Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

AirPods Max - dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#76 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 marca 2021 - 11:05

Wszystko fajnie z tym Spatial Audio, tylko wymusza konsumowanie treści z telefonu/tabletu. O ile muzyka to jeszcze jak Cię mogę (chociaż skoro i tak albo siedzę w domu, bo praca zdalna; albo w biurze przy komputerze - czemu nie miałbym puszczać muzyki z niego?), to już video to masakra. Nie po to stoi w salonie wielki telewizor, żebym oglądał filmy na telefonie. Nie jestem nastolatkiem spędzającym połowy dnia w metrze...


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#77 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 09 marca 2021 - 11:48

Wszystko fajnie z tym Spatial Audio, tylko wymusza konsumowanie treści z telefonu/tabletu. O ile muzyka to jeszcze jak Cię mogę (chociaż skoro i tak albo siedzę w domu, bo praca zdalna; albo w biurze przy komputerze - czemu nie miałbym puszczać muzyki z niego?), to już video to masakra. Nie po to stoi w salonie wielki telewizor, żebym oglądał filmy na telefonie. Nie jestem nastolatkiem spędzającym połowy dnia w metrze...

Tylko spekuluję, ale może zadziała udostępniając film z iPhone’a na TV przez AirPlay? Ale ogólnie to fakt, że brak natywnego wsparcia w aTV jest słaby.

#78 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 marca 2021 - 15:18

Wszystko fajnie z tym Spatial Audio, tylko wymusza konsumowanie treści z telefonu/tabletu. O ile muzyka to jeszcze jak Cię mogę (chociaż skoro i tak albo siedzę w domu, bo praca zdalna; albo w biurze przy komputerze - czemu nie miałbym puszczać muzyki z niego?), to już video to masakra. Nie po to stoi w salonie wielki telewizor, żebym oglądał filmy na telefonie. Nie jestem nastolatkiem spędzającym połowy dnia w metrze...

 

Zgadzam się w 100%. Spatial jest spoko ale to tylko dodatek, nawet jak wprowadzą to w ATV wiele się nie zmieni, mało kto sam siedzi przed telewizorem w słuchawkach (ja oglądam z rodziną), a w drugą stronę nie widzę sensu oglądania filmów na tel czy iPadzie. Fajnie że jest, że dostaliśmy coś ciekawego i jak już oglądam coś na telefonie to mam jakąś wartość dodaną ale zawszę wybiorę TV z głośnikami. Nie jest to killer feature AirPodsów Max. Mikrofony i tryb kontaktu tak - do tych dwóch żadne chyba słuchawki jakie w życiu miałem nie miały startu. Mogły wyglądać lepiej (w sumie każde:) ) lepiej grać ale mikrofony robą robotę no i ANC. Mimo wszystko polecam bardziej inne:P


Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 09 marca 2021 - 15:39


#79 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 marca 2021 - 15:41

Zgadzam się - absolutnie nie widzę potrzeby zmiany moich Sony WH<debilna długa nazwa> na AirPodsy. No i dodatkowo ja _nie chcę_, żeby mi się słuchawki 'inteligentnie' przełączały między urządzeniami, wolę na sztywno parować za każdym razem.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#80 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 09 marca 2021 - 15:58

Ja cenię w produktach Apple fakt, że nie mamy do słuchawek czy HomePodów żadnych dodatkowych aplikacji jak w przypadku innych producentów.

#81 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 09 marca 2021 - 17:16

Nadal będę 'bronił' swoich soniaczy: aplikacja jest... podobno. No dobra, raz na początku ściągnąłem, żeby zobaczyć, ale teraz z radością używam bez.


  • MasterM lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#82 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 613 postów
  • Płeć:

Napisano 09 marca 2021 - 17:17

Nadal będę 'bronił' swoich soniaczy: aplikacja jest... podobno. No dobra, raz na początku ściągnąłem, żeby zobaczyć, ale teraz z radością używam bez.

Tak samo mam ze swoimi Bose


  • MasterM lubi to

#83 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 09 marca 2021 - 20:30

https://www.macrumor...irmware-update/



#84 lizbona

lizbona
  • 124 postów

Napisano 06 kwietnia 2021 - 21:21

Kupiłem ale oddaje.

Są fajne, dobrze wykonane i nawet nie tak ciężkie jak wskazuje ich waga (pewnie przez dobre dopasowanie i rozłożenie ciężaru). Szczerze, jak mam wybierać to wole takie materiały i kilka gram więcej niż plastik. Na rower czy do biegania lepiej sprawdzą się małe Pro

Oddaje bo ich dźwięk jest tylko TROCHĘ lepszy niż od 3 razy tańszych i 10 razy praktyczniejszych AirPods Pro.

Do tego pokrowiec/stanik. Komuś kto to zaprojektował i temu kto to zaakceptował ewidentnie pomyliła się odwaga z odważnikiem...
  • MasterM i krzysztofsds lubią to

#85 MC_

MC_
  • 6 828 postów

Napisano 07 kwietnia 2021 - 05:50

Jezeli dźwięk jest tylko troche lepszy, to w tym zakresie cenowym śmiało mozna je nazwać dramatem.
  • angelares, MasterM i krzysztofsds lubią to

iP Xs; rMBP 2015 13', AW5 44 LTE


#86 lizbona

lizbona
  • 124 postów

Napisano 07 kwietnia 2021 - 06:17

To co denerwuje i o czym nie napisałem to bardzo ciężko pracujące teleskopy. Do tego stopnia, ze nie da się ich regulować na głowie...
1800-1900 zł jestem w stanie za nie zapłacić. Za 2900 zł absolutnie nie warto.

#87 MasterM

MasterM
  • 1 658 postów

Napisano 07 kwietnia 2021 - 09:45

Jezeli dźwięk jest tylko troche lepszy, to w tym zakresie cenowym śmiało mozna je nazwać dramatem.

Niestety, mnie też dźwięk za te pieniądze zupełnie nie porwał. 



#88 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 05 sierpnia 2021 - 11:36

Moje przyszły dzisiaj. Zaczynam testy. Pierwsze wrażenia: ładnie wykonane, materiały premium. Na głowie wyglądają średnio (dość duże). O walorach dźwiękowych wypowiem się po jakimś czasie. ;)


 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#89 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 24 września 2021 - 08:40

Ktoś opisze swoje wrażenia po kilku miesiącach z Maxami? :) Potrzebuje dużych słuchawek z dobrym ANC. Cena Maxów spadła do 2150, być może w okolicach Black Friday osiągnie magiczne 1999, a to już całkiem blisko ceny Bose czy Sony. A jednak jest komfort W1 czyli automatycznego przełączania się pomiędzy urządzeniami. 



#90 soczekpl

soczekpl
  • 3 182 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 24 września 2021 - 08:58

Są spoko, nie żałuję, że je kupiłem. Nie są wcale ciężkie, grają dobrze, największy minus to to kuriozalne etui. Nie wiem czy warte 2800, ale za 2 brałbym śmiało.


  • dawsze lubi to

Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#91 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2021 - 12:45

Ja również nie żałuję zakupu. 

 

Generalnie jestem bardzo zadowolony. Długi czas pracy, wygodne przełączanie się między urządzeniami, wizualnie mi się podobają, nie są ciężkie wbrew pozorom, nie uciskają małżowin przy dłuższym użytkowaniu. Odnośnie brzmienia to jest dobrze, nawet bardzo dobrze. Nie są przebasowione jak konkurencja, wysokie tony nie kłują w uszy, szeroka scena, dobra dynamika brzmienia. Mi pasują. 

 

Najgorsze jak, że jak teraz zakładam zwykłe AirPods'y (2 gen.) to brzmią jak pchełki z bazaru za 3,50 zł w porównaniu do

MAX'ów.

 

Najsłabsze w tym wszystkim jest jedynie etui. Kupiłem sobie pokrowiec na całe żeby móc je przenosić za 60 zł i jest git.  

 

Dałem za nie 2100 zł. Gdyby cena wynosiła na starcie 1999 zł, a na promocjach 1500-1800 zł to byłby hit. 

 

Od siebie polecam :)


Użytkownik shevchenko1987 edytował ten post 24 września 2021 - 12:47

  • dawsze lubi to

 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#92 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 773 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 24 września 2021 - 14:52

Pokaż to etui? Z ciekawości - nie zrezygnuję ze swoich Sony <dziwna nazwa>, są wspaniałe i nie mam potrzeby wydawania 2500 na nowe, ale jestem ciekawy mocno.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#93 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2021 - 14:58

Proszę: https://allegro.pl/o...zhjMjE1ZWVlNzg=

 

Mnie od Sony odpycha przebasowienie dźwięku, skórkowe wykończenie na słuchawkach przez co uszy się pocą oraz że wersja XM3 ma wadę fabryczną: https://community.so...na/td-p/2757877

 

A XM4 jest ponoć słabsza od XM3. Dodatkowo chciałem mieć wygodę w przełączaniu i obsłudze dzięki eskosytemowi. 


Użytkownik shevchenko1987 edytował ten post 24 września 2021 - 15:01

 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#94 winmaciek

winmaciek
  • 6 478 postów
  • Płeć:

Napisano 24 września 2021 - 15:13

Skoro w jakimś minimalnym stopniu zależy Ci na wygodzie przełączania, to dobrze, że nie wziąłeś XM3. Miałem je przez jakiś miesiąc (dwie sztuki były wadliwe) i przełączanie się między urządzeniami to był dramat. O ile dobrze pamietam, każdorazowo trzeba było je na nowo parować z iPhonem/iPadem/Makiem. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#95 shevchenko1987

shevchenko1987
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 września 2021 - 15:41

Dlatego zdecydowałem się właśnie na słuchawki od „nadgryzionych”, bo człowiek łatwo przyzwyczaja się do wygodnych rozwiązań ;) 


Użytkownik shevchenko1987 edytował ten post 24 września 2021 - 15:43

 MacBook Pro 14" 2023 (M3 Pro / 18 GB / 512 GB) |  iPhone 15 Pro (128 GB) 

 Watch Ultra 2 |  AirPods Max & AirPods Pro 2 & Beats Flex |  TV 4K (64 GB)


#96 dawsze

dawsze
  • 195 postów

Napisano 24 września 2021 - 15:59

Pokaż to etui? Z ciekawości - nie zrezygnuję ze swoich Sony <dziwna nazwa>, są wspaniałe i nie mam potrzeby wydawania 2500 na nowe, ale jestem ciekawy mocno.

 

Na niemieckim Amazonie dostępne jest dobre jakościowo etui Spigena za 20 euro. 



#97 Mirek 59

Mirek 59
  • 398 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 grudnia 2021 - 12:36

Dzisiaj dotarly do mnie AirPods Max kupiłem je w MediaExspert

Po sparowaniu okazało się że gwarancja jest tylko do 25 sierpnia 2022 

Co o tym myślicie ?



#98 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 01 grudnia 2021 - 12:48

Co najmniej dziwne. Może ktoś dokonał zwrotu produktu (po uprzednim użyciu) do sklepu i oni sprzedali to teraz Tobie.

#99 Mirek 59

Mirek 59
  • 398 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 grudnia 2021 - 12:57

Wszystko było zapakowane oryginalnie nie otwierane 



#100 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 01 grudnia 2021 - 13:19

Skontakuj się ze wsparciem Apple. Może jakaś ponyłka. Mi też poprawiali (co prawda tylko o dwa dni) termin gwarancji po zakupie telefonu.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych