Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Makijaż u mężczyzn, co Wy na to?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
403 odpowiedzi w tym temacie

#26 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:15

W ktorym zachodnio europejskim kraju sa choc w cwierc tak ograniczone poglady jak w Polsce?


W każdym. Byłem we Włoszech, widziałem dwóch całujących się*pedałów, nikt nie traktował tego jako normę, wszyscy patrzyli na nich jak na zboczeńców :)

#27 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:16

No to większość społeczeństwa Norweskiego jest chyba ograniczona.. może inni nie reagowali tak na facetów z makijażem jak moi znajomi, ale też byli przeciw temu.. to samo USA

#28 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:17

A czy mężczyzna ma jakoś inaczej zbudowane oko lub usta, żeby potrzebował specjalnych?

Skurch, nie projektuj ograniczonego spojrzenia swoich znajomych na innych. Obecnie chodzę na zajęcia na uniwersytecie w Anglii, prowadzący maluje paznokcie kolorowym lakierem, usta też mocniej uwydatnia. Nigdy nie słyszałem jakiegokolwiek komentarza na ten temat.


To jest jedno wielkie zaprzeczenie słowa - Mężczyzna. Facet ma być*facetem a nie wypacykowaną*lalką. Po co ktoś*ma udawać kobietę? Swoją drogą, jeszcze spotkałem się*z kobietą, której podobają się malujący się*mężczyźni.

#29 luland

luland
  • 23 postów
  • SkądWarszawa/Derby

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:26

To jest jedno wielkie zaprzeczenie słowa - Mężczyzna. Facet ma być*facetem a nie wypacykowaną*lalką. Po co ktoś*ma udawać kobietę? Swoją drogą, jeszcze spotkałem się*z kobietą, której podobają się malujący się*mężczyźni.

matdys, skoro mówisz, że "to" jest jednym wielkim zaprzeczeniem mężczyzny, to znaczy, że wiesz, co to jest, ten mężczyzna. bardzo proszę, zdefiniuj go, ale nie przez zaprzeczenie (czyli nie pisz, że mężczyzna to nie kobieta).

#30 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:28

Mężczyzna - Człowiek silniejszy od Kobiety mający ją wspierać a nie malować się - ok?

#31 luland

luland
  • 23 postów
  • SkądWarszawa/Derby

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:30

nie, bo są kobiety, które są silniejsze od mężczyzn.

#32 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:34

Czyli wg. was na tym obrazku jest wszystko ok?
Dołączona grafika

#33 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:37

Właściwie to malują się w większości geje i transwestyci. Po co facet ma się malować skrutch: Można tym dzieci straszyć, ***** za 20 lat :D

#34 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:38

Akurat do tego kolesia oprócz wyglądu to ja nic nie mam (koles jest woklistą AFI)

#35 elKopyt0

elKopyt0
  • 46 postów
  • SkądElbląg

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:40

Ano... MSZ to nie jest normalne. Jako przykład skrzywienia w drugą stronę należałoby chyba jakąś kulturystkę z męskimi rysami twarzy spodowanymi iniekcjami hormonalnymi wkleić ;) BTW, proponuję zamknąć temat - niebezpiecznie zbliżamy się do poziomu komentarzy na popularnych portalach o wszystkim i o niczym narażając jednocześnie prestiż tego zacnego forum na szwank.

#36 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:42

elKopyt0, pewnie masz rację ale... Czy można to tak zostawić?

#37 luland

luland
  • 23 postów
  • SkądWarszawa/Derby

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:42

jest tak samo "OK", jak na tym:Dołączona grafika

#38 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:46

luland: ehh laski na twoim zdjeciu nijak sie maja do kolesia na moim zdjęciu.. Davon ma makijaz jak kazda normalna laska czyli pociągniete farba powieki, uwydatnione rzesy i pociagniete kredtka brwi, a laski na twoim obrazku maja ostry gotycki makijaz(szczegolnie usta pani po prawej i malunki na twarzy pani po lewej)+jakies pieszczochy na szyjach.. nastepnym razem lepiej dobierz zdjecie To pokaz mi zdjecie na którym uwazasz ze koles z makijażem jest 'Ok'

#39 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:47

http://www.dzierza.c...ilyn-735738.jpg
Chyba wolę jednak prawdziwą Marilyn.

#40 luland

luland
  • 23 postów
  • SkądWarszawa/Derby

Napisano 28 grudnia 2007 - 22:57

Davon ma bardzo mocny makijaż.

Dołączona grafika

Kończę już dyskusję na ten temat. Oczekuję tylko od matdysa definicji mężczyzny.

#41 skurch

skurch
  • 374 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 28 grudnia 2007 - 23:02

Heh..Brian Molko, dlaczego nie dałes tego zdjęcia:
Dołączona grafika
;)
Ja też koncze dyskusje bo i widze ze i tak nikt nikogo nie przekona do swoich racji.
Ja tylko pokaze jak wg. mnie powinien wygladac mężczyzna:
Dołączona grafika
Swietenie ubrany, uczesany ogolnie zadbany i oto w tym wszystkim chodzi..

#42 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 23:03

Mężczyzna - nazwa osobnika płci męskiej z rodzaju Homo. Mężczyzna różni się od kobiety budową morfologiczną i anatomiczną oraz zachowaniem.

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 01:06 ----
skurch : http://www.econ.ohio...ichelangelo.jpg Moim zdaniem tak powinien wyglądać mężczyzna ;)

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 01:07 ----
+ ubranie :D

#43 luland

luland
  • 23 postów
  • SkądWarszawa/Derby

Napisano 28 grudnia 2007 - 23:30

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 01:34 ----

Mężczyzna - nazwa osobnika płci męskiej z rodzaju Homo. Mężczyzna różni się od kobiety budową morfologiczną i anatomiczną oraz zachowaniem.

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 01:06 ----
skurch : http://www.econ.ohio...ichelangelo.jpg Moim zdaniem tak powinien wyglądać mężczyzna ;)

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 01:07 ----
+ ubranie :D

btw. mnie Dawid też się bardzo podoba. Zauważ, że poza skromnym owłosieniem łonowym, nie ma na ciele ani włoska :))

#44 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 28 grudnia 2007 - 23:58

Ciężko odwzorować owłosienie na rękach, nogach, pod pachami na rzeźbie.

#45 luland

luland
  • 23 postów
  • SkądWarszawa/Derby

Napisano 29 grudnia 2007 - 00:10

Mężczyzna - nazwa osobnika płci męskiej z rodzaju Homo. Mężczyzna różni się od kobiety budową morfologiczną i anatomiczną oraz zachowaniem.

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 01:06 ----
skurch : http://www.econ.ohio...ichelangelo.jpg Moim zdaniem tak powinien wyglądać mężczyzna ;)

---- Dodano 29-12-2007 o godzinie 01:07 ----
+ ubranie :D

Rozumiem, że "zachowaniem" podkreśliłeś, bo uważasz- jak ja - że to niezrozumiałe. Nie ma takiego zachowania (społecznego) mężczyzny, które nie byłoby udziałem kobiety.

Jeśli zgodzimy się z resztą definicji, byłoby po prostu niedorzeczne twierdzić, że skoro mężczyzna posiada np. członka i jądra, to nie przystoi mu się malować. I na odwrót, nie ma w kobiecie nic takiego, co predesytnowałoby ją wyłącznie do robienia sobie makijażu. Wniosek: Think Different!

#46 matdys

matdys
  • 1 253 postów
  • SkądRzeszów, PL

Napisano 29 grudnia 2007 - 00:45

nie ma w kobiecie nic takiego, co predesytnowałoby ją wyłącznie do robienia sobie makijażu. Wniosek: Think Different!

Oj jest, kobieta ma być*piękna, nie facet. Z think different tutaj się*nie zgodzę, równie dobrze wsadzanie szpilki do penisa też jest think differentowe.

#47 mikemaj

mikemaj
  • 769 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 29 grudnia 2007 - 01:13

Właściwie to malują się*w większości geje i transwestyci. Po co facet ma się*malować
skrutch: Można tym dzieci straszyć, ***** za 20 lat :D


Transwestyta - zgadzam się, facet przebierający się w damskie ubrania
http://pl.wikipedia....ki/Transwestyta

Gej - Mężczyzna o homoseksualnej orientacji, nie widzę tu związku z malowaniem się.
http://pl.wikipedia..../Homoseksualizm

Mimo to wiele osób uważa że typowy gej wygląda jak transwestyta i żyje wyłącznie z seksu analnego. Pedał, spedalony - tak określani są mężczyźni którzy przesadnie dbają o swój wygląd, często mylone z metroseksualizmem. Mniejwięcej takie są stereotypy w miejscowości w której mieszkam i w całej polsce. Wkurza mnie to że wiele osób jeździ po gejach a tak naprawdę nie wiedzą dokładnie co to jest homoseksualizm.

BTW. Nie jestem za malowaniem się mężczyzn. Dbanie o siebie - tak, makijaż - to już przesada. Jak ktoś już wcześniej napisał to kobiety mają być piękne.

#48 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 grudnia 2007 - 01:33

przyznam się bez bicia, że raz miałem pomalowaną twarz - dostałem przez przypadek z drzwi w twarz i miałem niesamowity fiolet dookoła oka a akurat na rozmowę o pracę szedłem. Pomogło :D ale nie czułem się szałowo

#49 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 grudnia 2007 - 01:48

Mężczyzna - Człowiek silniejszy od Kobiety


Matdys, jestes silniejszy od tej Pani?

#50 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 grudnia 2007 - 02:59

przyznam się bez bicia, że raz miałem pomalowaną twarz - dostałem przez przypadek z drzwi w twarz i miałem niesamowity fiolet dookoła oka a akurat na rozmowę o pracę szedłem. Pomogło :D ale nie czułem się szałowo


tez, jak robilem portfolio. Pol dnia pozniej plulem jakims podkladem, czy innym dziadostwem, pomimo usilnych prob zmycia dziadostwa, Takwiec mowie kategoryczne nie wszelakim paciajom na twarz ;p




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)