Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

AirPods Pro - dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
407 odpowiedzi w tym temacie

#226 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 27 kwietnia 2020 - 10:24

Tak.


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#227 fuspepro

fuspepro
  • 5 postów

Napisano 28 kwietnia 2020 - 17:26

Hej, czy ktoś kojarzy czy w x-kom będę mógł zwrócić te słuchawki w ciągu 14 dni? Wiem, że można zwracać airpodsy 1, wiec te pro też powinno się dać. Każą płacić coś za zwrot, jak się użyje tych słuchawek?

Teraz są za 999zł/250 sztuk sprzedanych. Ponoć mają AirPods 3 wychodzić, ale wersja słabsza bo lite bez anc. Wiec czemu takie masowe wyprzedaże.

#228 Demos

Demos
  • 139 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 28 kwietnia 2020 - 19:01

Ale to wtedy za każdym razem, jak wezmę telefon z innym Apple ID (icloudem) to muszę od nowa przeprowadzić konfigurację? 

Tak, ale nie trwa to dłużej niż 5 sekund ;) 


MacBook Pro 13,3' 128GB 2017 | Magic Mouse 2 iPhone 14 Pro Max Deep Purple 256GB | Apple Watch UltraAirPods Pro | 


#229 bapko

bapko
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 06 maja 2020 - 10:19

Wjechała nowa aktualizacja 2D15. Jak wasze odczucia?

#230 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 06 maja 2020 - 13:46

Wjechała nowa aktualizacja 2D15. Jak wasze odczucia?

 

Mam wrażenie, że redukcja hałasu jest skuteczniejsza, ale nie wiem, czy to aby nie efekt placebo...


Użytkownik mariuszrk edytował ten post 06 maja 2020 - 13:46

  • MasterM lubi to

#231 bapko

bapko
  • 151 postów
  • SkądKatowice

Napisano 06 maja 2020 - 15:15

Mam wrażenie, że redukcja hałasu jest skuteczniejsza, ale nie wiem, czy to aby nie efekt placebo...

Jaka wersje oprogramowania na airpodsach miałeś
wczesnj?

#232 mariuszrk

mariuszrk
  • 151 postów

Napisano 07 maja 2020 - 14:36

Jaka wersje oprogramowania na airpodsach miałeś
wczesnj?

 

2C54



#233 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 maja 2020 - 10:52

Od wczoraj jestem posiadaczem AirPods Pro i moje pierwsze wrażenia są dosyć mieszane. Być może za bardzo się nastawiłem, bo zbierają bardzo dobre recenzje. Słuchawki szybko się zaktualizowały do tej najnowszej wersji 2D15, więc nie mam porównania do wcześniejszych:

 

Na plus:

 

- Wygoda w uchu. Zwykłe AirPods musiałem odesłać, bo przy każdej aktywności fizycznej lądowały na ziemi. Pro trzymają się w uchu bardzo pewnie.

 

- Szybkość ładowania i fajnie, że w zestawie jest dorzucony kabel USB-C - llightning

 

- Błyskawiczne podłączenie do telefonu i zegarka. Szkoda, że jednocześnie nie można ich sparować z dwoma iUrządzeniami (Na dwóch Apple ID) Bo przełączając się pomiędzy sprzętem prywatnym, a służbowym muszę trzymać tylny przycisk i przechodzić za każdym razem konfigurację.. :(

 

Na minus:

 

- ANC jest zauważalne, ale w moim odczuciu działa dosyć słabo. Nie ma tego co porównywać do słuchawek BOSE QC55II, które uzywałem. Choć no wiadomo, że zrobić dobre ANC w tak małych słuchawkach nie jest łatwo...

 

- Jakość dźwięku jest ok, choć jak dla mnie bardzo brakuje niskiego pasma. Bass jest lewdwo zauważalny. Osobiście uważam, że jakość dźwięku idzie delikatnie na plus w momencie kiedy wyłączamy ANC. Nie grają też zbyt głośno. Siedząc w domu, w zupełnej ciszy mam ustawioną skalę głośności na 70-75%, żeby muzyka jakoś tam brzmiała. Obawiam się, że w bardzo hałaśliwym otoczeniu może mi zbraknąć mocy. Choć to też pewnie wynik kompromisu sprowodowanego wymiarami..

 

- Używałem ich dobry 1 dzień, a już mi się zdarzyły dziwne bugi.

1: Słuchawki leżały całą noc w etui, biorę rano. Poużywałem niecałe 2h. Odkładam do etui i prawa słuchawka ma 75%, a lewa 32%.... Jak to możliwe??? (Na lewej mam ustawione przytrzymanie przycisku na Siri, ale to chyba nie drenuje bardziej baterii?)

 

2: Przestało mi działać wczoraj po kilku użyciach "dłuższe" przytrzymanie słuchawki. Ani na lewej słuchawce nie chciało się aktywować Siri, ani na prawej przełączanie pomiędzy ANC, a trybem "kontaktu". Też tak miewacie?

 

Podsumowując: Są naprawdę fajne jako zwykłe słuchawki do ćwiczeń, czy słuchania podcastów. Jednak nie jest to produkt dla ludzi wymagających w kwesti jakości dźwięku. Tutaj trzeba postawić na rozwiązanie nausze i w tej cenie ~1k zdecydowanie można nabyć sprzęt, który rozniesie nasze "pchełki". Dałem za nie 988zł i uważam, że to nadal jest produkt "overprice". Takie słuchaweczki powinny koszotować max. 600zł i Apple mogłoby je dorzucać do iPhone'a Pro. Tymbardziej, że jest to produkt jednorazowy... Patrząc na wielkość ogniw po 2 latach będą się nadawały do kosza...

 

Czy ktoś z Was może polecić jakieś fajne etui na te słuchawki? Case się rysuje dosłownie od patrzenia. :)


Użytkownik Jojox edytował ten post 11 maja 2020 - 11:05

 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#234 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 11 maja 2020 - 11:06

Ja używam https://incase.com/pages/airpods i bardzo lubię (wersję Woolenex do nie-pro, która się świetnie komponuje z ich hardshellem na Macbooka z tego samego materiału). 


  • Jojox lubi to

Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.


#235 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 11 maja 2020 - 21:01

Słuchajcie przymierzam się do zakupu AirPods Pro. Aktualnie mam AirPods 2 i ale zaczyna mi przeszkadzać to, że nie tłumią dźwięków z zewnątrz. 

Jak w przypadku AirPods Pro wygląda rozmowa? Jak działają te mikrofony? W AirPods 2 rozmawia się lepiej niż przez mikrofon w telefonie.

Czy występują jakieś problemy z tymi słuchawkami? 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.


iPhone 14 Pro Max 128GB

#236 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 maja 2020 - 14:36

Zbyt dużo rozmów jeszcze nie odbyłem w AIrPods Pro, ale osoba z którą rozmawiałem stwierdziła, że jakość jest ok, lecz słychać, że rozmawiam przez słuchawki.

 

Pamiętaj, że mają krótszy pałąk, co może powodować, że mikrofon będzie gorzej zbierał w porównaniu do zwykłych AirPods. Choć najlepiej poczekać na opinię osoby, która posiada oba modele.


 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#237 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 12 maja 2020 - 15:47

Pałąk pałąkiem, ale zauważ, że na jego końcu nie ma otworu na mikrofon. Głos zbiera zapewne dopiero ten na „główce” słuchawki. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#238 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 maja 2020 - 09:24

Pałąk pałąkiem, ale zauważ, że na jego końcu nie ma otworu na mikrofon. Głos zbiera zapewne dopiero ten na „główce” słuchawki. 

No to fizyki dźwięku nie oszukamy sprytnym softem przy takim kącie rozproszenia. Muszą zbierać gorzej dźwięk od zwykłych AirPodsów...

 

A czy u Was też się zdarza, że po całęj nocy w etui słuchawki po wyciągnięciu mają 99%, a nie 100? Wiem, wiem - pierdoła, natomiast zastanawiam się czy to jakieś celowe zagranie Apple, żeby etui ich ciągle nie doładowywało do 100% po zakończeniu ładowania, czy może mój egzemplarz jest wadliwy... Mam jeszcze 9 dni na wymianę, więć wole się upewnić, że są sprawne na 100%. :)


Użytkownik Jojox edytował ten post 13 maja 2020 - 09:25

 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6


#239 soczekpl

soczekpl
  • 3 183 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 13 maja 2020 - 16:55

Ja też tak mam, spada do 99% po sprawdzeniu stanu baterii. Mam też błyskawicę przy słuchawkach nawet przy 100%, ale to znany problem :P 


Macbook Pro '14 M1 Pro / iPhone 15 Pro 128GB / Apple Watch series 7 SS 45mm / iPad Pro 2020 Cellular 128GB / AirPods Max / AirPods Pro & Pro 2


#240 M.A.D.Z.I.A

M.A.D.Z.I.A
  • 108 postów

Napisano 15 maja 2020 - 12:31

Witam. Kupiłam dzisiaj te słuchawki. Jeśli ktoś nie jest audiofilem to według mnie słuchawki grają bardzo dobrze. Największy plus to parowanie z różnymi sprzętami. iPhone, MacBook itp żaden problem. Dodatkowo super się konfiguruje z telewizorem. Polecam.

#241 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 16 maja 2020 - 07:12

Jak czuje jakby to ANC, było coraz słabsze. Swoją drogą, czy jest opcja żeby słuchawki automatycznie przełączały się między urządzeniami. Chodzi mi o to, ze używam ich z iPhone, potem chce korzystać z nich i iPadzie. Otwieram pojawia się animacja na ekranie iPada, ale i tak muszę ręcznie z centrum sterowania połączyć się ze słuchawkami.



#242 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 16 maja 2020 - 12:04

Czy po ostatniej aktualizacji u Was tez bas w trybie redukcji hałasu jest znacznie wyraźniejszy niż na trybie neutralnym?
<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#243 PL95

PL95
  • 222 postów
  • SkądKraków/ Düsseldorf

Napisano 16 maja 2020 - 20:51

Jak czuje jakby to ANC, było coraz słabsze. Swoją drogą, czy jest opcja żeby słuchawki automatycznie przełączały się między urządzeniami. Chodzi mi o to, ze używam ich z iPhone, potem chce korzystać z nich i iPadzie. Otwieram pojawia się animacja na ekranie iPada, ale i tak muszę ręcznie z centrum sterowania połączyć się ze słuchawkami.

Musisz przez centrum sterowania. Trwa to kilka sekund. 


  • aramil lubi to

 iPhone 15 Pro Max  iPad Pro 11“ Space Grey 256GB  Apple Watch Series 7 45mm  MacBook Pro 15“ 2019  AirPods Pro 2  


#244 rees

rees
  • 167 postów

Napisano 19 maja 2020 - 09:27

Obserwacja z mojej strony. Kupiłem nowe gumki z AOS w rozmiarze M (najlepiej mi pasują) i po zamontowaniu zmiana na plus. Wydaje mi się że w moim przypadku co 3-4 miesiące aktualne gumki już nie izolują  ucha tak jak nowe i materiał pewnie jakoś się odkształca co skutkuje słabszym ANC i basem. W tej chwili mam założone nowe, ANC jest takie jak na początku czyli bardzo mocne. Zakładam że codzienne ćwiczenia cardio (biegi i rower) pewnie jakiś wpływ mają na to szybsze zużycie gumek.



#245 EMU

EMU
  • 2 372 postów
  • Płeć:
  • SkądCupertino ;-)

Napisano 19 maja 2020 - 11:58

A stosował ktoś z Was gąbki Comply zamiast standardowych gumek?


MacBook Air M2 - iPad Pro M2 - iPhone 15 Pro MAX - Garmin Epix2 PRO - AirPods 2 PRO 


#246 rees

rees
  • 167 postów

Napisano 20 maja 2020 - 09:11

A stosował ktoś z Was gąbki Comply zamiast standardowych gumek?

a można gdzieś kupić już dedykowane do Pro?



#247 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 20 maja 2020 - 09:15

Pojawiły się na stronie producenta. Był też test na MacRumors. https://www.complyfo...th-airpods-pro/


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#248 hoppek

hoppek
  • 186 postów

Napisano 20 maja 2020 - 11:39

Cześć, 
Zamówiłem AirPods Pro z niemieckiego Amazona, wczoraj otrzymałem słuchawki. Pierwsze wrażenia jak najbardziej pozytywne, biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej nie miałem poprzednich generacji AirPods. Mam natomiast dwa pytania:
1. Czy warto dokupić AppleCare dla słuchawek? 
2. Czy warto kupić etui? Jeśli tak, to jakie? Podejrzewam, że etui ładujące będzie się rysować od samego patrzenia. 


Telefon: iPhone 3G 3.0& Nokia 5200 07.20 HoppekMod v2.3 Odtwarzacz: wbudowany w iPhone Komputer: PC WinXP i Win7

#249 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 20 maja 2020 - 13:48

1. Musisz sam sobie odpowiedzieć, czy warto. Ja się zastanawiam, jeszcze mam parę dni na dokupienie. 

2. Etui AirPodsów Pro rysuje się, to widać. Ja dostałem etui na nie i jestem zadowolony w tym sensie, że nie muszę się tym przejmować. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#250 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 808 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 20 maja 2020 - 14:04

Ja do swoich nie-pro kupiłem 'jakieś' gumowe coś na niemieckim amazonie, takie wszystkomające, ze sznureczkiem, gumkami ochronnymi, czymś tam jeszcze innym - tragedia. Potem poszedłem po rozum do głowy, kupiłem Incase Woolenex i jest super. Na pro też robią (chociaż chyba nie Woolenexowe).


Używaj przycisku 'Zgłoś', zamiast edytować post i pisać w nim, na przykład, "do usunięcia".
Pisanie prywatnej wiadomości do moderatora powinno być ostatecznością. Do tego też służy przycisk 'Zgłoś'.
Do płaczu na pracę Moderacji służy ten wątek. Inne formy będą bezwzględnie kasowane.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych