Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

macOS 13 - Wszystkie wersje beta – Dyskusja.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#76 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 644 postów
  • Płeć:

Napisano 27 października 2022 - 10:29

Właśnie przyszła Ventura na Air M1 do instalacji. 

Ktoś jeszcze dostał ?

Tak. Wszyscy dostali. Nie "właśnie", tylko w poniedziałek po południu.



#77 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 27 października 2022 - 10:44

No ja właśnie , a że nie ma wątku o Venturze to myślałem że to jeszcze nie czas;-)  Ale dzięki za uświadomienie że nie jestem jedyny :P 



#78 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 27 października 2022 - 10:56

U mnie to na żadnej stronie nie trybi.. Nawet po restarcie

Ale masz dwa poziomy kliknięcia na gładziku? 



#79 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 27 października 2022 - 11:21

U mnie to na żadnej stronie nie trybi.. Nawet po restarcie

 

U mnie też w Safari nie działa. Na pulpicie działa.


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#80 6c1fb0760d

6c1fb0760d
  • 1 663 postów

Napisano 27 października 2022 - 11:44

Przed chwilą mi przestało działać, wyłączyłem (cmd+q) Safari i włączyłem i znowu działa.


  • makemymind lubi to

#81 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 października 2022 - 11:53

No ja właśnie , a że nie ma wątku o Venturze to myślałem że to jeszcze nie czas;-)

Nie ma, wiemy. Przepraszam, ale sam nie mam uprawnień do założenia. Zgłosiłem Tomkowi i czekam.


  • Kwiatki lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#82 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 644 postów
  • Płeć:

Napisano 28 października 2022 - 11:17

Zauważyłem ciekawe ograniczenie. Dotyczy używania na MacOS jednocześnie Continuity Camera z iPhone oraz SideCar z iPadem. Jeśli iPad jest podłączony do Maca po kablu, to wszystko pięknie działa. W przypadku SideCara działającego po WiFi, nie daje się uruchomić kamery. Otrzymujemy taki komunikat:

Unable to Connect Continuity Camera. Macbook Pro is currently using (tutaj coś ucięte). To use Continuity Camera, disconnect Sidecar first.

Natomiast cały czas jestem pod wrażeniem, jak dobrze i stabilnie obie te funkcje działają.


Użytkownik Mikołaj Maciejko edytował ten post 28 października 2022 - 12:07


#83 grzechotek

grzechotek
  • 111 postów

Napisano 30 października 2022 - 15:09

Jak w MacOS Ventura minimalizować aplikację przy starcie systemu ? W poprzednich wersjach było "Ukryj" a w tym ta opcja znikła. 



#84 Marius Bienius

Marius Bienius
  • 99 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 30 października 2022 - 15:12

Jak w MacOS Ventura minimalizować aplikację przy starcie systemu ? W poprzednich wersjach było "Ukryj" a w tym ta opcja znikła. 

 

Właśnie też się zastanawiam. 
Do tego np. w opcjach Spotify mam zaznaczone, żeby uruchamiało się zminimalizowane, a na starcie i tak wyskakuje.


 Studio M2, Mini M1, iPhone 13


#85 grzechotek

grzechotek
  • 111 postów

Napisano 30 października 2022 - 15:34

Właśnie też się zastanawiam. 
Do tego np. w opcjach Spotify mam zaznaczone, żeby uruchamiało się zminimalizowane, a na starcie i tak wyskakuje.

Mam 2 aplikacje, które się minimalizują przy starcie, obie jeszcze w poprzedniej wersji dałem by ukrywało. Chcę dodać jeszcze dwie i skucha, też otwierają się normalnie. Wszystkie opcji już przeleciałem i nie znalazłem tego. 



#86 Shrek

Shrek
  • 1 293 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 31 października 2022 - 12:50

Używa ktoś na MBP 2017 albo w tym starszym wydaniu z chłodzeniem wiatrakami? Nie M1 czy M2. Na betach do 4 chyba był problem z usypianiem, chłodzeniem, po zamknięciu kapy wyłączał się losowo, a nawet jak wyłączył całkowicie, to po kilku minutach wstawał sam z zamkniętą klapą i chodził całą noc np. grzejąc się niemiłosiernie ... wróciłem do 12 i się zastanawiam czy wskakiwać powrotem do tej wody. Nie mam profilu beta, a w systemie mi pokazuje aktualizację do 13, czyżby już oficjalna wersja była?


 Only Apple 

#87 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 656 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 31 października 2022 - 13:03

Tak, już jest wersja oficjalna. 


 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#88 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 806 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2022 - 21:59

Ale to nie jest nagle magicznie zbiorczy wątek do wszystkich małych pytań. Jest dział, proszę zakładać normalne wątki. Tutaj rozmawiamy wyłącznie o betach, tych przyszłych.

 

Posty 'pytaniowe' ukryłem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych