplikacje przy pomocy iTunes oznacza że będzie możliwość synchronizacji, jak muzyki ;p. Kupisz coś w AppStore na iPhone/iPod touch, synchronizuje się z powrotem do iTunes. ^^ podejrzewam też że tak będzie :P

#81 ludzik

ludzik
  • 58 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 11:08

skad brac te gry ?

#82 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwca 2008 - 12:11

przeczytaj wątek to się dowiesz :/

#83 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 czerwca 2008 - 14:20

Przejrzałem inne źródła i znalazłem parę zapowiedzi które minąłem ;p

Wingnuts Motoracers

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Produkcja Freeverce ;p wyścigówka motocyklowa, mało szczegółów o samej grze, wiadmo że sterowanie ma się odbywać po przez przyspieszeniomierz, widać że ma być komediowa atmosfera i że będziemy mieli do dyspozycji 6 postaci. Było dostępne video na youtube ale Freeverce zestrzelił je ;p Premiera: otwarcie Cena: nieznana

Flick Sports

Dołączona grafika

Kolejna produkcja Freeverse ^^' screeny są chyba koncepcyjne z tego co się nie myle ;p gra ma emitować Wii Sports, czyli serie minigierek sportowych wykorzystujących nietypową kontorle urządzenia, w przypadku iPhone będzie to "Flick" czyli szybkie machnięcie palcem przez ekran (jak to robimy z listą ;]). Gra chyba nadal jest w twardej produkcji. Premiera i cena nie znana.

Teraz trzy gry produkcji Cocoa Touch Games (jak nazwa sama mówi stworzyli ta firmę specjalnie by pisać gry na iPhone SDK ;p). Wszystkie ich gry mają mieć cene wachającą się pomiędzy 2.99$-4.99$

Bug Bounce

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Najbardziej gotowa ich gra :> za razem prosta. palcem sterujemy lot ptaszka, naszym celem jest omijanie robaczków które będą się poruszać ;p im bardziej się utrzymujemy tym robaczki stają się szybsze. kto nie rozumie koncepcji tej gry to dam linka do flashowej gry o podobnych zasadach:
Flash » Squares 2
Ma być też sieciowa tabela wyników ^^ Gra ma się pojawić na otwarcie AppStore, cena 2.99$ ;p

O trzech następnych grach produkcji CTG mało wiemy ;> zdaje się że są głęboko w produkcji. ich ceny nie są znane ale jak pisałe bedą się wchać pomiedzy 2.99$ a 4.99$

CocoaBot

Dołączona grafika

Help CocoaBot find a friend and escape through ten levels of the dangerous factory he is trapped in. Move CocoaBot by tipping right or left and jump him by tipping upwards


Wygląda na platformówkę ;p sterowanie ma isę odbywać nasikając prawą stronę ekranu lub lewą ;p zdaje isę że nasz bocik będzie bezbronny ^^' mówi się o 10 levelach gry.

Cocoa Marbles

http://www.cocoatouc...mages/game3.jpg

Clear the marbles off the level boards by moving a cue ball with your fingertip. Features special bonuses, obstacles, online high scores and a simply relaxing gameplay.


Zdaje się że w tej grze chodzi o to że trzeba przy pomocy białej kuli (palcem) zepchnąć inne kule (?) Gra również będzie posiadała sieciową tablice wyników

Flick Car

http://www.cocoatouc...mages/game4.jpg

How fast can you get your car around the race tracks? Flick Car lets you “flick” your car around the tracks and post your best scores online based on time taken and number of flicks.


Zdaje się że ta gra będzie przypominała starą podwórkową grę w kapsle w piaskownicy ;] tu również sieciowa tablica wyników

To tyle z produkcji CTG

Tic-Tac-Touch & 4InARow


http://iphonefreakz....t_150w_497h.jpg

Hehe nie mogło zabraknąć kółko i krzyżyka XD Gry produkcji Flipside5, pierwsze Tic-Tac-Touch to kółko i krzyżyk ;] drugi 4InARow to Connect 4. Zasady pierwszej gry znacie ;p ale drugiej może nie: polega ona na tym że spuszczamy żeton do jednej kolumny ;> przeciwnik robi to samo, formuje się taka górka, wygrywa ten który stworzy rząd 4 żetonów swojego koloru, nie zleznie w jakiej orientacji ;] Cena premiera nie znana, ale myślę że może będzie free ^^

Zródło: TouchArcade, iPhone Freaks

#84 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwca 2008 - 15:39

Ja to czekam na kręgle od Freeverse i gry Gameloftu =)

#85 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 17 czerwca 2008 - 15:57

I tak czy siak nic nie zastąpi starego dobrego PSP czy PSX PS2 PS3 i Xbox'ow :P
Nintendo według mnie wymięka oprocz oczywiscie Wii. iPhone nigdy nie bedzie dobra konsola do gier bo nnie jest do tego przystosowany. PsP zostało przystosowane GŁÓWNIE do bezproblemowego grania w autobusie itp. Jeśli chcecie kupic konsole do gier aby sobie pograc w jakies sporty polecam PlayStation. Jak ktos gra na przerwie na komorce w szkole to sie z niego smieje, to ma grafike 2D i jest chu****. Komputer tez nie jest przystosowany do gier tylko do Word'ow itp. Wole grac w Fife czy Pes'a na pleyaku niz na kompie gdyz na kompie jest slaba grywalnos i przysciski WSAD niedługo wyleca :P

---- Dodano 17-06-2008 o godzinie 14:58 ----
Ale na kompie dobrze sie gra za to w Call of Duty i Counter Strike :P:P

#86 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 czerwca 2008 - 16:18

Ale na kompie dobrze sie gra za to w Call of Duty i Counter Strike :P:P


Za to na iPhone (jak na DS) będzie się grało lepiej w strategie :P Fakt że nie zastąpi, iPhone i iPod touch mają całkiem dobre wnętrza porównywalne z PSP i DS (więc w jakimś sensie jest przystosowane), dodatkowo daje natywne API ;], więc na pewno pojawią się na niego ciekawe tytuły ;p Dodatkowo iPhone OS ma już wsparcie EA, Namco, prawdopodobnie Hudson (wydział Konami, twórcy Bombermena) się dołączy i THQ jest jedną stopą na iPhonie :P Zobaczy po premierze 2.0 wiele, aplikacji siedzi nadal w tajemnicy

#87 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 czerwca 2008 - 17:18

Robi się gorąca atmosfera :D Już się doczekać nie mogę! Po wakacjach, albo pod koniec lipca (akurat na urodzinki - 28 Lipiec) kupię sobie coś na pewno :D Jak dla mnie bomba ;)

#88 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 czerwca 2008 - 17:53

Ja najbardziej nie mogę się doczekać Wormsów :P Team17 coś mówiło o nich po 6 marca + wydawca wersji na N-Gage 2.0 to THQ Wireless którzy już deklarowali zainteresowanie platformą, oto co napłodzili na N-Gage:
YouTube - N-Gage Worms Wold Party 2008
Myślę że na bebchach iPhone/iPod touch można wygenerować grafikę Wormsów 2D tak samo płyną jak na PC ;] i najlepiej by nie myśleli o Wormsach 3D po zrzucę bombę na ich siedzibę ;p

Generalnie jeżeli o AppStore i 2.0 czuje się tak jak rok temu gdy czekałem telewizje cyfrową w mojej kablówce (mam bzika na punkcie tych technologi), czyli tak jak bym miał za chwilę eksplodować ;p wiem już że Super Monkey Ball na pewno kupię ^^ Będę się czaił też na produkcje PopCap'a, czekam na ich ceny, nie wiem czy sie skusić na labirynta, trochę cena odstrasza ;p Zobaczymy po premierze ^^ wiele aplikacji nadal w cieniu

A mały dodatek do mojego posta, screen Enigmo na iPhone bo nie dałem:

Dołączona grafika

#89 Brzoza1530

Brzoza1530
  • 196 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 17 czerwca 2008 - 18:24

Ja najbardziej czekam na właśnie Enigmo :) To będzie czad :D

#90 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 17 czerwca 2008 - 20:18

Ja najbardziej czekam na właśnie Enigmo :) To będzie czad :D


..popieram.. ta gra na WWDC od razu mnie zakrecila.. kiedys cos takiego bylo na PC.. (jeszcze chyba pod dosem) i Amisie.

..druga sprawa do Shadowriver: nooo udalo Ci sie rozkrecic sprawe!! SUPER watek.. tylko pilnowac OT.

..dodaje cos od siebie.. "CyberSaurus"

YouTube - CyberSaurus

#91 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 17 czerwca 2008 - 20:25

No, no całkiem nieźle, trochę "dzikie" sterowanie, bo mi się bardziej podoba kiedy klawisze są na ekranie, no, ale może w końcu będzie gra która spełni wszystkie moje wymagania^^.

#92 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 17 czerwca 2008 - 20:27

No, no całkiem nieźle, trochę "dzikie" sterowanie, bo mi się bardziej podoba kiedy klawisze są na ekranie, no, ale może w końcu będzie gra która spełni wszystkie moje wymagania^^.


Z tego co wiem, to ma sterowanie za pomocą tapnięć...

#93 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 17 czerwca 2008 - 20:29

Ale mi chodzi o to żeby klawisze nie były przedstawione w osobnym panelu(podzielenie ekranu) tylko żeby jak w kingdom lores czy w emulatorze GBA były półprzezroczyste.

#94 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 czerwca 2008 - 20:37

To CyberSaurus ma być w AppStore? ;p

#95 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 17 czerwca 2008 - 20:42

Ale mi chodzi o to żeby klawisze nie były przedstawione w osobnym panelu(podzielenie ekranu) tylko żeby jak w kingdom lores czy w emulatorze GBA były półprzezroczyste.


Aaa...
Ale nawet z tym mnie gra by nie przekonała :P

#96 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 17 czerwca 2008 - 20:45

Aaa...
Ale nawet z tym mnie gra by nie przekonała :P

Cóż ja też jeszcze nie jestem przekonany co do tych gier, ale "czekajcie, a znajdziecie"(copyright by Pismo Święte edited by szymons12)

#97 cimonj

cimonj
  • 593 postów
  • SkądHorsham, UK

Napisano 17 czerwca 2008 - 21:20

..sam mowilem o OT --> ale dostalem "udaru mozgu" ogladajac te gierki od gameloft na mobile devices... zobaczcie sami co chlopacy potrafia z siebie wycisnac! (mam nadzieje ze wersja na iPonga tez powstanie i sa to wlasnie tytulu z tych 15 zapowiedzianych)

YouTube - Brother In Arms

YouTube - Asphalt 3 Gameloft

#98 Shadowriver

Shadowriver
  • 1 019 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 czerwca 2008 - 22:49

No chyba na razie jeden tytuł z 15 ;p wraz z newsem ze gameloft pracuje nad grami do iPhone OS wędrował pewien screen:

Dołączona grafika

Bubble Dash - to przeróbka Bobble Puzzle stworzonego przez Taito ;p Gameloft zrobił już wersje dla Classica, można zobaczyć w iTunes Store jego Preview. Sterowanie jak widzimy w dolnym panelu ;] kto chce zobaczyc jak się w takie coś gra to tu fleshowa wersja oryginalnego Bobble Puzzle ;]

Flash Game | Puzzle Bobble 0.9 by NiLS - 2004-2007 - 640*480 version

#99 szymons12

szymons12
  • 198 postów
  • SkądLegnica

Napisano 18 czerwca 2008 - 11:45

YouTube - Asphalt 3 Gameloft

Grałem w 1 i 2 wersję Asfaltówki na komórkę i po obejrzeniu filmiku jestem pozytywnie zaskoczony. Mam nadzieję, że wersja na Iphone/ Ipod Touch jeśli naprawdę wyjdzie to przedstawi jeszcze lepszą grafikę.

#100 mrfreeze

mrfreeze
  • 246 postów

Napisano 18 czerwca 2008 - 12:33

Generalnie jeżeli o AppStore i 2.0 czuje się tak jak rok temu gdy czekałem telewizje cyfrową w mojej kablówce (mam bzika na punkcie tych technologi), czyli tak jak bym miał za chwilę eksplodować ;p


Prawie jak czekanie na Wii w South Parku ;)

"Oh, for the love of God, how much longer?!
There you are, Eric. What are you doing here?
I'm waiting for the new Nintendo Wii to come out.

When does it come out? Three weeks. ;):)
Come ohhhn! C-Come ohhhn! "

i jeszcze ten ;)

" I've been waiting for this thing to come out for months.
And now, every day time is slowing down.
It's like... waiting for Christmas... times a thousand."

"HEHHH! I can't take it anymore! HAAAAAH!"




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych